Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. nov 2008

tak toto máš super, lebo tu nie su kosti 😵

labus
4. nov 2008

joooj tak paráda a sranda v živote som o tejto rybke nepočula

zuzali
4. nov 2008

ja ju tiež poznám asi rok, sestra ju mala u svokry na Vianoce 🙂

inak ja sa ti tak teším na to stretko, že až...už sa neviem dočkať, to už budem mať aj ja bambuľky v brušku 😵 😵 😵

labus
4. nov 2008

zuzali moja aj ja sa strašne teším len ja už budem asi vediet verdikt a tak sa ho bojím..

zuzali
4. nov 2008

labus, neboj, ve´d som ti hovorila ako to s tebou bude 😀

labus
4. nov 2008

zuzali na to spolieham 😀 😀 😀 zatial máš vždy pravdu tak sa prosím nesekni 😀 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

budem sa snažiť 😀 😀 😀 , mysli pekne na dvojčatá a uvidíš, že to vyjde 😀 😀 😀

labus
4. nov 2008

rozkaz a kde su všetky endzi už sem chodí menej nejako zlakla sa že sa nedoplatí za tu víneu 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
4. nov 2008

labus mozes vyskusat pangasiusa dat na plech ,na to poukladat platky masla ovegetit dat posekanu cibulu a aj na tenke platky nakrajanu slaninu a pred koncom pecenia das na kazdu filetu po 2 platky udeneho syru odporucam velmi dobre

zuzali
4. nov 2008

to ani nie, dnes je na nervy z Kejly ☹

ale to sa polepší uvidíš, veď raz nám to vyjde všetkým 😵

buducamamina
4. nov 2008

zuzali a ty ako tesis sa na etikov 😀

zuzali
4. nov 2008

BM...tak toto skúsim vo štvrtok 😵 😵 😵

buducamamina
4. nov 2008

labus a ty ako ,nieco nove

kikina666
autor
4. nov 2008

caute ... luly kde si ?

ixi, chantalle sa vam to krati ?

labus aj tebe ahoj

zuzali .... detto

buducamamina
4. nov 2008

kikina kupila si rifle a co ta kytica je zajednana

kikina666
autor
4. nov 2008

BM ani jedno ani druhe ☹ akurat sme boli u nasich zajtra su na rade rifle, kytica a ostatne ... teraz este musim dokoncit dotky na ten kalendar a napalit cd a dvd

buducamamina
4. nov 2008

kikina ty si spominala ze musis chudnut ja mam po mrche a zrala by som ostosest a neviem sa akosi krotit co mam robit

labus
4. nov 2008

BM supeeer vyskušam
zuzali ja zasa naopak snažím sa tu byt aby som nemusela na to mysliet lebo by som zasa plakala preto tu trčím aby som na to namyslela ja som z toho tiež uplne mimo len sa bojím že ked budem pred MM smutná zakáže mi sem chodit aby som nebola nervozna

buducamamina
4. nov 2008

ja si pojdem asi krupicnu kasu spravit 😀

zuzali
4. nov 2008

BM...nerob nič 😀 😀 😀 😀

kiki...ahoj 🙂

buducamamina
4. nov 2008

labus tak vyskusaj nebudes lutovat a k tomu zemiacky z vnatkou 🙂 mnami budete sa zalizovat

buducamamina
4. nov 2008

zuzali sak neviem prestat az ma to stve sak budem jak bomba

labus
4. nov 2008

kiki ahoj
BM ja nemám nič nove len čakaááám

buducamamina
4. nov 2008

a priznaky

kikina666
autor
4. nov 2008

BM ja som pred chvilou do seba natlacila kysle uhorky so slaninou 😀 bohovo dietne 😀

buducamamina
4. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som asi zavisla uz od tohto tu zavislacka jedna no ale co uz sak ma to prejde ked pojdem do roboty ☹

zuzali
4. nov 2008

kiki ... a čo že uhorky, uhorky??? Ty si s tou stávkou súhlasila, lebo si už tehu čooooooooooo 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

BM...my sme všetky závisláčky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
4. nov 2008

kikina to co mas za chute fakt neni si uz tehula 😀

buducamamina
4. nov 2008

zuzali asi anoooooooooooooooooooooooooooooooooooooale co uz s nami bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jedine si priznat ze sme zavislacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀