Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
31. okt 2008

a mnaaaam korbaciky..Milujem korbaciky 😀 😝

labus
31. okt 2008

ved aj ja len mi nejak nič poriadne do toho nafučaného brucha neleze 😀 😀

kejla
31. okt 2008

Ja som sa tych sulancov tak prejedla, ze mam brucho ako po OPU 😀 😀

labus
31. okt 2008

babulky pojdem sa trošku vystret na gauč tak krásny večer prajem
tehulky moje: KEJLI, ENDZI,IXI dajte pusku bobáčikom na dobru noc aby lepšie rástli 😉
a vás ešte neskor mrknem lebo večer to tu žije 😀 😀 😀

lubkaeck
31. okt 2008

kejli a kolko po OPU ti kleslo brucho? LEbo ozaj nemozem nic zjest, lebo sa mi tam nic nezmesti 😠

kejla
31. okt 2008

Dakujeme Labus a tesime sa na teba vecer 😀

labus
31. okt 2008

Kejli ved ty si tri v jednom to treba vela papat 😀 😀

buducamamina
31. okt 2008

kejla ahoj.mozem sa prosim ta spytat ake si mala priznaky po transfere,mala si niake spinenie alebo nieco prosim ta

kejla
31. okt 2008

Lubka, mne kleslo az par dni po ET, a tak uplne mi kleslo az vcera 😅

labus
31. okt 2008

Lubka 😀 😀 😀 😀 to sme na tom rovnako 😀 😀 😀

kejla
31. okt 2008

Buducamamina, nie, nic ...Ani spinenie, ani citlive prsia..

Len mavam pocity, ze menzes kazdu chvilu dorazi, tak sa bojim ☹ A ty?

kejla
31. okt 2008

Kocky a musim napisat, ze po OPU som mala o dost vacsie brucho ako pred OPU 😅

buducamamina
31. okt 2008

joj ani sa nepytaj boji bojim.ja som bola na transfere 26.10.na treti den som po malej potrebe zahliadla na toaletnom nieco ruzove a tak som sa zlakla ze su to uz kramy a nedalo mi to a tak som vyskusala vatovou palickou a bol to iba niaky hlien alebo vytok a vtom ako keby cervane vlasocnice.to iste bolo aj na 4 den po transfere a na 5 den rano to bolo uz hnede no na vlozke nic nebolo.poobede sa to zmenilo na krv a na vlozke to je ako keby cerveno hnede tak trochu.ete sa to nespustilo ako kramy a dufam ze ani nespusti.tak som volala do centra a povedala som jej vsetko co tebe napisala a povedala ze ten 3 den po to bola sliznica a teraz momentalne to je spinenie a ze to moze byt,a tak som na vazkach a neviem.nevies kto ma nieco podobne za seboe

lubkaeck
31. okt 2008

Kejli - no ved to, mam to brucho vacsie ako predtym 😠

buducamamina
31. okt 2008

babeny nevie niektora poradit alebo ma niektora nieco podobne za sebou

kejla
31. okt 2008

Buducamamina, podla mna to mrcha tak skoro nemoze byt..A nerozmyslala si nad tym, ze by to mohlo byt uhniezdovanie?Drzim palce 😉

kejla
31. okt 2008

Lubka, Endzi tu pisala, ze to je pre to, ze oni odsaju obsah vajecnikov aj s tekutinou a vajecniky sa potom opat naplnia 😉

buducamamina
31. okt 2008

kejla ved nevie dnes mam inac 27-28 den cyklu a tak neviem.uvidim ci sa to nespusti.a bazalnu teplotu si merie niektora

buducamamina
31. okt 2008

kejla to si mne napisala 20.34

kejla
31. okt 2008

nie, to som pisala kockam po OPU

buducamamina
31. okt 2008

kejla nevies o niekom co by mal podobne nieco ako ja

kejla
31. okt 2008

BM (buducamamina-budem piasat skratku, nevadi?), OPU si mala ktory DC?

buducamamina
31. okt 2008

kejla asi som blba ale co je to opu

kejla
31. okt 2008

OPU-je odber folikulov, resp. vajicok

buducamamina
31. okt 2008

jaj prepac tak odber som mala20.10

buducamamina
31. okt 2008

prepac mala som odber v 16-17den cyklu

endzi30
31. okt 2008

fu, uz som tu aj ja ale prezrana, az sa musim pokarhat 😠 😠 😠

kejla s tou tekutinou to radsej ani nepis, lebo bohvie ci je to pravda 😠 😠 tak aby tu nedoslo k nedorozumeniu (ti moji dr. mi uz narozpravali dost bludov, tak akosi tomu neveriim 😀 😀 )

ale aaano, baby po OPU je brusko eeeeste vaacsie, mne splaslo trosku vcera (3.den po ET, alebo teda 6.den po OPU)

buducamamina, ahojky...este sa nelakaj, pokial to nie je jasna cervena krvicka, tak je to v poriadku, strasne vela bab malo to spinenie a boli tehu (tu v tejto teme zatial ale nikto s tymto spinenim)...ale naozaj sa neboj! embryska su este tam 😉

endzi30
31. okt 2008

kejla, no asi nezalezi ktory den cyklu to bolo, kedze ja som mala ET na 29DC.....alebo zaalezi a mne to cele dosrali 😠 😠 ☹

buducamamina
31. okt 2008

endzi30 ved aj doktorka povedala ze to je spinenie ale pokial sa to spusti mam zavolat a tak sa bojim.no na vlozke to je hnedocervene ale v posve krv ale zatial to netecie ako pri kramoch

kejla
31. okt 2008

OPU sa pri IVF berie ako ovulacia. A ty si to spinenie zacala mat cca 9 dni po OPU, to je skoro na menzes....Neviem ti poradit nikoho, kto by spinil zhruba v tom case, ale to preto, ze som necitala pribehy bab po IVF. Neboj, spinenie nevadi 😉