Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
26. nov 2008

nočna smena ja sa lúčim idem ta hed
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

endzi30
26. nov 2008

lulyy, tak aakaa nahodicka....vies aky sme si dali my vianocny darcek minule? kozenu sedacku 😀 😀 😀

zeby sme aj tieto vianoce dali dalsi kus naaabytku? alebo nieco z koze? zeby kozene cizmy? 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

paaaaacko lulicek! a nieze zajtra na kontrole vypalis monitor s tolkymi kinderwajkami 😀 😀 papaaa

endzi30
26. nov 2008

kejliiicko, kdeze si? uz budem musiet ist hajuskat, bo zajtra rano ficime s MP pre to moje afto 😠

endzi30
26. nov 2008

urcite sa hrajes alebo vencis dunca 😀 😀 😀 😀 zdravim chlpacika vlasateho 😀 😵

kejla
26. nov 2008

EBdzi, neboli ma, ale mam ho take velke, ze vyzera ako tehotna. V praci si asi vsetci myslia,ze som 😀 Az je mi to trapneee 😎

kejla
26. nov 2008

chlpacik lezi pri mne a akurat vrci zo sna 😀 😀 Aj bafka 😀 😀 Vencenie ho este caka 😀 😀

kejla
26. nov 2008

Luly DN a zajtra informuj 😉 To budete mat ibu party s Tinkou na izbe 😀 😀

kejla
26. nov 2008

"inu party" som myslela 😀

kejla
26. nov 2008

Kocky, aj ja dumam, co komu kupit na vianoce 😉 Davajte rady 😀

kejla
26. nov 2008

Nooo - vidim, ze trpim statnou samomluvou, Endzinka uz asi spi 😀 😀 Idem sa aj ja supnut do sprchy 😀

endzi30
26. nov 2008

hm, tak ja neviem, preco ho mas az take velke 😠 kakas ok? aj pukas ok? 😀
mozno to prejde po dalsej MS...a plus, ved sme kolko tych hormonov mali?? ja som pichala presne mesiac a ty si mala ake konske davky, tak mozno preto...fakt neviem...uvidime po MS 🙂

kejla
26. nov 2008

Endzi,vsetko mam ok,len to brucho ako svet 😒

endzi30
26. nov 2008

IBU party......akoze s ibuprofenom? ci s IBU majgom? 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

a genetika ako? uz mi to vysumelo...si bola, ci len ides? 😅

kejla
26. nov 2008

A budem musiet zajst k ocnemu, lebo po tom FOstimone potrebudem dioptrie 😠
Ja som mala aj to spinenie, tak dufam, ze ma nepokafrali.A to brucho mam ako ty na tej foto 😲

kejla
26. nov 2008

No s Ibum 😀 😀 Vraj tam je nejaky cernoch osetrovatel, co nosi kocky do postele.A minule mu jedna povedala v ponarkozovom stave "uspaval ma chlap cerny ako boty" 😀 😀

Genetiku sme uz mali, vysledky budu asi v januari 😉 😒

endzi30
26. nov 2008

kejla, tak chod k dr...nech ta prezrie, radsej ist ako neist! ja by som isla hned, ale nemam ku komu tu...ked som bola na SK teraz, aj som chcela ist, ale mala som MS 😠

no s tym zrakom to si spominala hej...to som teda nevedela 😠 ja mam na h...o zrak aj bez hormonov, a teraz ked cumim stale do monitor...tak o to viac

kejla
26. nov 2008

Ale ja somlepsia geneticka ako ta lekarka, co nas vysetrovala. Ja som mala prichystany rodostrom aj s chorobami a ona mi povedala, ze to netreba. A ja som chcela zistit, ci su geneticke 😠 😠

endzi30
26. nov 2008

no daj vediet vysledky, to som fakt zvedava 🙂

aj mna by mohol cernoch nosit 😀 😀

ale nejde mi do hlavy, ze mas az take velke to brucho a NIC ta neboli..hm 😕

kejla
26. nov 2008

CHystam sa ist na vysetrenie po menzese, ale neviem,kedy pride. Asi sa pre istotu nahlasim,lebo bude mat doktor dovolenku.

Aj ja cumim komplet cely den do monitora,nosis aj okuliare?

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 si chcela byt chytra, co? zjavne sa jej to nepaacilo 😀 😀 😀

kejla
26. nov 2008

Aaaale,na vsetko povedala, ze to je ok a ked som na nu robila natlak, nech si poznaci diagnozu, na kt.umreli najblizsi pribuzni, tak si to tam nasilu nacmarala. 😠 😀

Dufam, ze tu krv vysetruju inde. A ked som sa jej pytala,kedy budu vysledky, zlakla sa a povedala,ze niekedy sa vzorka aj strati,alebo znehodnoti.Vtipalka 😀

endzi30
26. nov 2008

a kedy cakas MS? tusim cca ako ja nie? ja podla tabuliek okolo 6.12., ale podla mojho tela ratam okolo 15.12. 😠 😠 ak aj to nie je skoro po tychto sajbach hormonskych

zrak mam total zly...jedno oko mam tupozrake (ak ti to nieco hovori - neda sa ziadnym sposobom napravit) a druhe mam -0.15...ale to bolo pred rokmi...mozno je uz aj -0.75 ak nie viac....okuliare mam, ale su v aute a pouziivam ich vyynimocne na jazdu autom v noci a do kina (cize raz za dva roky 😀 😀 )

endzi30
26. nov 2008

tak to co bolo za doktorku?? si nepoplietla oddelenie s pekarnou? ci ako? 😀

kejla
26. nov 2008

A sranda bola, ked sa ma pytala, ci moze vylucit, ze su nasi stari rodicia pribuzni. Hovorim jej, ze radsej nie, lebo pochadzaju z jednej dediny a vsetko je mozne.Tak to pri nas vzdala 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

😀 😀 😀 😀 hahahaha...tak nakoniec budete aj rodina...no to uz ani smiesne nie je 😅 😅 😅

kejla
26. nov 2008

A ja som cakala, ze na mna lekarka pozrie a zacne - mate oci blizko seba, to nie je dobre znamenie....atd..Takto zdeptala geneticka jednu kamosku. 😀 😀 Ked odtial odchadzala, myslela si, ze je mimozemstan 😀 😀

endzi30
26. nov 2008

to som ja zvedava, ci sa vobec na nejaku genetiku tu dostanem 😠 😠
a podlo toho ako su tu uuzasni,tak sa ma snad opytaju len, ci som mala osypky 😒 😠

kejla
26. nov 2008

Endzi a ta tupozrakost sa ako prejavuje?