Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
15. dec 2008

ahoj kočky
všetky tri naše tehulky myslíme na vás a držíme palce
KIKI moja no zlatík ine nezostáva len to vydržat je mi to luto že ti to tie vedlajšie učinky takto znepríjemnuju -dufam že je to len prechodné a že to prejde čím skor 😉
Ja som došla z Robkom od imunologyčky máme to už zlezené na priedušky takže další nový spray na astmu a dalej sme doma to sa mi bude piect ked mám doma tolko ruk 😉 no chudáčik hrozne ho dusí už dve noci spal u nás pre istotu
idem zavárat cviklu
tak kočky čakám na správičky a Kiki ty sa drž 😉

kikina666
autor
15. dec 2008

labus ahoj, ja dufam, ze to je len ta provera ... uz len 9 tabliet a potom bude super ... musim sa ukludnit a tesit sa z kazdej injekcie tak ako pri prvom IVF, ale ked uz budem pichat uz bude dobre a hlavne dobre bude po 29.12. ked zacnem stimulovat fostimonom
uz mam dohodnute aj odber krvi na predoperacne 19.12. a interne 2.1. a OPU by som mala mat tak okolo 11.1. no uz sa neviem dockat a vysledok zaciatkom februara, cize perne 4 tyzdne a potom tyzden nervozity ako sa vyviijaju embryjka a potom zase 2 dlhe tyzdne cakania ... snad to teraz vyjde

labus
15. dec 2008

Kiki neboj určite to výjde 😉 ty ked budeš mat OPU tak ja budem práve čakat mrchu a začnem užívat ten Clostilbegyt 😉 tak tu budeme spolu nervačit neboj 😉

kikina666
autor
15. dec 2008

labus to su super vyhliadky ... teraz sa musite modlit na moju mrchu aby som ju dostala az 26.12. ... cize 32.den cyklu lebo na utz mam ist 29.12. a to uz bude 4.den cyklu a to by som uz mala uzivat fostimon, minule som ho uzivala od 3.dna cyklu

zuzali
15. dec 2008

Ahojte, tak čakáme dvojičky 😀 😀 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

zuzali tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr strasne moc gratulujem to je uzasna sprava

zuzali
15. dec 2008

kiki...ďakujem a posielam čerstvé dvojičkovské vírusíky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
15. dec 2008

a sup zmena profilu nebude ??? a mate aj fotecky uz ??? zuzali ja sa tak tesim ... ja musim tiez takto dobojovat tuto stimulku, od dnes uz ani kvapka alkoholu, vcera som si dala na namesti 3 punce, ale to boli take ze viac tam bolo vody ako alkoholu, ale oddnes uz ani kvapku .. na najblizsie 2 roky dufam 😀 😀 😀
v stredu zacinam s dekacom

kedy ides na dalsiu kontrolu

zuzali
15. dec 2008

zmena profilu je už dávno

fotečky nemám, zabudla som si ich vyoýtať, ale srdiečka som videla na obrazovke, fotky pridám koncom januára, lebo idem na 3D ultrazvuk.

Kontrolu neviem, musím zavolať mojej lekárke, že čo ďalej a tak

kiki...myslíme na teba 🙂

kikina666
autor
15. dec 2008

hura ja sa s tebou taaak tesim, ale labus to s tymi 1 dupkami asi pokafrala ... 😀
zuzali ty si zdravotak, akosi smoklim a kycham co si mam dat, uzivam proveru a od stredy dekac, nechcem brat ziadne lieky, do stimulky sa musim dat dokopy, foliky rastu az po fostimone takze do vianoc musim byt fit

zuzali
15. dec 2008

daj si paralen plus, ten môžeš a super zaberá, alebo výborný je aj zázvorový čaj

neboj, labus to iste napraví 😀 😀 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

zuzali teraz vsetky tehu virusy momentalne potrebujem iba ja .... lebo nikto iny tu necaka na vysledok, iba ja takze

tehuly pozor ... vsetky smerovat svoje tehuvirusy na mna , rozumeli ste dobre ?????

zuzali
15. dec 2008

kiki...tak ber čo ti hrdlo ráči 😀 😀 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
15. dec 2008

zuzali ty mas teraz dvojnasobnu davku .... jezis jak sa ja z tych tvojich dvojciat tesim ... a uz ti aj brusko podrastlo

zuzali
15. dec 2008

a ja sa zasa teším, ako si v lete a na jeseň budeme navzájom tie detičky obzerať 😀 😀 😀

inak bola som ráno s luly a tinkou

poviem vám luly je pekne nervózna, chúďa 😀 😀 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

no to verim a tinka je uz kludnejsia ??? a co luly hisaci, ved mala 3 pozitivne testiky ...
jezis mne sa tak nic nechce .. len soplim ☹ ale je to len take sem tam, tak sa hadam z toho rychlo pozviecham

zuzali
15. dec 2008

kiki držím palce ku skorému uzdraveniu a idem si pospať, som po nočnej, ozvem sa poobede papa 😵

kikina666
autor
15. dec 2008

a ty tehula este robis nocne ... to co ma znamenat ??? ci to v robote este nevedia ?

luly3
15. dec 2008

ahojte 😉
zuzali ale si ma natrela, dakujem 😉 😀 😀 😀 😀

babulky no čista pravda ja som taka nervózna že ma ide ....... 😀 😀 😀
zuzali aj ja som si ukradla pre štastíčko trošku vírusikou dakujem 😉
jaaaaaaaaaaaj baby zbláznim sa

luly3
15. dec 2008

no baby kde ste ????????????????????
no počkajte ked budete vy stresovat tiež vam nenapíšem tak 😝
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😕

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kikina666
autor
15. dec 2008

luly tu som nesokuj ..... ja sice idem za chvilku na obed ale od 12.30 som tu ako prikovana na stolicke

luly3
15. dec 2008

jááj a to tu budem sama čakat ☹ ☹ ☹ ☹

no dobre tak ja idem niečo robit lebo umrem 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

luly za pol hodiny som tu ako na koni az do 16.00 ... tak ty opica sa sem o 12.30 prihlas

luly3
15. dec 2008

😉 ok
dobruuuuuuuuuuuu chut

kikina666
autor
15. dec 2008

luly uz som tu

luly3
15. dec 2008

aj ja

kikina666
autor
15. dec 2008

luly kolko prispevkov moze byt v jednej temicke lebo sa zase blizime do uctyhodneho poctu, aby nam to nezavreli

BABY ... keby nahodou do toho doslo tak najdete temicku pod mojim nickom

luly3
15. dec 2008

10 000 prispevkou

kikina666
autor
15. dec 2008

aha tak to este mame cas 😵

luly mne sa tak nic nechce .. idem si asi uvarit kavu

tie zuzaline dvojcata su super

luly3
15. dec 2008

jo to su 😉 tešim sa s nou 😉
ja by som tiež prijala dvojky 😀 😀 ale budem rada aj jednomu
dubačikovi