Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
21. jan 2009

Kiki jasne že su tam a pekne ich pohladkaj nech nám držia palčeky neboj Kikuš su tam a pekne rastu
No nechcela som to písat lebo som nevedela či na NATIV zareagujem ked som na IVF mala len tri vajička a ak by si sa nespítala tak napíšem až v piatok večer ak by som si bola ista že mám aspon to jedno vajíčko ale klamat neviem tak už viete že mám v piatok velký den
PREGNYL si užijem tak mi je blbo z tých liekov že sa teším že zajtra konečne nič nepichám

kikina666
autor
21. jan 2009

a co to znamena to NATIV ??? to je nejako menej injekcii alebo ako, mozes mi to vysvetlit prosim ta blizsie ?

labus
21. jan 2009

KIKI presne tak NATIV je menej injekcii dokonca ak máš bežne folík nemusiš vobec stimulovat len ti ho sleduju a povedia kedy je OPU.
ja som stimulovala CLOSTILBEGYTOM tabletky ale konsku dávku 2x2 na 5 dní a potom v pondelok som mala UTZ a pichala som 2amp. MENOPURU v utorok 2 AMP.MENOPUR +CETROTIDE dnes UTZ A MENOPUR+CETROTIDE a to je všetko večer pregnyl a v piatok výlet do BRNA a dufam že v pondelok ešte jeden pre babulku

kikina666
autor
21. jan 2009

aha a cele ta to vyslo na kolko ak sa smiem spytat ?

labus
21. jan 2009

no Kiki nebude to viac ako 15,000sk NATIV stojí 10,000kč ,nerkoza 700kč, a ISCI jedno vajíčko 1000kč a asistovaný hatsing je vraj v cene oni že to robia stále

kikina666
autor
21. jan 2009

som to citala teraz MM, ak nam to teraz nevyslo a ak nam nevyjde ani 3.IVF tak potom skusim ten skrateny protokol

labus
21. jan 2009

Kiki ale ten robia len v čechách na slovensku NATIV nikto nerobí

kikina666
autor
21. jan 2009

no dufam, ze uz ziadne IVF nebudem potrebovat a ze sa dvojicky uhniezdili a pekne sa drzia pokope , lebo ked nie tak mi to bude strasne luto, lebo nemame ziadnych mrazacikov ☹

labus
21. jan 2009

Kiki ako to že nemáš mrazáčikou ?????????????????????????? bože to mi je luto ale nebojjjjjjjjjjj babulky sa udržia a budeš ma popluvat púre štastie ked budem dufam čakat ja na výsledok to ty už budeš jasná hehulkaaaaaaaaa

kikina666
autor
21. jan 2009

labus no len aby .. pri prvej kontrole sme mali 5 jednotiek a 2 dvojky a potom sa kazili a tie dve co mam mi vlozili o den skor ako mala skoncit predlzena kultivacia ... mozno sa bali ze by to neprezili ... mame 2 dvojky vlozene .. tak sa snad aspon jedno uchyti a bude pekne rast

labus
21. jan 2009

Kiki jasne že sa chytí neboj nič len bud kludná to je to prečo neverím PK nikomu skoro tie babulky PK nevydržia v brušku im je lepšie neboj nič 😉

kejla
21. jan 2009

Ahoj kocky, idem vas len narychlo pozdravit a poprosit, aby ste nam drzali palce...Komplikuje sa nam to a moc ☹ ☹

V sobotu vecer som mala na toaletaku taky tmavozlty vytok, nezdalo sa mi to-nevedela som posudit, ci tam nie je aj ruzovy nadych, tak som zbehla na pohotovost...Povedali, ze musim zostat v nemocnici, bola som tam do pondelka, lebo tam som nemala absolutne ziaden vitok....Hematom vraj nemam, hladali ho viaceri lekari, tak som mala vysadit Ascorutin, aj Kanavit, co som tam brala.Bala som sa to vysadit tak zhurta, ale ked povedali vysadit, tak som to vysadila...

V utorok som zacala mat tmavohnedy vytok, tak som isla k mojmu dr..Povedala, ze babatko je v poriadku, srdiecko mukrasne bilo,ale nasiel mi ten hematom, co mi v nemocnici nenasli...Vraj mam vysoke riziko potratu...Velmi vysoke...Tak len lezim a lezim a davam si ten Kanavit a Ascorutin...a modlim sa, aby bolo sa stal zazrak..Bojim sa aj toho, ze na konci siedmeho tyzdna malo babo len 7mm, malo by mat viac, ale to doktor povedal, ze je ok...No, chcem mu verit...

Necitala som vas, len tuto poslednu stranku, tak vam drzim palce- Kiki, aby sa dvojky zahryzli a Labuska- nech Nativ vyjde a mate malu princeznicku 😵

Kocky, prosim, myslite na nas, velmi to potrbujeme.

labus
21. jan 2009

Kejluška moja zlatá to vieš večer sa pomodlinkám za vás aby všetko dobre dopadlo , bože to je des čo všetko musime vydržat a podstupit. Kejli prosím ta a z čoho máš mat ten hematom ved predtým si ho nemala, do tohto sa nerozumiem .

Ja som došla z pohotovosti z gyndy bola som si pichnut ten pregnyl a všade hromady krvi po zemi mali nejaký surny prípad no je mi z toho všeliak .
Kiki aj za vás sa pomodlím nech vás anjeličkovia ochranuju a nech to dobre dopadne
Kejluška prosím drž sa mojenko a daj vediet ako ti je ked aj muž napíše alobo pošli sms ak máš ešte moje číslo a ja dám správu sem hlavne lež a neplač každu minutu budem na vás mysliet

kikina666
autor
21. jan 2009

labus no bodaj by to tak bolo, ze im v brusku bude lepsie

kejla drzim strasne palce a myslim na vas aby ste boli v poriadku, drzim (e) vsetky palce co mam (e)

kikina666
autor
21. jan 2009

a ozaj co je s luly ????

baby idem spinkat, zajtra vstavam do roboty, aj s babetkami ideme makat 😀 😀 😀 😀 😀 asi by sme mali dostat potom aj 3 platy, nemyslite ????

tinka12
21. jan 2009

ahojte moje zlaté....
boze moj, labus....vidis aká som....bola som ponorena do svojich problemov a normálne mi uslo, že ty si stimulovala? budes mať OPU???? straaasne ma to mrzi, ale ved ty vies, ako ta mam rada a ze ta moc moc podporujem...
kejlik zlatinko, strasne si davaj pozor, lezkaj a odpocivaj....myslim na teba!!!! neboj, dobre to dopadne....citala som, ze hematon sa zvykne vstrebat, tak len pekne odpocivaj a ten sviniar zmizne!!! 🙂
kiki, moja, drz sa a pozdravujem babulky
zuzik, tesim sa, ze sa mate dobre, ty si nasa maminka a tesíme sa na tvoje kráááásne dvojky 😀

labus
22. jan 2009

Tinuška nemáš sa za čo ospravedlnovat nemohla si postrehnut že stimulujem,lebo som to nepísala nevedela som či budem vobec reagovat na tabletky ked na injekcie som reagovala slabo a každá ste tu mali kopec problemov tak načo vás zatažovat. Prezradila som to včera ked sa Kiki pítala kedy začnem stimulku - no tak som povedala prevdu už som dostimulovala a zajtra mám OPU mám strach lebo jedno vajíčko je sakra málo a tak som vičerpaná z hormopnou že už by som do dalšej stimulky dlho dlho nešla a vzhladom k veku je to jedno vajičko moja posladná nádej a šanca.
Ja vás mám všetky moc moc rada a trpím s vami ked sa trápite ale verím že ked aj mne sa to nepodarí ale vy budete LABUSKE posielat krásne fotečky do albumu vašich drobčekov 😉

kikina666
autor
22. jan 2009

ahoj tinka ...

dakujem pozdravila som babulky, snad je koho pozdravit

tinka a uz ti je lepsie ???

labus a z cho mas strach ved vies do coho ides .... labuska tu poslednu vetu som akoze nevidela ....to co mas za nostalgicke napady ??? len aby si nas este vsetky nepredbehla

labus
22. jan 2009

Kiki no mám strach lebo mám jedno vajíčko a to je sakra málo a či je v nom vobec oocyt a ja sa vždy bojím narkozy no ale bez narkozy by som sa bála viac

labus
22. jan 2009

a Kiki a ty to máš čo za reči že snád je koho pozdravit,hmmmmmmmmm? babulky su tam jasnačka a nehnevaj ma lebo tehulky sa byt nesmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pekne ich pohladkaj 😉

majka11
22. jan 2009

Ahojte kočky. Labus neboj, niekedy aj to jedno stačí, aby všetko dobre dopadlo. Koľko báb malo len to jedno a už majú ružovučké batôžky. Neboj nič, všetko bude dore. Budem na teba myslieť a držať ti silno, silno palce.
Kejla, ty sa len pekne opatruj a nič neboj, hematom sa vstrebe, len oddychuj.
Kejla, Kiki držím palce.

labus
22. jan 2009

Majka dakujem

kikina666
autor
22. jan 2009

labus neboj to je to jedno vitazne, rozkaz pohladkala som ich obidvoch

majka dakujeme, snad to pomoze

labus
22. jan 2009

Kiki ved pretoooooooooooooooooooooooo tak vy už pekne pracujetečooooooooo???????????????? No mne je dost špatne točí sa mi zasa hlava a hučí mi v ušiach tak neviem či to preto že nemám okuliare začalo mi to včera poobede ako som ich nechala v optike alebo to može byt po tých hormonoch , alebo ešte stále z chrbtice???????????? mám toho plne zuby už

kikina666
autor
22. jan 2009

labus to je dosledok pregnylu ...,
to ti verim ze mas toho plne zuby, som teraz pozerala do kalendara, tak mam dnes 27.dc tak ak nedostanem do toho 2.2. tak by som mala byt tehu, len aby sa neprirutila pohroma z cista jasna, ale zase ak nie som tehu tak nech pridu radsej nacas a nemusim stresovat dalsi tyzden

labus
22. jan 2009

Kiki dík aj ja som si myslela že hormony a volala som obvodnej že čo mi povie ona je velmi mudra a vravela že ked ma už chrbtica nebolí to bude tým že okuliare su v optike a zrak zhoršený no ale zajtra budu hotove a že tiež tie hormony .
Tak už to vydržím a zajtra mám velký den budeme mat s mušíčkom dufam najkrajší a najdoležitejší sex v živote - ten skumavkový kde sa nám ta naša babulka pekne oplodní.
Kiki podla mna mrch nedorazí velmi velmi dlho.
Tinuška ty sa máš ako moja?
Kelíme - ja verím že ten miom sa vstrebe

labus
22. jan 2009

Oprava- Kejluš -ja verím že ten hematom sa vstrebe ja som bez tých bríli slepá až hruza

kikina666
autor
22. jan 2009

labus no dufam, ze mas pravdu s tym ze to nedojde uz mi to viac ludi prorokuje, ale no co uz, niekto mieni a iny meni ...

labus
22. jan 2009

Kikuš neboj ty nič budeš nám tu nahadzovat do albumčeku take fotečky ako Zuzali

kikina666
autor
22. jan 2009

labus len aby ste sa toho dockali