Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

efiku
18. nov 2008

labus spoznala som na foto teba endzi zuzali ale ostatne kočky neviem veru 🙂

labus
18. nov 2008

vika dakujem asi aj ja potrebujem narkozu čím je viac hodín tým mi je horšie

endzi30
18. nov 2008

ahaaa labus, takze dalsi kus je uz na ceste 😀 😀 no to ano, chlapcek v ruuzovom...ehm...e e 😅 😅

a nebojaj, Andy je chlapisko, vsetko dooobre dopadne!! 100pro 😎

zuzali
18. nov 2008

labus....nebooooooooooooj

endziiiiiiiiiiiiiiiiii.....to bude výstavné oblečko, keď pôjdeme na stretko do Avionu 😀 😀

labus
18. nov 2008

efiku ešte je tam tinka taka drobučka,mladučka peknučka čiernovlasá, luly druhá čiernovláska ale má dlhé vlásky do copu a viky hnedovláska na niektorých fotečkách stojí

efiku
18. nov 2008

ked som pozerala na spectre o tom umelom mali tam tri páry tak dokonca jeden par mal malo spermi a pomale atd.tak išli na homeopaticku liečbu a nastalo úplne zlepšenie z 7mil.na 23milionov spermii

efiku
18. nov 2008

diky labus za popis 🙂

labus
18. nov 2008

ja fakt dodám ešte jedno čo ste ved chlapček nebude chodit holim pindurkom 😀 😀

zuzali
18. nov 2008

labus...tak tomu ver, že nebude 😀 😀 😀

efiku
18. nov 2008

je labus to oblečko je fakt peknučke to si robila Ty / ručna práca/ alebo je to hotové

endzi30
18. nov 2008

zuzali, ked tam dojdes s babatkami, tak ti ich tam ''zozerieme'' 😀 😀 😀 😀 😀

efiku, ta tmavovlaska s kratkymi vlaaskami je Tinka, mna, zuzali, labus si spoznala teda, potom ta dalsia ciernovlaaaska s copikom je luly a ta druha zienka s okuliarmi je Vikusa 😀

zuzali
18. nov 2008

Endziiiiiiiiiiiii...to sa nebojím, to už budete mať každá svoje dve na ceste 😀

labus
18. nov 2008

zuzali no to by som nedopustila neboj 😀 😀
efiku nie to je kupene

endzi30
18. nov 2008

tusim ten popis som akosik neeeeskoro poslala 😀 😀 😀 😀 este dodaaavam ze fotograf bol Andy Labusko

efiku
18. nov 2008

hej endzi už vas aspoň takto poznam ja musím nejaké fotečky urobiť a dať si do profilu lebo som neporiadna 😝

labus
18. nov 2008

no zuzali len aby lebo ak zo seba nič pri druhej stimulke nedostanem tak bacha aby som ti ich nešlohla 😀 😀 😀
ved su aj moje 😀 😀 😀 😀 ja som mala tie čiaročky v ruke prvááááááááá a k nám do záhrady sa deti zmestí 😀 😀

endzi30
18. nov 2008

zuzali, ved to hej...ale tvoje budu prveeeeeee, ktore si mozeme pomojkat a vystiiiskat a vytutuli mutuli.... 😀 😀 😀 😀

efiku
18. nov 2008

ten čo ide na operaciu? držkáme mu palčeky na zajtra

labus
18. nov 2008

veru a ja koza že som ho s vami neodfotila do kelu

zuzali
18. nov 2008

idem si dať Utroš 😠

vika34
18. nov 2008

kočky dieťa ma neposlúcha,nechce ísť spať,behá tu ako splašená anedovolí mi písať,no horor

labus
18. nov 2008

ano ten on bol hlavný flasch fotoreportér 😀 😀 😀

efiku
18. nov 2008

labus si zlatá stým testíkom u zuzali
🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
18. nov 2008

ahojte baby ... labus dakujem za fotky konecne vas vidim na zivo a je mi luto ze som tam nemohla byt s vami

nehnevajte sa na mna ale som totalne unavena po tom skoleni a dorazil ma aj ten test som myslela ze som tehulka .... a zajtra mam zase skolenie v nemcine a prekladaju nam to do anglictiny ..... sila co?
a aby som nemala toho malo zajtra mam este sukromnu hodinu anglictiny a musim sa ist ucit este slovicka, kurnik nech uz tento tyzden skonci a mam pokoj a este musim zajtra dokoncit spravu z auditu ... no co vam budem hovorit

labus
18. nov 2008

veru zuzali utekaj pekne sa staraj o babulky

labus
18. nov 2008

efiku keby si tam bola to bolo teda nikdy nezabudnem bolo to super

labus
18. nov 2008

už ma Tinko vyhadzuje nechcem vediet čo si tu bude s frajerkou takto neskoro vypisovat 😀 😀 😀

efiku
18. nov 2008

ja už sa teším kedy bude dalšie stretko aby som tam bola a mrzí ma že mi to teraz nevyšlo

efiku
18. nov 2008

babulky idem dať sprchu a budem chodiť častejšie už konečne 🙂

efiku
18. nov 2008

ja som sa rozhodla začať troška aj cvičiť neviem od kedy ale fitko mam tu na sídlisku ale musím sa začať hýbať asi dva roky dozadu sme chodili pravidelne aj s kamoškou aj do Zoracentrum a aj sem do pengymu ale jak som začala minuly rok s prvým ivf tak som sa na to vykašlala tak teraz sa opäť na to dám možno aj telo sa troška vzpamätá