Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
28. nov 2008

No čo je dnes s vami???? 😨

gall
28. nov 2008

Ahoj,
dnes som bola na kontrole v heliku, teda odber krve a utz ... takže dôvod prečo som nezačala pichať puregon od stredy je že mám vysokú hadinu hormónov čo spôsobila cysta, ktorú mi dnes ukázali na utz. Poobede sa rozhodne či začnem s puregonom alebo sa zvolí nejaký iný postup ale neviem aký. Dnes mi už končí menzes, takže asi to nevýjde. Už ste počuli o takomto prípade? Neviete ako sa to rieši ďalej? Zatial stále picham iba decapeptyl.

zuzali
28. nov 2008

gall, ahoj, tak tie komplikácie ma mrzia, ☹ ale ja s týmto nemám skúsenosť,tak možno niektorá z ostatných ti poradia, keď prídu, lebo teraz neviem, kde sa flákajú 😀

labus
28. nov 2008

ahoj kočky
gall žial ja ti tiež neporadím
Zuzali dík trošku víruskou aj ja spapkám 😀 😀

labus
28. nov 2008

Zuzali maminka naša ako sa máte všetci 😀 😀

zuzali
28. nov 2008

Ahoj, labus, máme sa fajn, MM, toho má teraz veľa v práci, a ja sa tu trápim s magisterskou prácou 😀 , budúci týždeň ma čakajú nejaké skúšky, tak sa budem trošku učiť 🙂

labus
28. nov 2008

no tak sa pekne uč Zuzali ty ale budeš mat mudre detičky ked už teraz študuju

zuzali
28. nov 2008

tak to asi hej 😀 😀 😀 😀

ty stále rozmýšľam, či môže byť taká vysoká hodnota Hcg aj pri jednom dieťati 😨

labus
28. nov 2008

Zuzali podstatne je nech je všetko v poriadku moja vobec sa nestresuj
prinajhoršom ak budu vicere jedno si prosím bude sa mat ako v bavlnke neboj 😀

zuzali
28. nov 2008

labus, ja viem, že je dôležité byť v pohode, ja sa nestresujem, len som tak rozmýšľala 😀

labus
28. nov 2008

Zuzali tak sa uč a nerozmýšlaj na hlupostami potom budeme špekulovat ked povedia :mamička máte tam 4 srdiečka 😀 😀

zuzali
28. nov 2008

Tak som to nemyslela, myslela som, či je ešte možnosť, že by bolo len jedno 😀 😀 😀

majka11
28. nov 2008

Ahoj gall, ja som mala podobný prípad, tiež som mala cystu. Oni ti podľa tých hormónov povedia, že či pichať alebo nie. Mne kázali a tú cystu mi potom odsali s vajíčkami. Držím palce.

labus
28. nov 2008

Zuzali jasne že je možnost že je tam jedno neboj

zuzali
28. nov 2008

O.K. 😀 😀 😀

kikina666
autor
28. nov 2008

ahojte ... zdravim vas z norinbergu, lietame po obchodoch uz 2 dni, nohy ma bolia ako kona ... zatial som ulovila iba zimnu bundu a este sa chystam na nejake slusnejsie oblecenie do roboty. Dnes ideme vecer je otvorenie Chriskindermarkt .... tak som zvedava co to bude ...

papa ked budem moct a dostanem sa k pc tak sa ozvem

zuzali ...opatruj babetka

baby prepacte nestiham citat, nemam net to som len tak vybehla ale ked budem v nedelu doma tak sa urcite objavim medzi vami

udrzujte mi temicku ...

UZ LEN 11 DNI a ZACINAM S LIECIKMI ......

kikina

gall
28. nov 2008

Tak som volala ako dopadli výsledky .... smola, hormóny sú stále vysoko tak mi to všetko stopli. Mám čakať na ďalšiu menzes a hneď prvý deň začať pichať decapeptyl a na druhý k tomu pridať puregon 150 jednotiek. Doktorka povedala že pôjdem vlastne na krátky protokol. Pýtala som sa na tu cystu a povedala že by mala s príchodom ďalšej menzes prasknúť a keď nie tak neviem. Som z toho zdrtená ... takmer to všetko v myšlienkách vzdávam ... už dávno som nebola tak nalomená ☹ ☹ ☹

zuzali
28. nov 2008

gall...viem, že je to ťažké, ale dôležité je, že to len stopli a nie úplne vzdali, asi naozaj nie je ten správny čas, tak počkaj a uvidíš, že sa ti to vyplatí, tak ako mne 😉

kikina666
autor
28. nov 2008

haloo kde ste kto

kikina666
autor
28. nov 2008

no nic nik tu nie ... tak ja musim ist ....

vecer skusim nakuknut ak sa mi bude dat pripojit na net

gall
28. nov 2008

Tá cysta ma hrozne zaskočila...do teraz som nemala žiadne problémy. Na IVF ideme lebo môj mužiček na dosť zlý spg. Já som bola naozaj ukážkova. Ako to je možné že mám zrazu cystu? Nerozumiem tomu. Nikdy mi ju nikto nespomenul. Môže to by dôsledok tej stimulácie? Hormónov?

zuzali
28. nov 2008

ahoj, kiki,to je super, že si sa ozvala aj z takej diaľky, tak si pekne uži výlet, a keď sa vrátiš zasa pokecáme 😵

zuzali
28. nov 2008

Gall , kľudne to môže byť dôsledok stimulácie, neboj, lekári vedia čo robia, viem, že si z toho smutná, ale hlavu hore, ešte si len na začiatku

gall
28. nov 2008

Zuzali ďakujem za povzbudenie ... musím sa s tým nejako vysporiadať. Už som volala manželovi. Bol z toho smutný a to mi moc nepomáha ☹

lubkaeck
28. nov 2008

Ahojte 😉
sestra mi dala vcera novy link na odreagovanie a normalne ma to tak chytilo, ze nestiham ani poriadne varit 😒

Labus - citala som si IP, mam taky pocit, ze si konecne nasla tu spravnu dusu, ktora sa o Teba dokladne postara 😀 ale asi budes potrebovat trosku cerveneho vinka, lebo na buduci tyzden Ta vycicaju z krvi, tak aby si nam niekde nekolabovala 😀 😀 Velmi na Teba myslim,a dufam, ze uz konecne sa das do poriadku a budes nakoniec aj tehulka 😀

Zuzi - len studuj pekne, ved pri tom sa da vyvalovat a oddychovat 😉 Pozdravujem fazulky a mam taky pocit, ze pri takom vysokm HCG je vacsia pravdepodobnost, ze bude dve 😉 Ale aj jedno potesi, ved uz o 16 dni sa dozvies kolko ich je 😀 😀 😀

Gall - mne museli kvoli cyste robit laparku, ale to bolo davne, to sme este nevedeli, ze budeme riesit IVF. Je dolezite vediet aka ta cysta je, ak je to len tekutina, tak by mohla prasknut sama od seba, len si prosim Ta davaj pozor pri sexe - ziadne krkolomne polohy 😀 😀 😀

Kikina - pekne nakupuj a potom pofot, aby sme ti mohli zavidiet 😉

Endzi, Kejla - bude dnes nocna smena??? 😀

Zvysok zdravim a zelam pekny vecer

given
28. nov 2008

Zuzali, ake si mala to HCG? Uz tu o nom koluju legendy 😀
Bolo to na 14. den po ET?

zuzali
28. nov 2008

given, treba pozrieť do pasuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀
I . 293, II. 3600 obdery mi robili na 11. a 17. DC

labus
28. nov 2008

Lubka dakujem

given
28. nov 2008

Zuzali, pockaj, ake DC, sak ty uz ziadny cyklus nemas 😀

lubkaeck
28. nov 2008

Zuzali - s tym DC to bolo dobre 😀 😀 😀

labus - vazne nemas za co 😉 Imunologiu som si aj obehala ako studentka - stale som mala koprivku a doskriabane nohy a ruky (v noci, cez denn som sa neskrabala) a nikto nevedel prist na to ze co mi je 😠 😠 😠 az ked som prisla domov uplne spuchnuta, ako po dobrej bitke som mala ksicht a potom mi moja teta -detska lekarka povedala, ze ved ty mas alergiu na potraviny! a uz bola aj liecba a odvtedy som uplne v pohode 😉 Cize musis najst osobu co zisti, ze co ti je a ono to uz potom pojde 😉