Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
16. jan 2009

jaaaaaaaj ty si dobra potvorka 😀
ja mam dnes asi 4 alebo 5den no neviem od kedy to mam
počítat.
keiluš ale mna pobolieva brucho to nieje dobre že

ixi
16. jan 2009

tak to si ja nepametam? a teraz ides na ket ci ako?

luly3
16. jan 2009

ixi keila je tehula podarilo sa jej prirodzene 😀

kejla
16. jan 2009

Mna pobolievalo tiez...ako pred mrchou...Dokonca aj dnes. Vraj preto, ze sa natahuje maternica....Luly, ja mavam tak cca 27 dnove cykly.Predtym cca 2 dni spinim. A teraz, na 26 DC ma brucho vyslovene bolelo-krce ako pri mrche a nic zo mna nastastie neslo. Skoro som si supla Ibalgin 😠

luly3
16. jan 2009

babule ja idem spinuškat
paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kejla
16. jan 2009

Ixi, ale som len velmi cerstva tehula, tak to nechcem zakriknut...Presne ako Luly 😀

luly3
16. jan 2009

😀
už utekáááááááááááááááááááááááááááááám

kejla
16. jan 2009

Tak DN Luly, aj ja pojdem...A pozdravuj fazulku 😀

kejla
16. jan 2009

paaaaaa 😀

ixi
16. jan 2009

tak to vam blahozelam 🤐 🤐 🤐 🤐 som vas necitala 😕 tak ste ma potesili 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

kejla
16. jan 2009

Dakujeme IXi 😀 Velmi sa tesime, ale aj sa velmi bojime 😅 😵 Este je to velmi cerstve 😵 😵

Ty teraz cakas naKET? Ked mrcha nechodi, mozno budes ako my s Luly 😵 Drzim palce 🙂

endzi30
16. jan 2009

Ahoj Kejlik 😵 😵 😵
ako sa citis mamca? este si nezacala objimat weeece misku? 😀 😀 😀
a v robote si uz vsetkych oboznamila ze si tehu tehu? ostavas tam nadalej robit ci...?
a pupendo ti uz narastlo trosku, alebo este nic nie je badat?
a vasi co na to? boli happy mmmmmmm?
jeeeeemine tolkko otazok, co? hihi....sak sa musim starat do rodinnych zalezitosti 😀 😀 😀

Luly, uz ti vyglancovali draaapky? este si ich par mesiacov uzi a potom nebudes mat ziadne 😀 😀 😀

Ixi a ty ako sa mas? 😵 😵

Tak na dnes = Dobruuu nocku pipulky 😀

HOWK
Vasa WINETUUU 😀 😀 😀

vika34
16. jan 2009

ahojte som iba na chviločku,ešte stále nie sme doma,hádam už na další týždeň

vika34
16. jan 2009

kejla gratulujem 😀

kejla
16. jan 2009

Vika, dakujem 🙂 Modlim sa, nech to dobr dopadne 😵 A vsimla si si, ze aj Luly vycikala //? 😀 😀

Ahooooj Endzi 😀 😀 WC misku zatial neobjimam, nemam ziadne tehupriznaky, ak neratam dnesok. 😀 Mala som ist k vseobecnej lekarke nalacno na vysetrenia a ja pohodacka som prvy krat pocitila, ze to nie je az taky dobry napad. Napinalo ma a napinalo, ledva som preglgala. Ale predstav si - tesila som sa tomu 😀 😀 😀 MM nechapal 😀 😀 😀
Teraz som PN, do prace nechodim, lebo su tam sami chori ludia a bojim sa chripky. A chori su preto, ze zlyhal kotol na vykurovanie.Brusko uz trosku vykuka, ale v obleceni to nevidiet - aspon myslim. 😀 😀 Ved som len uplne na zaciatku...

A kedze sa este moze stat kadeco, okrem MM a vas to o mne nevie absolutne nikto. 😀 Taaakze - vidite, ako vas mam rada? 😀 😀 Ale dnes ma skoro odhalila sestra-obdivovala moju kabelku a uz-uz ju isla rozopnut....A ja v nej mam tehuknizku 😀 😀 😀 Ale nakoniec tajomstvo zostalo tajomstvom 😀

A ty mas co nove pokrvna sestra Winetuuuu???? TP poslucha? Na vianoce si bola v NL? A kamze sa chystate na romantise dofcu?

papapapapapa a DN

kikina666
autor
17. jan 2009

dobre rano, na chvilku vypadnem a vy tu popisete ... a ked tu sedim tak tunikoho neni ... ☹

baby mne s av noci snivalo, ze mi ozmrel muz a potom zase otec a to som vsetko stihla za jednu noc ☹ no hrozne sny ... idem nieco uvarit a potom sa zastavim

luly3
17. jan 2009

dobre ranko tak to ano kiki to maš teda sny 😀

no kiki tak ja ti teda poviem že dnes som si spravila test
a on ti je taky divny ta druha čiarka je tam tak že slaba
a na nej su take silne červene bodečky.
no a serem na cele testy a idem v pondelok dokimu,
a to bude istejšie,na ne

kikina666
autor
17. jan 2009

luly klud .... mozno bol zly test ... nemozes im vzdy verit ..., drzim ti palce 😉 neboj si tehula jedna radost 😉

buducamamina
17. jan 2009

ahojte babulky moje ako sa mi mate a co to vidim ako si sa to tu rozbehlo s tehotenstvami nie luly3 potichucky gratulujem a neboj urcite to bude v poho a myly mrnus sa zabyvava v brusenku ospravedlnujem sa ze az teraz som sa tu ukazalal ale internet nam nejde dost vypadava chcem vam iba povedat ze na kazdu z vas myslim.posielam bocenku

labus
17. jan 2009

Luly vau tak to je paráda moc moc tebe aj Kejluške držím palce a hlavne bud v pohode tohto drobca nevyberala embriologyčka ale on si vybral teba a to už navždyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Držte sa babulky ja sem chodím málo,lebo som po stimulke totál slepuch musia mi dat nove dioptrie hrozne sa mi zhoršil zrak

kikina666
autor
17. jan 2009

labus ... to s tymi dioptriami je dost blba vyhovorka .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si sa tu pekne dlho nestavila ☹

labus
18. jan 2009

Kiki nehnevaj sa ale mne bolo na vracanie len som sadla za počítač -fakt vážne a malý bol chorý ,z Andym som chodila po lekároch no proste ... hruza
Kikuš kedy máš transfer?

tinka12
18. jan 2009

ahojte kočky, necitala som vas a tak neviem, ci vam luly nieco vravela, alebo nie...
na druhom utz v GF mi povedali, ze plod nevyrastol a ze tam teda nie je ani akcia. ze je treba urobit zakrok vycistenia maternice a to co najskor. tak som isla do jednej nemocnice este vo stvrtok a kedze som nemala ziadne bolesti ani krvácanie, robili ma v piatok rano. Mala som fantasticku mladu doktorku, naozaj milé a citlive sestricky a izbu ako na hoteli 🙂 kedze to bola sukromna nemocnica, naozaj ma potesili. no a v sobotu doobeda ma uz aj pustili.
nemam ziadne bolesti, uz ani nekrvacam, znasam to fyzicky vynikajuco. no a psychicky? ten prvý den som si myslela, ze budem potrebovat psychologa,alebo psychiatra...ale na moje pocudovanie, nechapem, kde sa vo mne berie ta sila!!! naozaj je pravda to, ze vam Boh ne nenalozi na plecia viac ako unesiete... a este viem, ze to nie je len moja bolest. je to aj bolest mojho dobreho manzela, mojich rodicov, sestier... a vsetci lutuju mna, aj ked ja naviac ich 🙂 nebojte, nemam žiadne depky, dokonca som dokazala uz aj pozerat dokument o tehotenstve a porode 😉 nehovorim, ze ma to nechava chladnou, ale viem, ze trapanim si nepomozem.
tak a mame anjelika v nebi, ktoreho kazdy vecer s manzelom prosime, aby sa prihovolil za braceka, alebo sestricku.

Dakujem Vám za Vašu podporu, 😉 😉 mam vas vsetky rada 🙂

labus
18. jan 2009

Tinuška moja zlatučká slzy mi teču a neviem čo mám povedat.....
bolí ma to s tebou drž sa mojenko ,

labus
18. jan 2009

Tinuška Andy ta moc moc pozdravuje a nemáš byt smutná že ešte budeš mat kopec detičiek 😉

babulka123
18. jan 2009

tinka to snad nie... je i to tak luto... ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tinka12
18. jan 2009

dakujem moje zlaté 🙂 je to skoda, ale verim, ze nabuduce to uz vyjde 😉

labus
18. jan 2009

presne tak Tinuška vyjde neboj 😉

babulka123
18. jan 2009

tinka v ktorom tt si bola... ja sa tak boljim kontroly 22....

tinka12
18. jan 2009

baby sa prestalo vyvíjať po prvom ultrazvuku - t.j. na zac. 8 týzdna podla menzesu a kyter mi tobili aciatkom 10 týzdna ☹