Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
2. nov 2008

Jasné, Silvi...hlavu hore, ešte nie je nič stratené, uvidíš 😉

silviaa
2. nov 2008

zuzali, dakujem za povzbudenie....som uz zufala, dnes vas asi optimisticky nepodporim...fnuk...drzte sa

luly3
2. nov 2008

ahojte 😀
čo to vidím nová témička 😀 😀 😀 😀 , no len dúfam že bude plodná ....
keila zdá sa mi že zajtra náš krv tak nám to tu rozbehni 😅 😅 😅

luly3
2. nov 2008

kočky kde ste???? ☹ ☹ ☹

silviaa
2. nov 2008

ja tu som 😒

luly3
2. nov 2008

ahoj silviaa 😀 😀 😀 😀 , tak teba som tu ešte nevidela 😅 😅 , ale už vidím
a to je dobre, ako sa maju bambulky???? vidím že mas 6,11 krvičku uz si skusila testovat
alebo nebudes

silviaa
2. nov 2008

caf luly3, mam len jednu bambulku, testovala som sa vcera - negativny test. tak skusim este 5.11. a 6.11 idem na krvicku. a ty?

labus
2. nov 2008

ahoj kočky nebudem tu sediet idem oddychovat len vás pozdravým
Zuzali dakujem nečítala som vás ale tvoj odkaz som zbadala mám obe babulky doma jedno je vraj slabšie a druhe silnejšie
dneska už asi nedojdem takže :zuzali zajtra držím palce a silno na teba myslím
kejla,endzi,ixi ,dior,lubka dajte pusu babatkam od labus
a vám všetkým prajem krásny den a potom DN

luly3
2. nov 2008

no ja začinam v utorok s decapeptilom a až koncom novembra budem mat transfer to sa este načakam ☹
bude to moje 2 IVF prve som mala neuspešne a nemala som ani mrazačikou...
a ty si bola na 1 IVF a mas mrazakou?????????????????????????????

silviaa
2. nov 2008

labus - 🙂 drzim palce

silviaa
2. nov 2008

toto je moje druhe IVF a piaty posku ET,KET...tak neviem, este mam mrazacikov..

luly3
2. nov 2008

labus 😅 😅 😅 😅 opatruj ich a že im posielam pusinky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
2. nov 2008

tak mas toho tiež zasebou dost tak držim palce aby tento pokus bol uspešnýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

inak ozaj švagrová mi včera oznámila že je tehotnááááááááááááááááááááááá ma 3 dceru a 9 mesačneho syna,
to je čo???????????????? som jej povedala že ma zasa predbehla a že i malinke ked ho porodí ukradnem haha
tak sa zomna všetci včera smiali 😅 😅 😅 😅 😅 som krsna tym dvom drobcom a vraj budem aj tretiemu.
už som povedala že sa dám oplodnit mojmu bratovi hahaha 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
2. nov 2008

haloooooooooooooooooooooooooooo kde ste všetky to mate nedelnajšiu seansu?????
tak ja zasa skusim prist večer 😅 😅 😅 , a ak tu nebudem tak
KEJLA držím všetky palllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllce na rukach aj nohách

silviaa
2. nov 2008

my v rodine nemame deti ☹ . to mas dobre aspon sa mozem tesit z bratovych deticiek.

kejla
2. nov 2008

Ahoj kocky,

Labus - Veeeeeelmi drzim palce a tiez posielam pusinku drobcekom 😵 😵
Zuzali - zajtra drziiim silno palce 😉

Silvia - aj ja som si dnes spavila test.Bol sice 9 mesiacov po zaruke, ale iny som nemala a chcela som sa psychicky pripravit na zajtrajsok(kedze nemam ziadne tehu priznaky,len Utrosovske) a zial - aj ja som na nom nasla len / ☹ ☹ Najprv ma to nevzalo, skoro cely den som prespala,ale potom si taaaak poplakala, ze sa zajtra nechcem v zrkadle vidiet. A samozrejme som z tej lutosti opat nadobudla predmrchovsky pocit, tak som zvedava,kedy mrcha dorazi.Normalne zajtra nemam chut ist na tu krv,ale samozrejme, ze pojdem. ☹ Uz mi ale pomoze len zazrak.

Luly, dakujem za drzanie palcov, si zlata 😉

labus
2. nov 2008

ahojte tak som na chvýlu skočila už ma bolí telo z tolkeho ležania
KEJLI prosím ta test po záruke nič neznamená na zajtra ti držím palčeky a strašne strašne moc
ZUZALI moja tebe tiež o kolkej máš OPU?ja zajtra len oddychujem tak vám možem silno držat palce
ahoj ENDZI dsakujem za palce
Lubka kedy ideš pre babulky? v utorok?
DIOR zlatík moc ta pozdravujem a dakujem za všetko
KIKI ahoj

zuzali
2. nov 2008

Ahojte... 🙂

No ja sa už na zajtra táááááák teším, že až 😅 😅 😅

Labus...ďakujem za plačeky na zajtra,Na OPU mám byť o 7.15 bambuľkám sa bude určte dariť, keď tak pekne leňošíš 😀

Kejla ... ešte počkaj do zajtra...možno to fakt bude pozit. 😵 😵 😵

Endzi... a ty akooooooooooo??? 😵 😎

Dior, už si s bobáčikmi??? Tak držkám palce, nech sa tam udržia až do 9. mesiaca 😵

Luly... kde si bola doteraz???

Kiki ... už je fajn nie??? 😀 😀 😀

Lubi, utorok sa blíži 😵 😵 😵

ixi... krízu doma ste zahnali??? ☹

labus
2. nov 2008

Zuzali to už budem hore a silno silno ta budem držat za ruku aj sa pomodlím a neboj vobec nič to nieje mne je teraz smiešne ako som sa bála

endzi30
2. nov 2008

ahojte babulky,

labus, tak ako sa ciitime s fazulkami? 😉
zuzalicek, zajtra myslim na teba, nech uz su tie vajkaaaa venku 😵 vidis to, ked uz laaabus sa na tom smeje, ze to nic nebolo, tak tomu musis verit 😎 😀

kejla!!! a ty co dnes vystrajas moja s testom po zaaaruke!! to vobec neberieme ze si testovala, to si kludne mohla ocurat zaalozku z knihy, tiez by ti ziadne ciarky neukazala!!

kejlinka, a uz vobec neplackaj moja...nie je preco! ten test rovno vyhod! zajtra sa uvidi co bude, takze bud kludna 🤐 🤐 🤐 myslim na teba ako sa teraz zozieras, ale zbytocne! straaaaasne prestrasne ti budem drzat palceky! cmuk 🤐 🤐 🤐

diorik, opatruj si tvoje dve kukulienky 🤐 🤐 😵

zuzali
2. nov 2008

Labus, to je v pohodke, ja zatiaľ nie som nervózna...nervozita začne až keď sa budem báť o bobáčiky 😵

endzi30
2. nov 2008

presne tak zuzali, strach este len priiide!! vid kejla a ja tiez 😒 😠 😅

kejla
2. nov 2008

ENdzi 😀 😀 diky moc, ty moja zalozka z kniihy 😀 😀 😀 Ja uz neplacem,ale som brutaaalne precitlivena z toho Utrosu+PMS..Normalne mi slzy tiekli,ked som pozerala tancujuceho psika zo Slovensko ma talent 😀 Chapete?Lebo ja nie, ja vobec nie som placko 😎

Zuzali, zajtra na teba myslim..Naozaj a neboj,dobre si zdriemnes 😀

A samozrejme myslim na vsetkych vasich mrnuskov v brusku - na Endzimrusa, na Labusmrnusov,Diormrnusov a Iximrnusov 😵

endzi30
2. nov 2008

ty trubecka moja 😀 neplackaj 🙂 ja sa divim, mne ten utros nic nerobi, ani unavena nie som, prave naopak, som ciperna jak ked som mala 18 🙂

a kejla, ja mam tie PMS kazducky den, to ja sa mozem rovno uz odstrelit!!

na kolku ides na tu krvicku?? a potom? nezaleziac na vysledku ides este na jednu krv toho 6.11. ci 7.11.?? si nespominam dobre 😠

kikina666
autor
2. nov 2008

silvia ... nesokuj, ja som mala negativny test z krvi 10.den po vlozeni pri KET a tehulka som bola, na 12 den uz bol pozitivny a pokial nemas mrchu tak je to OK

zuzali mna po OPU poslali po 3 hodinach domov, ale musela som byt pod dohladom dospelej osoby 24 hod. ktora sa za mna pisomne zarucila

labus drzim palce

kejla ty si jasne tehu mrchu nemas, priznaky tiez nie .... drzkaj sa a nezabudni sa sputat na velkost sliznice, som zvedava ...

kikina666
autor
2. nov 2008

baby, dnes sa boli vyvetrat vo vratnej na chatu na poludnovom gruni ... teda lepsie povedane rozchodit moju opicu z piatku ... ale uz poobede mi bolo celkom fajn ....

zuzali podla mna mi tam nieco slahol casnik nejaky rohypnol alebo nieco, lebo uzivala som neurol po tom potrate a spala som po nom tak max 4 hodiny a po par pivach z piatku skoro cely vikend ...

kejla kasli na test po zaruke ....neboj ja verim v tvoje tehulkovanie 😵 a zajtra ked nepovies pozit. vysledok tak ma velmi sklames ... lebo ja som ti verila, ty truhlik a babetku to neprospeje ked sa budes nervacit

endzi a ty co ?

kejla
2. nov 2008

Endzi, zajtra mam ist na krv medzi 7:30-8:30, vysledok budem vediet medzi 14:00-15:00. Ak by bol 1.vysledok negatiny, uz nie je sanca, aby bol na 14.den pozitivny. Ten je len kvoli tomu, aby kontrolovali, ci HCG stupa,alebo klesa. 😉 A z Utrosu som nejako extra ospala nebola ani ja, ale leniva, to ano 😀

Kiki, nenervacim 😲 Ja neplacem tym stylom, ze hysak, ale robim si svoje veci a pritom mi tecu slzy.Proste elegantne 😀 😀 😀 A velkost sliznice nebudem vediet, lebo oni mi sono robit nebudu.Len ten odber krvi.

kejla
2. nov 2008

A zaujimave je, ze vsetkych 44 davok Fostimonu a cca 14-15 Dekosov na mna nastastie nemalo ziaden extravedlajsi vplyv.Zato Utrogestan-koniec..Brucho mam ako balon, z toho, ze mi podla mna zadrziava mrchu a ta precitlivelost poslednych par dni.:Esteze som nechodila do prace, lebo tam, ak by na mna sefka zrukla, tak koniec. 😀

A zajtra mam OPU+14 dni, takze tabulkovy den na dostanie mrchy. Uvidime, ako to dopadne. Ale vsetky 3 kocky, co sme si pisali v inej tema a mame krvne testy 3.11., vsetky sme si dnes spravili test a vsetky sme nasli len /. 😒

kikina666
autor
2. nov 2008

kejla skusim ta ukludnit takto ja som bola na KETe a 10.den po KET som mala na UTZ uplne nic a krv negativnu a na 14 den som bola jasna tehulka, mi dr. volala a aj hcg som mala vysoke a az vtedy mi test zachytil ... a tesila som sa tyzden a potom snehuliacik sa pobral prec .... takze moja, pokial nemas mrchu vsetko je v najlepsom poriadku 😵 a zajtra ta caka super den, povedia ti ze si tehulka 😵 a my vsteky ti budeme v kutiku duse zavidiet to tvoje tt v profile ... sladke snicky a drzim zajtra moooooooooooooooooocccc palce, ja budem rano pit kavicku a mysliet na teba ... teda samozrejme aj na ostatne

kejla tffuuujj tfuuuj tfuuuj

zuzali a aj na teba .... drz sa na OPU a prajem co najviac vajok a hlavne ked budes doma, okazite podaj spravu ... tfuj tfuj tfuj

takze baby uz som vas vsetky oplula pre stastie drzkajte sa mi a mysloim na vas ...

DN

kejla
2. nov 2008

Diky za pluvanec Kiki 😀 😀 😀 Budem ho potrebovat. 😀 😀 😀 😀 Ale nebojte, ja som uplne kludna a vyrovnana, len hormony si robia,co chcu. Dakujem vam za podporu 😵 😵 😵