Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
3. nov 2008

dior a ty ako ... kedy testikujes

labus
3. nov 2008

ahoj kočky
kiki ahoj mpja ja mám mat test o 14 dní ale to je nedela tak bud v piatok14 alebo pondelok 17 ale to je sviatok takže v piatok určite
KEJLI čakáme a trpneme s tebou ale ja som aj tak presvedčená že si tehulka a už by sme tu aj nejaku potrebovali a nie jednu!!!!!!!!!!!
Zuzali mojenko tak už to máš určite za sebou hned nám daj vediet čo a ako a oddychuj kolko sa len dá
Dior ahoj boskaj babulky

kikina666
autor
3. nov 2008

labus kolko si dala vlozit ? a podla toho kedy ti dali testovat si davala vlozit dnes ?

kejlo som zvedava

zuzali aj na teba velmi

dior a ty mas kedy testik ?

labus
3. nov 2008

kiki bola som na ET včera a v našom centre sa testuje po 14 dnoch a mala som len dve tak som neuvažovala nad ničím a vložili mi ich obe

kikina666
autor
3. nov 2008

no tak to drzim palce, nech uz konecne niekto prevali tu vlnu neuspechov , odkedy to tribitke a efikovi nevyslo tu neboli ani jedna ... ☹

labus
3. nov 2008

ved to a neviem prečo ja ich beriem ako sučast našej party a chcela som ich stretnut na Vinei ved ani jedna z nás nevieme ako dopadneme a už by som sa táááááák tešila keby tu konečne začali naskakovat// trošku by to viac povzbudilo...
no ja som zvedavá kiki embriologyčka mi vravela že jedno vyzerá pekne ale to druhé je slabšie tak som závidelá kočkám ktoré už čakali na testíkovanie ked som ja začínala a teraz vydím že som ani velmi nemala čo ono je to stále o tom istom od začiatku sa človek bojí amyslela som si že ked už budem čakat že budem kludnejšia ale figu borovuuuuuu

dior
3. nov 2008

ja az za 15 dni-ale to tazko vydrzim 😀 😎

Labusik-dakujeme aj my zdravime 🙂

kikina666
autor
3. nov 2008

dior preco by si to nevydrzala ???? 😵

dior
3. nov 2008

suhlasim s ńasou Labus, kludnejsie nebudeme-bude to kazdym dnom horsie a horsie 😅

mna to uz stve,ze tu nikto nie je tehotny 🙄 , Labus,ale my dve im to tu napravime 😵 , Kikus-ty tiez 😉

a co robite vsetky? ENdzi, Zuzik,Kejla-cakame

kikina666
autor
3. nov 2008

dior .... no ja az neviem kedy, ved neviem ci vies, ze mi odlozili stimulku zase o mesiac .... teraz som 12 dc a ak dostanem 28 dc kramy tak to bude cez vianoce, ale to mi nevadi .... len aby mi zase kramy nemeskali ☹ , lebo sa to bude zase cele posuvat ☹

buducamamina
3. nov 2008

babeny uz nas nenapinajte kde sa flagocete ktora to tu 1 pretrhnee 🙂 drzim palceky a dufam ze budeme pocut pozitivne same pozitivne spravicky

katy2
3. nov 2008

ahojte, vsetkym caktelkam strasne drzim palce 😵 😵 😵 a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
teraz len treba mysliet pozitivne a hladkat bruska..... 😵 😵
a stimulantkam tiez drzim palce........
chce to vela trpezlivosti ale oplati sa to 😵 😵 😵

kikina666
autor
3. nov 2008

katy2 ... my sme spolu stimulovali zaciatkom roka a teraz si bola na dalsom IVF ?

katy2
3. nov 2008

kiki, ahoj 🙂
no v septembri sme sli do toho znova a stal sa dvojnasobny zazrak 😵

kejla
3. nov 2008

Ahoj kocky,

vsetkym vam veeelmi dakujem za palce 😵 😵 😵 Ale stala sa taka vec, ze test sa nekonal, bude asi az zajtra. Na dialnici sme totiz skoncili kvoli havarke v 2,5 hodinovej kolone.To sa nam este nestalo.Tak do BA sme dorazili o 9:00 a kym by sme prisli do CAR bolo by 10:00,lebo tam bola rovnaka zapcha z tych aut z dialnice. A krv v CAR beru do 8:30.Tak sme to otocili a vratili sa.Utros mam myslim do zajtra rana, takze tak...

Asi to tak malo byt, nech mam este jeden den relativneho pokoja. Tak vas velmi prosim, myslite na mna aj zajtra 😉 (a to MM nevie, ze tam pojdeme aj zajtra - ja totiz nesoferujem.)

dior
3. nov 2008

Kejla- toto ani nie je pravda 🙄 ,ale nevadi, do zajtra ti hcg pekne este narastie 😵 , jasne ze budeme vsetky drzat palce 🙂 🙂 🙂

kejla
3. nov 2008

Dakujem Dior,Labus,Endzi,BM... aj ja vam a vasim babuliatkam veeelmi drzim palce. A tiez sa za vsetky kazdu noc modlim 😵

Zuzali, myslim na Teba od rana 😉 O chvilku Ta pustia domov, cakame ta aspon na skok 🙂

luly- dakujem za povtbudenia, pichanda sa blizi 😀 😀

Katy, dakujeme za virusiky, veeelmi ich potrebujeme 😵 😵

Kiki, ty nasa ceresnicka na torte 🙂 Neboj, uz sa Ti to krati

Kocky, mne tie vase palce tak pomohli, ze som sa dnes vobec nebala 😉 Nech uz bude vysledok akykolvek. Volala som aj s kockou, s kt.som mala OPU a ET, ma vsetky priznaky, tak sa tesim, urcite bude tehulka. 😵

buducamamina
3. nov 2008

kejla neboj ete si dnes poriadne oddychni a neboj urcite ti to vide ved budeme na teba silno mysliet

lubkaeck
3. nov 2008

Ahojte babule 🙂
Ja som taka nervozna, ze neviem kolko tu vydrzim, ale idem sa Vas pocitkat 😉

Labus - ako sa mas?

labus
3. nov 2008

Ahoj Lubka mám sa fajn a ty nebud nervozna teraz musíš byt kludná ved zajtra ideš pre babulky? a inak ako sa máš bruško už ta neboli?ja ho mám stále ako balon ale nebolí ma vobec
KEJLI NEBOJ BUDE TO O.K. JA TO VIEM a mimochodom malá Robko ta pozdravuje včera mi vravel len včera som ležala a že máš pekné očko

labus
3. nov 2008

Kejli dokelu tak mám čakat do zajtra?jasné že držíme dalej palce a ani sa nečudujem že ste takto dopadli mi sme boli vo štvrtok a pred Ba to bola hruza a vtedy ked sme šli na prvý pohovor do FERTICENTU tak na useku 2km boli 3 havárky naštastie len slabšie bez umrtí a vážnych zranení ale hruza vliekli sme sa ako slimáci.
Nám naštasie povedali že možme íst na krv u nás aby sme necestovali že len nech im určite zavoláme nech je výsledok aký kolvek

labus
3. nov 2008

katy dakujeme za vírusíky tie tu teraz moooc potrebujeme a KEJLI su tvoje chytaj ich my ostatné si počkáme ne ti od teba 😉

kikina666
autor
3. nov 2008

kejla ... na jednej strane je to hrozne ale na druhej to je dobre znamenie ... uvidis si tehulka, zajtra budes mat hcg zase vyssie 😀

kejla
3. nov 2008

Labus, dakujem mooooc 😵 Brusko som mala aj ja take nafuknute a uplne splaslo asi az tyzden po ET.A to dochadzanie do Ba je hlavne v pondelok naozaj nafigu.My sme sa dnes ani nevliekli,my sme stali ☹ A raz som uz na krv meskala kvoli zapche,ale asi len 3 minuty a taaak si recepcne a sestricky povedali svoje.Dnes som to nemala chut pocuvat 😅

Katy, ham-ham, mnam-mnam...vyyyyborne virusiky 🙂 Ale nechavam pre kazdu 😀

Kiki,uvidime zajtra 😉

kikina666
autor
3. nov 2008

kejla zober si aj mje, ja ich zatial nepotrebujem

kikina666
autor
3. nov 2008

baby no kde ste to ste si vsetky isli dat poobednajsieho slofika ???

lubkaeck
3. nov 2008

Labus - no brucho uz je v pohode, vetry su, ale este je take vacsie 🙂 no ale neboli, len sem tam ma pichne v okli vajecnikov, ale inak pohodka 😅 No ale co sa tyka prsnikov, tak to je dovidenia 😠 nemozem vobec lezat na bruchu, lebo mi idu vyskocit a bolia hrozne 😖 No co uz ? 😀 😀

Kejli -no tak teda zajtra ideme do BA obe 😉 ja teda dufam, ze mi zavolaju, ze mi nieco po PK zostalo 😅 velmi sa bojim. 😖

Vcera som mala take porazenecke reci pred MM, ze ked sa nepodari, ze sa mi ujdu najhorsie sluzby cez sviatky a tak ☹ Mali ste ho pocut ako mi potom napravoval moralku 😠 😀 😀 😀 Len mna uz bez toho keksu zachvilu slak trafi 😠 ale drzim poctivo 😅

lubkaeck
3. nov 2008

Jooj Jabus - pohladkaj pekne brusko, nech sa tam fazuliatka riadne zahryznu 😀

kiki - tu som 😉

kikina666
autor
3. nov 2008

lubka no konecne

lubkaeck
3. nov 2008

Kiki -vcera som nejako nemala naladicku a piekla som kacicu a robila lokse, takze som mala zabavku na cely den 😀

Ako sa mas? Uz je to lepsie?