Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

dior
7. nov 2008

Chantall-dakujem ti pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lubkaeck
7. nov 2008

Chantalle -no tak to sa mna teda netyka ja som 4.den po ET, ale nejako mi nic nie je, no uvidime do piatku este tyzden
😀

kejla
7. nov 2008

Chantalle, ja vyzvedam kvoli dalsiemu pokusu, tak sa nehnevaj 😎 Mangel mal teda SPG uplne v poriadku? Aj ty si uplne v poriadku,len sa nedarilo?Lebo to je uzasne, ze sa tak krasne zahryzli.Podla mna budu urcite dve. 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

lubka to by si chcela grcat akosi skoro ? najblizsie k vytuzenemu grcaniu je chantalle a poridne si to uzi, ved si sa na to tak tesila 😀

chantalle7
7. nov 2008

kejla kludne mozes vyzvedat ved na to sme tu a mne vase infosky o vas dali strasne vela aj ked som mozno na vsetko nereagovala citala som si vas 😉
ano my sme nemali ziadnu diagnozu zaver bol taky ze sme obaja OK. MM bol od prveho vysetrenia zaradeny ze on je 100% OK a kedze mne nerobili laparku lebo som ju odmietla tak este boli mozno nejake % na mojej strane ale dufam skor v to ze sa nam len nedarilo.
vsetky vysetrenia co mne robili boli Ok jediny problem co mam je stitna zlaza ale na tu sa liecim (kvoli nej som mala prerusenu liecku v centre na 3 mesiace (takze mozno aj to bol dovod preco sme nemohli mat babuliatka) ale podotykam ze prve vysledky v centre boli na stitnu boli Ok potom sa mi to cca za 4 mesiace zhorsilo a musela som sa zacat liecit

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle prco si nedas do profilu tie krasne tt ???? pre nasu motivaciu

chantalle7
7. nov 2008

lubka to este nic neznamena niektore baby nemaju ziadne priznaky ako som uz vela krat pisala treba CAKAT anaozaj si tie dniky uzivat a nie rozmyslat nad testami pride den D a budes to vediet takze kiud zdravo papat a uzivat si tych 10 dniiiii 🙂 😉

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle ja mam tie iste lieky aj dekac a aj fostimon a este k tomu aj proveru tabletky a ozaj kazali ti davat si dalej utros ?

chantalle7
7. nov 2008

kiki hiiiiiiiiiiii no hned idem
😀

kikina666
autor
7. nov 2008

no cakam na tie krasne ttv profile ... prva konecne, ixi ma najvacsie predpoklady a baby ostatne sa musite pridat, v pondelok testikuje deni / buducamamina

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle no kde su tie TT ?

lubkaeck
7. nov 2008

No dobre baby dam na Vas a na zajtra asi ukecam MM do baumaxu na zeminu do kvetinacov, lebo mi treba presadit kvietky 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

jezis dobre ze hovoris, mne treba nasadit kaktus a tiez presadit kvety ,...

kejla
7. nov 2008

Dakujem za odpovede chantalle 😵

kikina666
autor
7. nov 2008

no chantalle kedy tam uz uvidime tie tt

lubkaeck
7. nov 2008

Kiki -Chantalle asi zabudla na Utros a nie na TT 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

lubka ... jazis ja ked budem mat // tak tam hned vrazim tt do profilu budem na to taka pysna

lubkaeck
7. nov 2008

Kiki a tu tehu knizku - tak too budem inak hrda ako ked som dostala obciansky alebo vodicak 😀 ale toto bude lepsie 😀

chantalle7
7. nov 2008

kikina - ano utros dalej ten by sa mal prat ak sa nic nezmeni prve 2 mesiace - kamoska co caka dvjicky ho dokonca brala az 3 mes. (tak uz to mam v profile 🙂

kikina666
autor
7. nov 2008

lubka tak to ver ze na nu budem hrda ... keby len hrda .... normalne MaxiHRDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle ty si truhlik, ale ja som myslela aby sa ti to zobrazilo za menom ... to nastavis v nastaveniach, kde si nastavovala snazilka tak teraz tam das tehulka ... a bude ti to aj same ratat tyzdne kolko si tehu

chantalle7
7. nov 2008

lubka no to sa aj ja tesim na Tehu knizku to bude naozaj zazitok budem stasna ako blcha lebo uz sa to bude dat povazovat za naozajstne tehulkovanie ...taky papier a ako potesi vsak 😉

kikina666
autor
7. nov 2008

chantalle no ty mas z nas vsetkych k nej najblizsie, ty ju dostanes prva

chantalle7
7. nov 2008

kikina jaaaaaj no to som neveda az taka zbehla som tu neni no idem sa na to este raz pozriet 😀 😀 😀
som ja ale truuuba 😀 😀 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

kurnik baby to vas tu mam vsetko ucit ja ....

dior
7. nov 2008

kocky-pisala mi Labus, ze mala horucky 39C ,ma zapal ,dostala ant. oddychuje ☹ - drzme jej palce, nech sa skoro vylieci 🙂 🙂 🙂

kikina666
autor
7. nov 2008

dior ... chuda labus

kikina666
autor
7. nov 2008

labus ma testikovat 14.11. no to nie je bohvieco ked teraz bojuju o tehulkovanie... musime jej poriadne drzat palce aby jej tie antibiotika neublizili

chantalle7
7. nov 2008

kikina uz to tam je ale podla mna to nesedi lebo my vieme presne termin oplodnenia a tak mne to vychadza na 9.jula ale neva priblizne a okrem toho aj budu dve tak budem urcite rodit skor 🙂

dakujem za rady mna totiz ani nenapadlo sa prehodid zo snazilky na tehulku a navyse ...este som sa mozno nemala tak ponahlat....mala som pockat aspon do druheho testu... no snaaaad sa nic nestane 😔

chantalle7
7. nov 2008

LAAAAAAABUS STRAAAAASNE DRZIIIM PALCE, PASTE!!!!! uzdrav sa a nech sa drzia tvoje babuliatka pekne ich pohladkaj a za mna