Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
23. nov 2008

óóóóóó štastný to nákup .....
keby som aj ja tak nakupovala 😀
labus ale zachvílku budeš nakupovat malilinkate vecičky 😀

labus
23. nov 2008

jaj luly dufam to už len bude parada to budeme mat zastupenie všetkych velkostí inak u nas stale dakom dačo treba kupovat jaaaaaaaaj noneva

luly3
23. nov 2008

labus a to maš 3 detičky ja nemam ani jedno a tiež stale nakupujem 😀

labus
23. nov 2008

no ved hej ved počkaj ako sa ti ešte nakupy rozrastu ale to ja sa vobec nestažujem to bola len poznamka že zasa sme vyrástli a treba utekat dokupit

labus
23. nov 2008

ked si predstyvym že ja mám nohu 36 akrpec ma 12r. a 39 no des mam najmenšiu nohu v rodine už aby to babolbolo 😀 😀

babulka123
23. nov 2008

labus hovor mi nieco.. inak ja mam 7 nohu takze pre mna nakupovanie topanok = neuveritelny stres a panika...

luly3
23. nov 2008

😅 to hej bude neboj druhy pokus bude uspešný

labus a nevieš endzi stíha ešte teraz v decembri KET-ko

babulka123
23. nov 2008

labus a ides na dalsi pokus alebo si to uz nebodaj zabalila..????

labus
23. nov 2008

Luly že ak do 6.12 dostane mrchu tak hej ale ak po tak až januar a mala by jej dost presne 6.12 tak sa uvydí
babulka ani s 36 to nieje slava svadobne som si skoro nohy uchodila kym som zohnala 😀 😀

labus
23. nov 2008

luly ak by som neverila že 2 pokus vyjde tak by som do toho nešla to mi ver

babulka123
23. nov 2008

dobre takze odpoved som uz dostala.. hehehe najskor by som ala citat.. a ides znova do FC alebo nie???

luly3
23. nov 2008

babule preboha ved to je 6 a 7 ved takych topanok je vela 😕
kam vi chodíte nakupovat ja mam nožku 6,5 a nemam žiaden
problem........... jáááááááj ste náročne čo???? no to mi skromneeeee.... xixi

labus
23. nov 2008

babulka povodne som myslela že nepojdem stalo to 70.000 a takato katastrofa to bola ale predychala som to manžel ma ukecal a hned som sa objednala na imunologiu k novej a vraj špičkovej lekarke u nas tak uvydim čo mi poradí nechcem takto dopadnut ale ešte raz to skusime len preto sa vypitujem aj na ine centra aby som sa poriadne rozhodla že kam pojdem a ak mi imunologička nenasadi nejaku dlhu kuru tak februar je mojjjjjjj už sa teším aj ked som neverila že sa po tom všetkom budem ešte na stimulku tešit ale ta nadej mi za to stojí

babulka123
23. nov 2008

ja a narocna... som rada ked nieco dostatnem...
ale momentalne si viem velmi dobre nakupit a vybrat!!!!!!!! co je uspech v Deichmane...

luly3
23. nov 2008

babulky ja sa svama lúčim idem gratulovat
😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

babulka123
23. nov 2008

luly papapapapapa neopi sa moc.. hehehehhe

labus
23. nov 2008

luly ja mam nohu 3 to je male čislo a lodičky neviem často dostat odkazuju ma do detskej predajne 😀 😀
babulka neviem uvažujem že konzultácia bude vo FERTICENTE,HELIOSE AREPROFIT-BRNO a potom sa rozhodnem ked platim tak si tentokrat vypočujem viac ponuk a ked to dopadne zle tak aspon budem vediet že to bolo moje rozhodnutie

labus
23. nov 2008

ahoj luly o chvylu pojdem aj ja krpec ma vyhana a pojdeme do obchodu mrknut nejake tie čižmy

labus
23. nov 2008

no ked aj luly odyšla a asi teda pojdem
babulka ahoj zatial

babulka123
23. nov 2008

ahhojte, a prajem pekne nakupy.. ja som si prave dala utros , takze co nasleduje?? ano spravne .. dobruuuu nocku .. hehehehe

luly3
23. nov 2008

babule to čo je????????????????????????????????? ☹
ved mi sme boli na druhej strane 😕 😕 😕 😕
sa nehanbííííííííííííííííííte

labus
23. nov 2008

no čauko kočky Luly sem už tuším nikto nechodí

vika34
23. nov 2008

ahojte

vika34
23. nov 2008

asi všetky pozeráte talent,no čo už,skúsim nakuknúť neskôr 😒

labus
23. nov 2008

ahoj viki no sem už skoro nikto nechodí tak neviem... 😀 😀 ako sa máš? a čo tvoja kočka?poslucha?

vika34
23. nov 2008

LáBUS ,BOLA Som včera šťastná,ked posledné dieťa odišlo okolo 21,00 a to moje bolo ešte smutné,že bolo málo.

luly3
23. nov 2008

no vidím že naozaj nato baby kašlu ☹ ☹ ☹ ☹

vika34
23. nov 2008

a to ešte 5 dievčat nepríšlo,no to si ani neviem predstaviť,aj teraz tak kričali,že susedia museli mať veľkú radosť

labus
23. nov 2008

viki to tak býva oni maju energie za 10
veru luly už je to tak nikto sem nechodí len my vytrvalci ak to aj my nevzdame ked tu stale nikto nebude 😀 😀

vika34
23. nov 2008

no lula je na návšteve a ostatné sú neviem kde?