Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

vika34
26. dec 2008

ahoj kiki,čítam,že ti konečne začínaš stimulku ,no konečne 😒

labus
26. dec 2008

ahopj Kiki som rada že na chate sa ti páčilo a stretla si sa aj s Luly?
No tu mrchu ideš zasa vyvolávat 😀 😀 😀 na to zaberá sexík tak si daj teplu sprchu a zvádzaj mužíčka 😉 neboj ona dojde ale už nepy tu citronovu vodu

labus
26. dec 2008

ahoj Vika naraz sme tu došli pozerám tak ako sa máte?dnes dufam oddychuješ ja som veru vegetila -čítala som knihu len na obed som rezne vypražila a bolo a teraz tu boli svokrovci tak sme pokecali a smiali sme sa lebo včera Tinko odyšiel domov 😀 😀 😀 a sranda síce som ich nabalila ale volal že ide robit pirohy ale take zemiakovo brindzove že ako to robím od kedy sa odtahoval tek mi stále volá že ako sa čo varí npo je to sranda ale on je šikovný tak aj dneska to zvládol 😉

vika34
26. dec 2008

ahoj lábus,boli sme u mojej mamičky na obede,takže som nič nerobila ,iba lenošila a priberala,síce nejem cukor/homeopa zakázal,tak sa to snažím už mesiac dodržiavať/ale som vyžrala všeko okrem zákuskou 😀
syn išiel bývať sám?

labus
26. dec 2008

ano Viky už býva sám teda s kočkou dostal jednoizbák podnikový ale na štedrý večer bol s nami dom aešte chvala bohu a na Silvestra tiež dojdu k nám min.rok boli u jej rodičov na Sivestra

labus
26. dec 2008

Viky zakázal ti cukor,celkom no som zvedavá mne zasa poradili wobenzym tak mi muž kupil to 200tabl.balenie tak som tiež zvedavá

vika34
26. dec 2008

dal mi kvapky troje,na vaječník,pečeň a obličku a zakázal cukor,tak každe tri hodiny kvapkám a nejem nič s cukrom,nie je to nič príjemné,lebo nemám čo piť,nemám rada minerálky a všetky ochutené sú s cukrom

tanyja
26. dec 2008

vika, tak pi rajec, ten je dochutený len príchuťou, nie je to len minerálka a nie je to sladké, zelený čaj môžeš ? sú rôzne príchute

vika34
26. dec 2008

myslíš tie v tej ružovej fľaši?

tanyja
26. dec 2008

áno, tie a sú rôzne, ešte som to nepila, ale za pokus to stojí

vika34
26. dec 2008

práve som púpavovú preštudovala ,ale tam je glukozový sirup a bolo mi povedané,že to je tiež cukor a tým sa mi znížilin možnosti,ale dík za radu

tanyja
26. dec 2008

rado sa stalo, to ma napadlo, tak už neviem

kikina666
autor
26. dec 2008

caute, citronovu vodu som prestala pit vo stvrtok poobede, vcera bol 32.den cyklu a mala som dostat mrchu podla protokolu, zacalo ma boliet brucho tak dufam, ze to uz je ono .... v pondelok idem na utz.

Baby drzte strasne palce aby som to dnes v noci dostala ........... dakujemmmmm , aj ked tu uz asi nikto neni, tak len tak myslite na mna dakujem a dobru noc

zuzali
27. dec 2008

Dobré ránko!

Dúfam, že ste mali krásne sviatky a optimisticky hľadíte do budúceho roka.
My sa máme celkom fajn, ale krpci mi dávajú riadne pocítiť, že sa u mňa udomácňujú, tie celodenné nevoľnosti sú otravné, ale s radosťou ich vydržím. Presne také isté vám všetkým prajem v budúcom roku.
Zatiaľ posielam aspoň vírusíky.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tak sa držkajte, a ja občas nakuknem. papa Malinky

kikina666
autor
27. dec 2008

zuzali ahoj,

no len ma pekne poopluvaj tymi virusmi, zatial mam len kychajuce virusy ☹ tie tvoje by sa mi sikli viac 😵 😵 😵 😵 tie kramy sa nie a nie spustit

kikina666
autor
27. dec 2008

no baby kde je kto ???? huraaaaaaaaaaaaaaaaaa mrcha je tu a mozem ist 29.12. na krv a utz 😵 😵 😵 😵

to tu nikto nie je, kto ma teraz bude podporovat ???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

endzi, kejla, lubka, buduca mamina, babulka ... no kde ste????

kikina666
autor
27. dec 2008

no baby kde ste ???? som tu sama 😠

endzi30
27. dec 2008

kikuliiiik no super, kraaamuse prisli ako hodinky 😵 tak ti drzim palceky na utz a krvicku nech je vsetko OK, aby si mohla zacat fostimooonovat 🙂 uz sa ti to bliiizi hihi 😵 😵

kejla
28. dec 2008

Hello kocky,

kooonecne sa hlasim a koho nevidim- Endziii, seeegra-ahoooj 😀 😀 😀 😀

Kiki-paradicka, mrska dorazila- vsetko ide podla planu 😀 😀 Uz len par injekcii a sup-sup, babatka do bruska 😵 😵

Zuzali, ako babatka? Davaju o sebe vediet?Pozdravujeeeem ich 😀 Aj Tinkine 😀 😀

Labus, Lubka, Vika, Luly a spol zdravim vsetky 😵

kikina666
autor
28. dec 2008

endzi ahoooooooooooooooojjjj, no hura ze ta zase vidiim, 😵 😵 😵 😵 no ved to kramy dosli, ale som nachcipana, stale kycham a mam nadchu, uvidim co povedia zajtra , ale pravdepodobne asi zajtra zacnem brat fostimon,
ta nadcha nie je nic vazne , len tak smoklim rano a vecer, ale hrdlo ma neboli, horucku nemam, iba kycham a smrkam

kejla aj ty ahoooooooooooojjjj

ako sa mate vy dve potvory ????

labus
28. dec 2008

ahoj ENDZI A KEJLI mooc vás zdravým ,Endzi tak ako stihala si KET?asi nie ked si nepísala tak kedy ideš v januári?
Kiki ahoj no vydíš že to ide dobre 😉 a na nádchu si sparv zázvorový čaj v TESCU určite zázvor dostaneš trošku nastruhaj tak štvrt lyžičky a zalej a možeš si ho osladit medom a citronom je super len nedaj vela zázvoru lebo bude štípat a nádcha hned odpochoduje 😉 alebo coldrex

buducamamina
28. dec 2008

ajojte babenky ako sa mi mate hrozne moc ma mrzi ze som tu dost dlho nebola ale internet nam ide len cez vifinu a tak nam chvilu ide chvilu nie momentalne som u svokrovcov ale dnes uz MM ide nieco prepajat od dedka nasho nieco tak uz to konecne pojde.myslim na vas stale nebojte co je nove vsetkym novym tehulkam gratulujem a tym co sa to nepodarilo drzkam palceky aby bojovali dalej a dockali sa vytuzeneho stastia

kikina666
autor
28. dec 2008

labus, dnes cely den lezim v posteli, este som ani paty nevytiahla, idem si dat caj s citronom

buducamamina ... no konecne viem, ze zijes

som strasne zvedava co mi povedia zajtra v heliose, dufam, ze len dobre spravy ... snad to dobre dopadne, drzte mi palce ... 😉

buducamamina
28. dec 2008

ak sa mi bude dat nakuknem vecer a kiki nehnevkaj sa ze som nebola na skype vtedy o tej osmej co sme sa dohodli ale kamoska volala a bola som s nou v tescu

buducamamina
28. dec 2008

ajoj kiki aj ja som rada ze si tu moja a co ides zajtra do heliku hmm proveru uz uzivas co co je nove

vika34
28. dec 2008

ahojte,zdravím vás,
Kiki konečne ideš na to
endzi,kejla dlho ste tu neboli,ešte menej ako ja ,čo sa deje? 😢

labus
28. dec 2008

ahoj BM a Vikuš
Kiki pekne lež a čajíčkuj vela zajtra ti všetky držíme palce 😉

buducamamina
28. dec 2008

jaj kiki moja na ultrazvuk ides co ako som vycitala tesim sa stebou ani mi neveris uz budes vediet kolko budes mat folikov ze 🙂

buducamamina
28. dec 2008

ajoj labus ako sa mi mas co nove ako ste sviatkovali

vika34
28. dec 2008

ahoj BM,labus čo porábate?