Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
15. nov 2008

Dobréééé ránko prajem , Juchuuu .... Tu na záhorí je nádherný slnečný den 😉 konečne 😀
Labus, teraz chodím do GF, ale najskor som chcela do ferticentru, no nemajú zmluvu s mojou poistovnou ☹ RObili mi tam len vstupné vyšetrenia + manželovi spg.

buducamamina
15. nov 2008

dobre rano babeny ,tak ako ste sa vybuvali

vika34
15. nov 2008

ahojte prave som MM hovorila,že dnes mám stretko a ked som kukla do PC zistila som ,že až v pondelok 😀 😀 😀 ,ešte ,že to mám v IP/dík endzi/,lebo by som stála ako trúba dnes v AVione pri vláčiku.

buducamamina
15. nov 2008

jaj zase som tu ked tu nikto neni ☹

labus
15. nov 2008

no kočky ja práve pripravujem sviečkovicu tak som bola mimo ale už ide do rury ale aj tak musím pracovat upratat a aj manželovy pomoct s papiermi do práce takže zabludim až dakedy na večer zatial ahojte a pekný den prajem
vika bože ešte že si na to došla 😀 😀

luly3
15. nov 2008

ahojte tak tak Tinka tu na Záhori je nádherne jaaaaaaaaaaj
a že zima 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vika34
15. nov 2008

nakuknem večer,teraz ,ked je tak pekne ,ste všetky asi vonku na vzduchu

luly3
15. nov 2008

haloooooooooooooooooooooooooooo 😅

endzi30
15. nov 2008

dobryy den 😀 😀

susky, ta de ste???
som konecne pri pociitaci majn nerveez...a tu nikoho....tak vas tu vsetky ryyychlo zdravim....jeeej, vlastne ja tu mám aj mäkčene aj dĺĺĺĺĺĺĺžne 😀 😀 konečne slovenský klááávesnico 😉

zuzali, díky za sms...v pondelok som tam ako na koni 😀 snáď tam príde viac herečiek 😠 😠 teškám sa na každú z vááááááááááááás aj s babatkami 🤐 😵

som tak narýchlo prelistovala posledné stránky a teda nedalo sa nevšimnúť ako dopadla lubka aj dior!!! babulky, tak a to co je? som ostala ako obarená, s vami som teda na 100% rátala 😒 och joj...je mi to tak ľúto 😢 😢 ani neviem čo iné na to napísať..len to, že treba ísť ďalej 😅 lubka ty si písala, že tiež nemôžeš prísť? 😢 prečoooooooooooooooooooooo?? 😠 😠 😢
diorik, ty prídeš, že? 😵
kejla 😢 😢 tak to tvoje očičko tiež nespatrííím?? 😢 😢 😢 😢 😢
kiki...ale mohli by ste si so ségrou urobiť výlet do BA, by ste pokukali obchody v Avione a potom by ste mohli zasadnúť na tú našu konskú kávu 😀

kto vlastne ide? zuzali, labuska (+mužský doprovod 😀 ), luly, tinka, vika, buducamamina, dior a ja...a tot vsjo, či ako? dopíšte kto ešte, aby sme vedeli na koľké ešte máme pri tom ujovi Baťovi čakať...lebo nemôžeme nechať tehulu zuzali sa dlho potiť v tom mandaríínkovom šááááliku 😀 😀

vika34
15. nov 2008

no konečne si sa ozvala 😉

endzi30
15. nov 2008

ahoooj vikiska 😀
som tu len na skok, som na SK...priletela som zo stredy na stvrtok, tak som tu nemohla prist...teraz okupujem tatov pociiitac 😀
tak v pondelok priiides, hej? sa teskam

vika34
15. nov 2008

ja som si to pomýlila a už dnes som sa chystala,ešte že si mi napísalaIP 😀 dakujem ti ,ináč by som to pos....nemám na nikoho ani mobil ,našťastie som to zistila včas,jasné že prídem MM je hotový lebo minulý týždeň sme mali stretko z GF,tak sa čudoval,že zase tak som mu vysvetlila,že píšem do viacerých tém ,tak sa divil 😀

endzi30
15. nov 2008

hej hej 😀 😀 citala som, ze si bola aj na inom stretku s inymi babami 😀 😀 no si cela rozlietana, co? 😀 😀

inac kludne si mohla aj dnes priiist hihi...by som ta mozno nasla pri vlaaciku postaavat 😝 prave som prisla z Avionu...ale toolko ludi sa tam hemzilo, v pondelok to bude asi to iste, ani zaparkovat, ani sadnut pomaly kde, no hruuza 🙂

vika34
15. nov 2008

my s MM sedíme presne pri Baťovi a vždy sa nájde miesto a to zháňame fajčiar.tak hádam budeme mať kam sadnúť a urobte si viac času ,zo skúsenosti viem ,že 2-3 hodinky nestačia 😀

endzi30
15. nov 2008

😀 😀 😀 no tam som presne dnes aj ja sedela 😀 😀 s mojou mamcou, sme chlontali kokteil 😝

vika34
15. nov 2008

dám si aj ja kokteil,alko asi nie kedže prídem autom/MHD som nešla už pár rokov,ani neviem čo tam ide/

endzi30
15. nov 2008

no ja tiez, a keby som sadla na MHD, tak som si ista, ze by ma vysadili az niekde v Moskve, ako sa poznam 😀 ja som v BA uuplne stratena a to byvam od nej len par km 😀

vika34
15. nov 2008

odkiaľ si?myslím pôvodne

vika34
15. nov 2008

ja som z BA a za posledné roky sa BA tak zmenila,že kukám ako puk,tak si myslím ,že ked si tu dlho nebola tak sa snád aj stratíš 😀

endzi30
15. nov 2008

ja som z Ivanky 😉 z dzedziny...ale uz je tu tolko Blavakov natlacenych, ze to je pomaly uz kraj BA 😀

vika34
15. nov 2008

ved to je kúsok,teraz ideme na navštevu,takže asi ani večer nestihnem ,ved uvidím ,keby bola zmena volaj mi ,idem ti zavolať,aby si mala číslo

vika34
15. nov 2008

no to by si mi musela zdvihnúť 😀

endzi30
15. nov 2008

aaaaaaaaa uz som dobehla k telefonu ale neskoro...hihi...mam ho na nabiijacke...takze ciisielko mam teda 😀
tak sa zabavte na navsteve, ja tiez padam, lebo uz sa tu tato okolo mna obsmieta, ze by som mohla uz aj vypadnut 😀 😀

papaaaaaaaa

vika34
15. nov 2008

papaaaaaaaaaaaaaaaaa,ešte skúsim do pondelka kuknuť

labus
15. nov 2008

ahoj endziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

buducamamina
15. nov 2008

caute babenky moje zlate ale mna tiez necakajte v Avione v pondelok dufam ze sa nenahnevkate ale na buduce to urcite vide 😀 budem na Vas moc mysliet to mi verte potom budete od slova do slova popisovat ako bolo je to jasne 😀

labus
15. nov 2008

BM prečo nedojdeš? baby tak čo ste to tam fakt nikto nejde?len ja endzi a zuzali?

buducamamina
15. nov 2008

pretoze mi to nevychadza a asi pojdem do prace ale moja neboj na buduce pojdem uvidis pretoze si vas nenecham ujst. 😀

kejla
15. nov 2008

Ahooooj kocky,

prave som dorazila domov,ale asi tu nie ste. tak vas aspon vsetky zdraviiiiim 😉 a najma nasu nezvestnu ENdzi 😀 😀

labus
15. nov 2008

ahoj kočky aj ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuu