Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
30. dec 2008

tinka to je dobre ..... ze ti to pomaha
vyliec sa skoro ja pijem uz treti pollitrak vody ....

tinka12
30. dec 2008

neboj kiki, luly sa ozve urcite, mozno ma nieco zo signalom, alebo len chcu byt este s muzickom sami 😀 a potom sa ozve 😉

tinka12
30. dec 2008

to je dobre, len pi, to pomaha aj ako prevencia pred OHSS

tinka12
30. dec 2008

kiki: alebo luly urcite niekde brázdi svahy a vecer sa ti ozve 😉

kikina666
autor
30. dec 2008

no ved prave preto pijem, dnes uz som vypila liter ... 😵 ale tie 3 do vecera, som naliata ako velryba a mam aj o kilo viac z tej vody ☹

tinka12
30. dec 2008

to este len budes, ked budes tehu, je to klasický priznak. a z vody to nebude 😀.... ja nam doteraz napuchnute brusko. ja som sa snazila pit cez stimulku tri litre... no niekedy nevydalo... 🤐

kikina666
autor
30. dec 2008

utekam lebo ideme sa vyvetrat do vratnej ked pridem tak nakuknem, dufam, ze tu niekto bude

tinka12
30. dec 2008

pa

labus
30. dec 2008

Tinka no penicilín som brala aj ja ked som čakala Andyho ale asi v piatom mesiaci som dostala chrípku ako šlak a tiež len penicilín mi vraveli že sa može a je Andy uplne v poriadku takže to mám overené tak sa neboj hlavne vela oddychuj
Kiki uži si to a pozdrav Luly

lubkaeck
30. dec 2008

Ahojte buduce mamicky 🙂
Som tu dlho nebola, nejako stale nemam cas 😒

Co mame nove?
O Kiki viem, debatujeme spolu na skype 😀 sem tam 😉

labus - ako ?
a zvysok?

Zuzi - ako fazuliatka?

kikina666
autor
30. dec 2008

LABUS luly sa ozvala ale nestretli sme sa lebo ma nabity program, najskor 2.1. ... tak uvidime

lubka ahoj, uz som sa vratila z vratnej, akurat mam frmol v kuchyni, varim kapustnicu, udene maso a este idem smazit hranolky a cinu ... no skratka chaos panika

vypila som dnes uz 1 liter vody a idem pit dalsi, len ta voda akosi zostava vo mne a tak vazim viac co ma vytaca to nepricetnosti, cim menej jem tym viac priberam 😠

strasne ma boli hlava mozem si dat ibuprofen ?

labus
30. dec 2008

Lubka ahoj ja mám novinku ,len že mám seknutu krčnu chrbticu a tým urazom som si to asi riadne zhoršila je mi fakt blbo a asi budem musiet odložit oplodnenie koli liekom no mám smolu riadnu mne to bábo asi už sudene nebude
Kiki ešte asi hej

vika34
30. dec 2008

ahojte,ozývam sa
idem prečítať

tinka12
30. dec 2008

boze moj, labus, zlatino!!! co si robila aktobaciu? chudiatko, to je urcite bolestive! ☹ ale snad to do stimulky prejde...nemnozes aj stimulovat aj brat tie lieky?
ahoj viki!! 😉

vika34
30. dec 2008

ahoj tinka ako sa máš?dlho si tu nebola,už si bola na UTZ?

tinka12
30. dec 2008

ahoj, no na utz idem v piatok 🙂 mam sa celkom dobre, az na to, ze som trochu chora, ale dufam, ze ma to rychlo pusti a babatku sa nic nestane ☹

tinka12
30. dec 2008

a ty ako? co nove?

vika34
30. dec 2008

tak držím palce,aby bolo všetko o.k.,takže ani nevieš či jedno alebo dve 😀

labus
30. dec 2008

Tinka ešte neviem ale je mi fakt hrozne zle všetko sa so mnou točí a je mi na vracanie ako mi tlačí chrbtica na nerv mám dve infuzky za sebou a stale mi je zle vlastne stale horšie uvydím ako mi bude podla toho sa rozhodne
Tinuška a tebe je ako? lepšie?
ahoj Vikuš

vika34
30. dec 2008

lábus a to zničoho nič,alebo si mala úraz?

tinka12
30. dec 2008

manzel sa o mna prikladne stara 😉 😉 je mi trocha lepsie... labus a nemala by si ist radsej do nemocnice?

labus
30. dec 2008

Vika vtedy 3.12 som narazila hlavou do stpu a už predtým som mávala problem z chrbticou to vieš poštárska práca no Tinka mám strach že tam skončím žial

tinka12
30. dec 2008

labus, taketo veci nie su malickosti....prosim nic nezanedbaj, lebo fakt sa toho moze nakumulovat ovela viac! strasne budem na teba mysliet... a pokial ti je zle na vracanie...tak tam moze byt aj ovela vaznejsi problem a stým utekaj na pototovost

tinka12
30. dec 2008

preco ta vlastne labus pustili domov? robili ti CT?

vika34
30. dec 2008

tiež si myslím ,žeto netreba zanedbať,n eviem si síce predstaviť tú ochotu na pohotovosti,ale asi lepšie dnes ako zajtra

labus
30. dec 2008

nie nerobili a na pohotovosti som bola včera a poviem ti hruza na obvodnej nebola doktorka ,sestrička ma poslala ne chyrurgiu tam niktom musela som volat klapku a potom došla sestrička a poslala ma na rengen lebky to bolo ešte hroznejšie službukonajuci bol nervozny ako šlak a že rengen nie su vytamíny a tak...a potom chyrurg že to k nim nepatrí a poslal ma na neurologiu tam boli moc zaltučký dali mi infuzku a celý čas boli pri mne a poslali email lekárke kam som mala íst dnes a ona ma poslala aj na rehabilitácie ale ja mám tie závraty stále

labus
30. dec 2008

idem ležat kočky držte mi palce

tinka12
30. dec 2008

labus davaj na seba velky pozor, keby sa tio stav nezlepsil a nebodaj este zhorsil, urcite zasa utekaj na pohotovost!!!! aby si si niekedy potom nevycitala, ze si nesla 😉

kikina666
autor
30. dec 2008

ahojte .... no konecne sem niekto dobehol ... ale zase ja musim utekat pichat dekac a dnes uz aj prvy fostimon, brucho mam naliate vodou .. vypila som uz 2,5 litra vody 😵 ale viac uz asi do seba nedam

vika34
30. dec 2008

ahoj stimuláčka 😀