Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
30. dec 2008

ahojte babeny moje tak ako sa my mate,tinka ako fazulky,kikina ty len pekne pi moja 😀 a zuzali ta sa ma ako sledujem ze tu ani tusim dnes nebola co je s nou akoo sa ma a jej dvaja najomnici ako a zbytok babeniek ako sa mi mate ak by som sa sem nahodou zajtra nedostala tak vam prajem do noveho roka vsetko dobre vela zdravicka stasticka lasocky a hlavne aby sa nam splnil kazdej jednej ten najtajnejsi snicek a to aby sme uz konecne mali babenka.

vika34
30. dec 2008

no konečne sa niekto ozval

buducamamina
30. dec 2008

ajoj vika 34

vika34
30. dec 2008

ajoj dnes je to tu mľkve,lábus má niečo s chrbticou a tinka zmizla

buducamamina
30. dec 2008

a ostatne babule co je s nimi neviem ked som tu dlho nebola ci sa mi to zda alebo uz sem babeny nechodia tak casto alebo asi ja ☹

tanyja
30. dec 2008

vika, už si odo mňa zdrhla ? mám ísť spať ?

vika34
30. dec 2008

už to nie je to čo bývalo

buducamamina
30. dec 2008

ja sem casto teraz nechodim lebo ani nemam poriadne kedy ale myslim na vas stale na vsetky a hrozne moc ma mrzi ze nemozem byvat s vami kazdy den

vika34
30. dec 2008

ja sa objavujem skoro vždy iba večer aj to nie každý deň

buducamamina
30. dec 2008

aj ja mam pocit ze uz to nie je to co to byvalo i ked nemam pravo to asi posudzovat ked som tu malo ale ked mi aj ty davas za pravdu

labus
30. dec 2008

Tinka tak som došla z pohotovosti dali mi injekciu a nove lieky idem ležat dakujem a ahojte a krásneho Silvestra prajem všetkým

buducamamina
30. dec 2008

labus ahoj moja pekne oddychuj a liec sa a skoro sa uzdrav moja

vika34
30. dec 2008

ahoj lábus,vylež a prelieč to

buducamamina
30. dec 2008

boze kde su vsetky babeny kde sa zasivaju ☹

vika34
30. dec 2008

asi v iných témach,aj teba som videla v psychike 😀 😀 😀

buducamamina
30. dec 2008

no je to mozne prepac ale uz som aj zabudla kade som brazdila 🙂

vika34
30. dec 2008

čo sa ospravedlňuješ,ja tiež píšem asi do piatich 😀

buducamamina
30. dec 2008

len ze si nepamatam vsetky osobky moja to som myslela

vika34
30. dec 2008

z toho si nič nerob,minule som jednej kočke napísal,že škoda,že sa nepoznáme a ona mi odpisala,že sme pred mesiacom spolu sedeli na káve 😀 ,mne sa to strašne pletie,tie mená a prezívky

buducamamina
30. dec 2008

no moja to ti verim ale hlavne je ze si vsetky rozumieme a navzajom sa podporujeme

vika34
30. dec 2008

to hej,odpíš do psychiky ,aby som nemusela skákať hore dole 😅

labus
31. dec 2008

ahoj kočky
BM A VIKA dakujem strašne zle som spala nešvedela som do tretej zaspat taku mám vnutornu nervozitu a včera na pohotovosti mi dali silnejšie lieky takže stimulka nebude v januári určite. No asi mi to už nieje sudene . Teraz ráno mi je trošku lepšie tak dufam že aj bude.
No ak by som sa tu pár dní neukázala tak sa nehnevajte to za chrbticu asi ani toto moje vysedávanie tu mi velmi nepridalo- moj názor

labus
31. dec 2008

ahoj te kočky
tak hlásim že mi je podstatne lepšie závrate nemám pomohla mi tá fizioterapeutka tá masáž bola super trošku cítim kríže ako svalovku ale vravela že to bude boliet ale že koho to bolí tak mu to pomože a tiež vravela že aj ako tehulka možem chodit na masáž že to stačí len dojst do troch mes. od prveho vyš. za pani primárkov a povedat že sa mi pohoršilo a že tehulky chodia lebo nemožu brat lieky ešte budem chodit po sviatkoch a mám cvičenia na krčnu chrbticu a to mám cvičit každý den a to prekrvý mozog a že aj preto som nevedela spat lebo som ho nemala prekrvený
prajem vám všetkým krásny Silvestrovský večer 😉

kikina666
autor
31. dec 2008

prajem veseleho silvestra a stastny novy rok 2009, takze babenky, drzim Vam vsetkym palce aby ste boli cim skor tehulky a cim skor drzali v rukach krasne vonavucke zdravucke babetka, a samozrejme ja s Vami

cmukkkk booomm booommm so sampusom to neprezente zuzali a ty len kvapocku na pripitie ...

dakujem moc vsetkym za drzanie palce, uz to musi vyjst uz mi drzi palce tolko ludi, ze uz sa rataju na stovky.

tesim sa no kopec pismeniek od vas v Novom roku 😵 😵 😵

😵 😵 😵 😵 vasa kikina 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
autor
31. dec 2008

a zabudla som

labus, buducamamina, endzi, kejla, luly, zuzali, babulka, vika, lubka a vsetky ostatne ktore navstivili moju temicku,

dakujem Vam za vase prispevky a ze ste sa nasli v tejto temicke a psychicky podporovali jedna druhu, som stastna ze tato temicka mala zmysel a pomohla Vam zvladnut stimulku.V Novom roku sa tesim na dalsie vase prispevocky a pozitivne spravicky s // na testikoch po stimulkach a KEtikoch

Vasa Kikina 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kejla
31. dec 2008

Ahooooj kocky,

prisla som vam zavinsovat krasneho Silvestra a stastny novy rok 😀 😀 😀 😀 Nech mame do roka nase vytuzene babatka 😀 😀 😀 😵 😵 😵

Kiki-drzim palce pri stimulke 😀

Labus-som rada, ze ti je lepsie 😉 Nech Ta to do zajtra uuuplne prejde 😵 😀

labus
31. dec 2008

Kikuš to je pekné a ja zasa dakujem tebe že si ju založila a tak si nám dala možnost spoznat kopec super kočiek na ktore nikdy nezabudnem - mám vás všetky moc rada
takže si ešte užite posledné minutky stareho roku a v tom novom každej želám kopec zdravia,lásky a aspon jedno male srdiečko v brušku a tým čo už ho maju tak aby všetko šlo ako má a čakám na fotečky miminiek do albumu 😉
nebudem vás menovat Kiki vás všetky vymenovala takže hor sa do uspešneho a štastneho roku 2009
Kejluš ahoj áno mám sa fajn hrali sme doma turnaj v žolíku a zasa som vyhrala oci hodil do placu 100sk tak ju dostal Robko 😉 😀 😀 😀 😀
ahojte čakám vás tu v buducom roku 😉

endzi30
1. jan 2009

Ahojte pipulky 😀 😀

Ja siiice trosku neskoro, ale predssa: VSEEEEEEEEETKO dobre v Novom rociku, vela zdraviicka hlavne a samozrejme kazdej z nas take aspon jedno male ruzovucke baculate babatenko 😵 😵 😵

Vsetkych Vas zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a strngaaaam s Vami, aby nam to vyslo 😵 😀 🙂

CMUK

tinka12
1. jan 2009

krásne novorocné rano prajem!!!!! teda uz je sice pomaly obed, ale ja akurát vstávam 😀 😀 😀 😀
a posialam novorocnú podporu:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
1. jan 2009

tinka ahoj, dakujem a chytaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm teraz ich ja potrebujem najviac .... 😵 😵 😵 😵 tak vsetky treba posielat ku mne
😵 😵 😵