Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. nov 2008

tak skús toto a už nebudeš jesť žiadnu tresku, je úžasne šťavnatá... 🙂

kikina666
autor
4. nov 2008

ked mne ryby smrdia , baby si neviete predstavit isla som na kozmetiku bola som prvy krat, nevedela som co to obnasa ... a doporucila mi vyzivnu masku na suchu plet a je to z morskych rias a predstavte si mi to bahno nacapala na ksicht a 20 minut mi to smrdelo rybami .........brr, ale aj tak som bola spokojna ... za 2 masky som zaplatila 290 sk ... a to uz aj s peelingom, tak som sa objednala zase na 18.11. a 19.11. na pedikuru ... idem skusit zo seba urobit cloveka len keby som este schudla

kikina666
autor
4. nov 2008

no baby kde ste zmizli ?

buducamamina
4. nov 2008

kikina ako zuzali hovori okostuj a neobanujes to prave ani rybacinou nesmrdi ako ostatne ryby

buducamamina
4. nov 2008

kikina prosim ta ved mas pri sebe muza ktory ta ma rad taku aka si tak co chces chudnut to je 1 vec a jasne kazda z nas ma niake nedostatky alebo nieco co sa nam na sebe samej nepaci ale ako hovorim mame pri sebe milujucich manzelov

kikina666
autor
4. nov 2008

BM my sme tu zostali same ... a vies co je sranda piseme si aj na icq a aj na MK ako trubky 😀

buducamamina
4. nov 2008

ale pokial tak velmi potom tuzis tak to skus,je to tvoje telo a pokial budes spokojna tak sa snaz s chudnutim dalej ale neprezen to moja lebo musis pripravovat elicko pre mimi

buducamamina
4. nov 2008

no tak mozme iba na jednom ked chces

kikina666
autor
4. nov 2008

no ved to .... 😀 teda baby kde ste ???? zuzali co si zaspala a luly a endzi, kejla ???? a toto co ?
chantall ty mas zajtra velky den a aj dicinka zmizla

buducamamina
4. nov 2008

mozno sme ozaj trubky

kikina666
autor
4. nov 2008

no asi ano ... pisme radsej sem nech si o nas precitaju ake sme sisi 😀

buducamamina
4. nov 2008

ked chces tak aj 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

jezisi mne sa uz nic nechce .... muz mi volal predchvilou, ze bude meskat tak tu budem bohviedokedy sediet ☹

buducamamina
4. nov 2008

ako sa to tu rozbehlo a zrazu nikde nikoho,kikina co uz moja narobime 🙂

labus
4. nov 2008

teraz som vstala spala som ako medved zimným spánkom no ale došli chalani takže budíííček
no vydíš Zuzali a my sme mali ISCI idem vás prečítat lebo ste sa činili teda 😀 😀 😀

buducamamina
4. nov 2008

dostanete po holej riti 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

labus len pekne citaj ... sa tu zacalo stavkovat 😀 tip na vitaza sa caka aj od teba .... som zvedava co na to povie luly 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

no mozno ano

buducamamina
4. nov 2008

labus a ko sa citis

kikina666
autor
4. nov 2008

uz aj labus zmizla ... no baby kde ste vsetky

zuzali
4. nov 2008

Kiki, BM... som tu len si píšem prácu do školy a nejako som sa do toho zažrala 😀 😀 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

ty a na aku skolu to chodis ?

ja inac tipujem na vitaza stavky 😀 Luly .... si verim ze ?

labus
4. nov 2008

tak som to práve prečítala bože no ja tomu neverím ☹ ☹ ☹ Kejli zlatko je mi to tak luto tak strašne
baby ja som s toho hotová tu revem ako ..ja som tak verila že Kejlinka bude tehu prečo je ten život taká svina
kurna baby padame ako hrušky

kikina666
autor
4. nov 2008

labus ty si este nespadla, ty to prelomis ... baby neserte ma nenechvajte to na mna ... potom to bude bohovska zodpovednost .... vam vsetkym andelit tehuvirusiky, ved ja sa tiez nebudem moct rozkrajat 😵

uz som psychicky pripravena na suboj ... dnes zacneme frontalny utok na moje vajicka 😀 😀 😀

buducamamina
4. nov 2008

labus aj my sme z toho sklamane pretoze sme keiline verili ze tehu bude ale ako som povedala ete nestracaj nadej lebo ide ete na 2 krvicku a mozno bude hcg take vysoke ani sa nenazda

buducamamina
4. nov 2008

a mas pravdu s tym s tebou suhlasim zivot je svina

kikina666
autor
4. nov 2008

no bodaj by si mala pravdu s tym hcq, keby sa im nezdalo nizke tak by ju nevolali znova .... aspon moj nazor, vacsinou beru len jeden krat krvicku

labus
4. nov 2008

kiki super prístup aspon niečo pizitývne dneska držím palce riadne si to uži a presne ako vravýš o nič nejde a možno práve vtedy motika vystrelí

buducamamina
4. nov 2008

no ved preto to hovorim nech nezufa ete ved ani mrchu nema 🙂

buducamamina
4. nov 2008

babeny mne sa to uz krati za chvilu uz budem musiet ist do tej hnusnej roboty ☹