Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
23. jan 2009

a preco si vlastne potom isla na IVF? uz sa vam viac nedarilo?

kikina666
autor
23. jan 2009

po cisteni sme si dali pol roka pauzu ako kazali a potom po polroku ked sa nedarilo tak nas poslal dr. na vysetrenia, potom nasledovalo 1.IUI a 2.IUI a potom 1.IVF 1.ET neuspesny, ale KET bol uspesny ale zase skoncil potratom to bolo 06/08 no a teraz cakam na vysledok po ET po 2 IVF , na ket nam uz zial nezostali mrazaciky takze ak nevyjde tak na dalsie IVF

tinka12
23. jan 2009

hm, no tak to je fakt zaujimave....koniec-koncov ty by si mozno ani nemusela mat IVF ... 😉 ale zasa len tak pre nic za nic by ta na umele neposielali ...

kikina666
autor
23. jan 2009

oni ma neposielali my sme isli sami, lebo moj muz bude mat tento rok 42 a ja 34 .. cize uz nam hori pod zadkom co sa veku tyka

labus
23. jan 2009

ahoj kočky
tak vám moc dakujem za palce Kikuš tebe extra moc ma potešila sms dakujem a ked máš tekutinu v bradavkách tot super znamenie- len tak dalej a dufam,že si mi zopár víruskou od Zuzalik nechala
Zuzali moc sa teším na fotečku
no a teraz: do Brna sme vyrážali ráno o 04,00 cesta v pohode -boli sme tam o 07,00 a o chvílu došla sestrička a uložila nás na krásnu -uplne hotelovu izbu z telkou a nádhernou kupelnou.
O 8,15 došiel po mna štelcl aj sestričky tak boli milý že ma hned aj strach prešiel. Manželovy povedal že jeho pošlu na odber až ked budu mat vajíčko a smial sa že nech zbytočne nemusí. Anesteziolog bol tiež moc milý . Doktor najskor pozrel či je tam moj jediný poklad a potom ma uspali. Hned na to ma už sestričky budili a pomohli mi odíst do izby. O takých 15 min. mi doniesli džbán tepleho čaju a keksíky a či chcem liek od bolesti. O chvílu došla sestrička po manžela že može íst na odber a mne povedala že to vyzerá dobre. No a potom po hod. a pol došiel doktor usmiaty že vajíčko je krásne zrelé a spermie o.k. aleže oplodnia ISCI a zajtra mám volat ako sa mu darí.
Dostala som utroš 3x2 ,estrofen3x1, a prednison 1x1.
Tak som spokojná a dufam že v pondelok idem po pokladík

tinka12
23. jan 2009

booze labus, to je supiš.... som rada, ze vsetko dobre islo 🙂 drzim palceky

labus
23. jan 2009

dakujem Tinka fakt som štastná že som šla do Brna a verím že to dobre dopadne aj s tou jednou babulkou

kikina666
autor
23. jan 2009

labus no neviem zatial som zgrlos ...no to ti dali poriadny zabijak .... xixi to je riadna trojkombinacia ...
drzim palce aby bolo krasne embryjko a aby si si isla v pondelok pre neho

labus
23. jan 2009

Kiki dík idem trošku ležat ahojte a ešte raz mooooooooooooc dakujemmmmmmmmmmmmmmmmm

kikina666
autor
23. jan 2009

nemas za co labus ale ty mysli aj na mna pozitivne aby sa tam ti dvaja zahryzli

buducamamina
23. jan 2009

ahojte babulky ako sa mi mate,labus to si ma potesila ze vajko bolo zrele a tesim sa s tebou uvidis,za chvilu uz ho budes mat v brusku.kikina a ty sa moja ako citis okrem tej vytekajucej sa tekutiny asi je to fakt dobry priznak,prepac ze som sa vcera neozvala ale nesiel nam na vecer net ☹ teraz idem piect orechove kysnute rozky lebo ideme ku znymym do pezinku a potom do pandorfu do viedne ci ako sa to pise tak tu nebudem .ak sa mi bude dat alebo budem stihat tak sa vecer ohlasim.musim ist prat,varit ale sak v poho a eter aj upratovat.zatial sa mi majte krasne vsetky,kejlus tinka lubkaeck zuzali a ak som na niekoho ete zabudla.cmuk

kikina666
autor
23. jan 2009

buducamamina aj ja chcem orechove rozky ... mnam mnam

buducamamina
23. jan 2009

keby som mala ako kiki tak ti poslem asi musis prist na navstevu
lebo postou by to nebolo ono 🙂 ako sa citis

kikina666
autor
23. jan 2009

som nastavata sama na seba som si spravila dalsi test a mozes hadat vysledok ..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 uz nesmiem dalsi test robit boze baby nejako ma od toho odhovorte, lebo mi hrabne

lubkaeck
23. jan 2009

Ahojte kocky 😉

Labuska - joooj tesim sa z Teba a silno verim, ze si pojdes v pondelok pre fazuliatko. Drzim silno paste 😀

kiki - jeden test este tehu nerobi, ani pozitivny ani negativny 😉 vyckaj si na krvicku. Lebo ja som uz zazila vela "negativnych" babatiek u nas v porodnici 😀 😀 tak klidek, ano?

BM - no teeeda orechove rozky, hmmm. Mam asi 4 kila orechov naluskanych, toto nie je zly napad 😀

Zuzi - len sa drzte (vies niekedy ked tak pozriem na Tvoj nick, tak mi pride tak luto, ze sme mohli byt na tom rovnako, ale potom si poviem, ze aspon budem od Teba potom tahat rozumy a hned sa mi ulavi 😀 ) cize ti drzim velmi palce, aby to vsetko islo tak ako ma 😉

Endzi, Kejlica a Vy ste kde?
Kejli ako si na tom?

kikina666
autor
23. jan 2009

lubka dik za podporu ... ved je len 5.den po ET, som slubila muzovi ze test neurobim tak uz nebudem robit sprostosti, ak ma byt tak bude, strasne ma picha v prsiach ako keby som isla dostat kramy ☹ 😠

luly3
23. jan 2009

ahojte kočky 😉
labusko moc moc držím palčeky 😅 a hlavne babuliatkovi, nech je silne ako repa 😀

luly3
23. jan 2009

babulky no človek sem príde a vás nikde ☹
kikuš ako dropci? poslúchajú 😀

kikina666
autor
23. jan 2009

luly ahoj ..... no ja neviem ci su tam, dnes test neg ... 5 den po ET ☹ ale uz testovat nejdem pockam si na ortiel v heliose ... bud dovtedy dostanem kramy alebo sa potom uvidi

boze zase ma zacina boliet hlava

labus
23. jan 2009

babulky moje moc dakujem za podporu

ixi
23. jan 2009

kiki ja som mala aj 10 den negativny 😉 a potom hcg pozitivne 🙂

luly3
23. jan 2009

kiki nestresuj ved si povedala že nebudeš testovat ty trubka, nevydržíš čo?
ja som tiež mala na 5 den test ngatívny aj tinka mala a vydiš
najskor testuj na 8 den ak chceš mat //

buducamamina
23. jan 2009

ahojte babulky,kiki ty neposluch co cakas na piaty den po transfere luly ma pravdu nestresuj sa.ja uz neviem ako ti to mam povedat ale babuliatka maju uz zaplateny najom u teba na 9 mesiacov moja tak si to vtlc do tej hlavenky.kejluska a ty ako moja,ako sa citis co je nove,zuzali a ty mrnuskovia posluchaju,ete nemas nevolnosti 🙂 boze babeny mna tak neskutocne boli chrbat ze to nie je ani mozne ani masaz od muza mi nepomaha ☹ uz to trva asi treti den a neviem ako sa mam tej bolesti zbavit,poradte.ixi a ty sa ako mas,co je nove.lubkaeck moja ja som nevedela ze ty robis na porodnici 🙂 to musi byt krasne i ked asi niekedy nie ako som citala ze su tam babeny na interupciu,hrozne nieco,nechapem ,nevazia si to co maju

labus
24. jan 2009

ahoj kočky
tak máme jedno male embrijko vraj vypadá hezky a zajtra mám volat a v pondelok dufam ideme pon. Doktor mi to tak krásne povedal bol zlatý že:mneli ste jedno vajíčko a máte jedno hezký mimčo blahopreju.
Zlatínka držte nám palce nech pekne rastieme

kikina666
autor
24. jan 2009

ixi ja viem ...

luly som truba a poriadna

Ja uz testovat NEBUDEM, necham to tak, bud to dostanem alebo nie a ked nie tak vysledok uvidim o tyzden v pondelok, kazdym dnom co nedostanem kramy stupa sanca

Vcera sme boli so znamymi vonku vecer a ta kamaratka sa zaobera kartami a mi povedala, ze si vylozila ciganske karty na mna 2x a ze 2x jej vyslo dieta, a ze jej to tak na 90 percent vychadza ... tak ja uz neviem comu mam verit a comu nie a tie bociany v sne a snivalo sa mi to zo stvrtku na piatok a vraj tie sny sa plnia ... no uvidime ci nadprirodzene sily funguju

buducamamina ... ved ja viem, ale opat opakujem uz ziadne testy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

labus drzim palceky aj na nohach a ak je tam aspon jeden drobcek tak drzi aj on ...takze odo mna mas minimalne 20 😵 😵 😵 😵 a v najlepsom pripade 60 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisajojo
24. jan 2009

aHOJTE KOCKY..TAK JA UZ SOM PO ET..SKUSALA SOM AJ TEMICKU CAKANIE PO ET,ALE NIKOHO TAM NEBOLO 😖 MOZEM SA K VAM PRIDAT?

labus
24. jan 2009

Kiki dík to si piš že mám tých palcou od teba kopec verím tomu a pohladkaj ich oddomna .
Sisajojo ahoj blahoželám k transferu a kolko ti dávali embrijok? jedno alebo dve?

sisajojo
24. jan 2009

ahojky dakujem
davali 2 jedno 7 bunkove a jedno 4 bunkove

labus
24. jan 2009

o no super tak nech pekne rastu a čo ti napísali na užívanie utrogestan a ešte niečo?

sisajojo
24. jan 2009

nie ja som v anglicku po et mam cipky cylogest na 14 dni a potom bud dostanem mrchu,alebo nie..len stresujen,ze som nieco pokazila,lebo ako na potvoru som vcera po et bola asi 3x na velkej..ide ma porazit,lebo som nesla ako je tyzden dlhy a teraz akoby sa vrece roztrhlo chodim sr..t ako o preteky..a myslim,ze je uz vsetko v haji 😢