Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
4. jan 2009

Tinka kuk ahoj 😉 je mi OK trojdnove antibiotika zabrali 😅
ale ešte ma boli hlava stale ale to prejde.

jo je to fiát lopta ja ju mam už si presne nepametam ale okolo
1500 sk tak ak stoji naozaj 180 sk tak to je parada ale moc tomu neverím 😕

zuzali mena su peknučke 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
aj ja už chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ☹ ☹ 🙄 😅 😅 😅

kikina666
autor
4. jan 2009

zuzali mena mate pekne vymyslene danielka sa paci aj mne, len ja zatial viem ake by som chcela, ale zatial ich nemam komu dat

jezis ako sa mi nic nechce

zuzali
4. jan 2009

kiki...tak nič nerob 🙂 ve´d je nedeľa

tinka12
4. jan 2009

labus, ano, pre tehulky je fit lopta super, lebo pomaha od bolestí krízov a existuju rozne cviky, ktoré pomáhaju. je velmi vhodna pred porodom na uvolnenie a hopsanie medzi kontrakciami
zuzali, velmi krasne maná...strasne som zvedava ci to budu baby alebo chlapci alebo kombinácia
😉
my sme sa este nedohodli... neviem...je to dost tazke vybrat...pacia sa mi rozne...ale mala som pred par dnami sen: snivalo sa mi, ze sa mi narodilo nadherné dievcatko a ze sa volala Anetka... vobec som pred tym o Anetke neuvazovala, ale je to celkom pekne 🙂

tinka12
4. jan 2009

labus , mozno by sa oplatila z toho lidlu aj ked ma priemer 65 cm.... za tu cenu!!!
ahoj luly zlatko!!! som rada ze ti je dobre, aj ja uz som skoro fit....este to nie je uplne stopercentné ale da sa...

zuzali
4. jan 2009

Tinka, Anetka je dobrý výber 😉

tinka12
4. jan 2009

no nic nie je iste, len sa mi to prisnilo, sranda, nie? 🙂

tinka12
4. jan 2009

musim teraz bezat, kuknem sem vecer.... ahojte zatial

zuzali
4. jan 2009

bambuľky ja idem ešte na vychádzku, ozvem sa zajtra papa 😀

kikina666
autor
4. jan 2009

zuzali zial musim mam tu tolko zehlenia a upratovania, ze neviem co skor

anetka sa aj mne paci ... a chlapcenske denisko alebo samko

tinka12
4. jan 2009

kiki, samko je super, ale odradza ma, ze je ich v poslednej dobe uz velmi vela a stava sa to meno tuctovým ☹

kikina666
autor
4. jan 2009

tinka mne sa tak nic nechce , zachvilu idem ku kamoske pichnut injekciu , mala by som zehlit, ale akosi sa k tomu neviem donutit

a ty sa ako citis ? sprav nejaky fotoalbumik s bruskom

tinka12
4. jan 2009

zlatko....smiali by ste sa aka som nafuknuta...vyzeram ako v 5 mesiaci 😀 😀 😀 vraj je to normalne...aj moja sestra bola nabublana... pockam, ked mi trosku odpuchne a potom to tam hodim.... citim sa super, bolest hrdla sa straca, comu sa strasne tesim. len dufam, ze je malicke v pohode, kedze nebolo este vidiet srdiecko...ale citim priznaky tehu ako predtym, takze si myslim, ze aj keby sa nieco dialo, vycítila by som to

labus
4. jan 2009

Kiki sestra má Samka staršieho a toho maleho drobca čo sa narodil v apríli má SIMONKA a mne sa to meno hrozne páči a Simonkov je málo skor dávaju šimonkov
Tinka tu v Lidli nemali ale v Hipernove bola 75 za 345sk tak už mám už ju len nafukat

buducamamina
4. jan 2009

áhojte babulky tinka neboj urcite je malinke v pohode,boze neviete preco vypila som si trochu cerveneho vinka a chytaju ma akesi depky stale by som plakala ☹

tinka12
4. jan 2009

jeej labus, takl to je super!!! tak pekne sa na nej guuuulaj 😀

buducamamina
4. jan 2009

labus ty si vymyselnik tak len pekne cvic moja fuk fuk do lopty a mozes zacat skackat 😀

buducamamina
4. jan 2009

hmm zase tu nik nie je ☹ idem si lazkat,nakuknem sem v stredu lebo zajtra pridem s prace az o pol jedenastej vecer tak sa mi pekne drzkajte.DN.

tinka12
4. jan 2009

BM ako sa mas? ako pokracujes? kedy zacinas dalsiu stimulku ? alebo kedy mas KET?

kikina666
autor
4. jan 2009

takze uz som tu, pichnuta .... uz sa mi trosku aj dost zle sedim citim vajecniky, mi tam nieco zavadzia ... ale to tak asi ma byt ....

zajtra mi musite drzkat strasne palce na kontrole v heliose, aby bolo vsetko OK, aj utz a aj krvicka a aby bolo viac folikov a pekne rastucich

tinka12
4. jan 2009

kiki, aj ja som citievala vajecniky...to je dobre... dopraj im vela odpocinku a tekutin 😉 a samozrejme zajtra na teba myslíme !!!

kikina666
autor
4. jan 2009

no pijem ako duha dnes este musim jeden pollitrak ...

no podla mojich vypoctov na OPU pojdem cca 12.1. dovtedy musim vydrzat, aj ked viem ze to bude este horsie, ale to nevadi vydrzim pre babetko cokolvek

tinka12
4. jan 2009

jasne, ved uz je to len par dni 😉

kikina666
autor
4. jan 2009

no ved hej ... vydrzim cokolvek len aby som mala zdrave babetko

tinka12
4. jan 2009

urcite sa to podarí !! veris tomu aj ty?

kikina666
autor
4. jan 2009

no verim trosku a strasne si to prajem ... len aby islo vsetko po poriadku a neboli ziadne komplikacie .... uvidime co nam povedia zajtra snad dobre dopadneme

tinka12
4. jan 2009

tak sa drzte!!! a daj vediet 🙂

kikina666
autor
4. jan 2009

jasne budeme sa drzat, jasne ze dam vediet hned ako prideme z MT domov, a dik za podporu

kika

gabika24
4. jan 2009

ahojte.
viem, že vám sem len-tak vstupujem, ale držím vám palce všetkým 😉
kika - na zajtra veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa šťastia, potom mi pošli mail.
dobrú nôcku 😵

kikina666
autor
4. jan 2009

gabika vykonam ..... papa a sladke sny

snad budu zajtra dobre spravicky 😵