Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
12. jan 2009

lubi, no snad to bude v poriadku. Tvoja lekárka sa urcite stara o teba vzorne 😉 😉 😉 co vlastne mozu sposobovat tie hematologicke faktori? drzim ti silno palceky a uvidis, ze vsetko dobre dopadne. Ja sa mam zatial dobre, ale s istotou to budem vediet az vo stvrtok, ked bude vidiet srdiecko 🙂

kikina666
autor
12. jan 2009

ja sa ani necudujem ze si hodinu zabudla

lubkaeck
12. jan 2009

Tinka - no nic ine jej nezostava 😀 A tie faktory mozu sposobit, ze sa mi neuchyti oplodnene plodove vajce v maternici, lebo uzvaru cievy 😒 a este vselico ine, ale nemusia sa vobec prejavit 😅 A neboj bude vo stvrtok zvonar 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla lubka ma pravdu ... nestresuj sa uzivaj si tehulkovanie, ved si to chcela

kejla
12. jan 2009

Lubka, mas pravdu 😉 Som vdacna za to, co mam, nebudem stresovat 😎 A ak mozem poradit- MM bral na SPG rozne vitaminy, ale vysledok ziadny. Potom sme mu kupili L-arginine+L-ornithine od Solaru+Macu+Muzske vitaminy od Jamiesonu. A on odkedy mal tuto kombinaciu, ale najma agrinin tvrdil, ze ziadne IVF potrebovat nebude, ze citi, ze mu to pomaha 😀 😀 😀

aaa Lubka-veru, sup-sup na mangela...Niekdy aj motyka vystreli, ako u nas 😀 😀 😀

lubkaeck
12. jan 2009

Kejli - no my sme sa dali na vyskum Profertilu a tam su vsetky tieto latky 😉 berie to len cca tyzden, tak som zvedava, ze co to spravi a ved ked nic tak ideme na KET, ked mi daju do poriadku tu krv 😅

lubkaeck
12. jan 2009

Kiki - a ten mail bol suprovy, som sa zasmiala 😀 Pregnyl uz ucinkuje? asi ano ked ta to omina 😅

kejla
12. jan 2009

Ano, je to aj v Profertile 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla no ja nemozem ☹ ja mam zajtra odber ... tak ak to nevyjde .. tak dalsi mesiac budem hupkat aj ja 😀 😀 😀 😀 posli nejake tehu virusiky

kejla
12. jan 2009

Kiki, zidne hupkanie nebude 😀 😀 😀

tinka12
12. jan 2009

lubik, tak uz mi je to jasnejsie... a samozrejme, vzdy je IVF a KET nadejou, tak drzim palce

kikina666
autor
12. jan 2009

pregnyl mam v sebe od nedele, ... zajtra uz bude vonku aj s vajickami .... xixi

a ozaj baby myslite ze tych ž dni co budu embryjka v skumavke by som mohla lyzovat ?????

lubkaeck
12. jan 2009

Kiki - no neviem, lebo telo bude mat dost problemov s vysporiadanim sa s OPU a este keby si nedajboze prechladla, alebo si ublizila, no neviem, asi by som to moc neriskovala

Tinka - jasnacka, nejako bude 😉

kikina666
autor
12. jan 2009

ok ludbka diky za nazor ... porozpravma sa s drkou po operacii ... 7.2. mame ist na countrybal a 28.3. tiez na dalsi, v najhorsom nebudem lyzovat

tinka12
12. jan 2009

ja si tiez myslim kiki, že by si skor mala odpocivat a davat si na seba pozor ...
kejla mam z teba obrovsku radost!!!! si hviezda!! 😀 a tvoj manzelik je star tiež 😉
kiki, drz sa zajtra 🙂
babulky, idem uz spinkat.... papa

kikina666
autor
12. jan 2009

jasne baby rano na mna myslite ... budem sa drzat a hned ako pridem domov dam vediet ako som dopadla
😵

takze o 9,00 nic nerobit a mysliet na mna

kejla
12. jan 2009

Dakujem Tinka, ale ziadne hviezdy nie sme 😀 😀 😀 Je to pre mna Bozi zazrak 😵 😵 🙂 🙂

Kiki- zajtra drziiiime palce 😵 😀

zuzali
13. jan 2009

Kejla veľmi potichučky, ale o to s väčšou radosťou ti gratulujem a teším sa s tebou, je to úžasnééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzali
13. jan 2009

kiki ... ďakejem za sms a držím palce aj ďalej 🙂

tinka12
13. jan 2009

caute babulky, na utz mam ist (keby som chcela ist presne o dva tyzdne ako povedal doki) tento piatok... myslite si vsak, ze mozem ist uz zajtra? o dva dni skor? uz by malo byt vidiet srdiecko, nie?

zuzali
13. jan 2009

tinka, kľudne choď už zajtra, držím palce 🙂

tinka12
13. jan 2009

zuzik, oki, tak teda pojdem... strasne sa bojim, ze budu zle vysledky, ale uz to chcem vediet

😢

kikina666
autor
13. jan 2009

ahojte uz som tu, naspat z heliosu 6 jednotkovych a 1 dvojkove vajicko, drzte im palceky aby sa dobre vyvijali embryjka, idem si lahnut .... a neskor sa ozvem

k

babulka123
13. jan 2009

kiki supeeeeeer gratulujem...

zuzali
13. jan 2009

tinka, neblbni... prečo by mali byť zlé výsledky, ja som bola na prvom ultrazvuku presne v tomto čase ako ideš teraz ty, takže žiadne strachy, všetko je O.K. 🙂

ahoj, babulka ... ako sa vám darí?

babulka123
13. jan 2009

ahoooj zuzali... no "docela dobre" az na to ze mi je nonstop zle.. .ani nie ze by som grckala to bolo len par krat, skor ma natahuje tak naprazdno...ale cely den mam zaludok ako po veeeeelmi dobrej "opici"
ale inak super, uz nespinim, neviem sa dockat 22 kedy idem na kontrolu... trosku ma teraz asi 2-3 dni boli podbrusko ale skor tak taha ale to preto ze citim ze sa to tam zvacsuje.. takze inak pohodicka...

a vy ako ? este v pohode chodis do robotky??

zuzali
13. jan 2009

my sme v pohodičke, mne už zle nebýva, ale do minulého týždňa mi bolo presne tak ako tebe, neboj, o dve týždne to prejde 🙂

Ja mám ďalšiu kontrolu 1.2. - to idem na odber (alfafetoproteín) a 2.2. mám poradňu a už mi lekár hádam vypíše aj knižku 😀

Ešte chodím do práce, ale už mám len tri nočné, ta to pekne zvládam

babulka123
13. jan 2009

ty este nemas knizku? hmmm ja uz davno.. mne dal este pred vianocami..

2 tyzdne.. tak dlhoooo hehehehe

tinka12
13. jan 2009

jeeej prave mi napadlo, ze ja tak tam nemozem ist zajtra, pretoze musim byt ano v práci, som zabudla na jedno stretnutie 😝 tak musim vydrzat do stvrtka ☹

tinka12
13. jan 2009

baby, co znamena, ked ma kiki to jednotkove a dvojkove vajicka?