Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

sisajojo
26. jan 2009

oh to si ma ukludnila labus este raz drzim palce 😉

kikina666
autor
26. jan 2009

sisajojo ja som citila mna pobolievalo brucho a v podstate ma pobolieva stale ale len tak sem tam

labus
26. jan 2009

sisajojo ved preto sa tu stretávame aby sme si radili a ukudnovali jedna druhu ved každá prežívame rovnake obavy a strach aby všetko dobre dopadlo 😉

kikina666
autor
26. jan 2009

labus ok, drzim palce aj na nohach, no rano sa mi zdalo ze mam teplotu bolo mi najskor tak strasne teplo ze ma az horucava zalievala a po pol hodine ma zase drglovalo od zimy

sisajojo
26. jan 2009

ano,som rada,ze som vas objavila 😀 idem si dat nieco pod zub tak zatial

kikina666
autor
26. jan 2009

sisajojo dobru chut

labus
26. jan 2009

Kiki neboj to presne mám ja to ten utroš a teploty sa neboj tá ti može kolísat to ked sa emrijko uchytáva tak sa ti oslabuje trochu imunita a preto ti može teploty vyskočit skus sa sustredit na niečo ine a hlavne sa neboj nič neobvykle to nieje
sisajojo dobru chut

kikina666
autor
26. jan 2009

labus no uvidime co sa deje pozitivne je ze zatial to nemam a potom uvidime a mam opuchnute brucho tak som sa trosku ukludnila a aj tak pachut ... ved uvidime

luly3
26. jan 2009

krasne ranko 😉

labus príjemnu cestu a hlavne pozdravuj odomna
drobečka 😀 teším sa

kikušty ako moja krpci poslúhaju test nebol????
tinka ahoj narcisek už mi rozkvitá 😉

kikina666
autor
26. jan 2009

luly ... dala som slovo Vam predsa ziadne testy vydrzim ziadne /palickove testy zbytocne vyvolavaju iba stres, dnes mam 31. den cyklu a mrcha nikde a dufam ze ani nedpojde, na krv idem v pondelok tak ak dovtedy nedojde mohlo by to vyjst, kazdym dnom co nechodi sa sanca zvysuje a ukludnuje ma to , tak snad to vyslo

luly3
26. jan 2009

kiki nie snad ono to vyšlo 😀

kikina666
autor
26. jan 2009

luly ako si mozes byt taka ista ???

tinka12
26. jan 2009

ahojte kočky....tak mam slabý zápal krcka maternice....nie je to vraj vážne, mam antibiotika a este dalsie lieky, ktoré vsetky zlé mikroby znicia, ale nanestastie aj tie dobre, takze po ich doužívaní budem brat lieky zasa na obnovenie posvovej flory 😠 no, co narobim.... hlavne ze to nie je nic akútne...🙂 ale tvoria sa nám folikulky 😀 😀 juchu... tento mesiac vsak nic, lebo mam ten zápal, ale snad sa z toho rychlo dostanem a budemem moct dalej snazilkovať 🙂

ako dopadol labus transfer? pohladkaj babulky 🙂

kikina666
autor
26. jan 2009

labus je v pohode a uz idu s malym domov

tinka pomaly dalej zajdes drzim palce

baby mala som take spineniepar kvapiek, ale uz nemam ale citim sa ako pred kramami ... modlite sa za mna aby som to nedostala

tinka12
26. jan 2009

jezis kiki, ake spinenie? hnede? alebo krv?

kikina666
autor
26. jan 2009

slabo hnede okol jendej asi 5 kvapiek, teraz mam vlozku cistu a merala som si BT a mam 37,3 ... dufam, ze to bol plany poplach, a ani na teplomeri nic nebolo tak snad tro bol len plany poplach, drzte nam palce

tinka12
26. jan 2009

bazal teplotu nema zmysel merat pozas dna, kiki.... iba rano 😉 a to este predtým ako vstanes s postele...
ale neboj, je to snad spinenie, ktoré znamená zahniezdovanie 😀

kikina666
autor
26. jan 2009

odmeram rano, samozrejme ak dovtedy nedostanem ... nachystam si teplomer aby som mohla hned rano ako vstanem odmerat

tinka12
26. jan 2009

kiki, nie ako vstnes, ale este predtým, ako das nohy z postele 😀 ja som mala v tehu rano teploty nad 37... tak drzim palceky 😉

kikina666
autor
26. jan 2009

tinka ok, hned predtym ako vstanem odmeriam, ale zda sa ze sa to zastavilo ... tak mi drzte vsetci strasne palce, aby to bol iba nejaky nezmysel, alebo z uhniezdovania par kvapiek

dakujem moc

tinka12
26. jan 2009

jasnacka kik, ze drzime palce 😉 neboj, vsetko bude oki 🙂

kikina666
autor
26. jan 2009

dik za vsetko

kikina666
autor
26. jan 2009

pozrela som pred hcvilu, nic netecie, nepsinim aj vlozka je cista a aj papier, trochu ma boli brucho ako pred kramami tak myslite na mna nech sa to nespusti

sisajojo
26. jan 2009

kikinka drzim palce zo vsetkych sil 🙂 ale vsetko bude urcite dobre to je len poplach
tinka ty sa liec a vela dalsich sil do dalsieho boja
labus aj tebe teraz vela sil
to nam asi treba vsetkym,ale sme niake bojovnicky 😀 ved o com by bol zivot keby islo vsetko hladko

kikina666
autor
26. jan 2009

sisajojo idem sa osprchovat a dam si utrogestan a zostanem lezat tak to snad zaberie, akurat som dojedla pribinacika a je mi akosi zle

sisajojo
26. jan 2009

noo to je dobre ,ze ti je zle 😀 ale nie zartujem a moznoze aj je lebo to je tehu priznak ako vysity..idem aj ja oddychovat nech sa fazulkam dobre dari

kikina666
autor
26. jan 2009

dakujem, uvidme co bude zajtra

tinka12
26. jan 2009

na halo!!!
tak tak kiki, pekne lezkaj....

luly, tak to ma tešííí za tie narcisky...mas nieco nove? mas nejake nove výsleky?

labus, ako sa mas?

sisajojo a ty sa chystas testíkovať? alebo vydzžís az do testu? kedy nan mas ist?

zdravíííím vás vsetky ostatné 😉

vika34
26. jan 2009

ahojte už bývame doma ,čo je nové za posledný týždeň?

tinka12
26. jan 2009

ahoj viki,
novinky tu su... labus dnes mala ET, kiki ma o týzden test krvi a kejla oddychuje, pretoze jej a jej babatku to lekár prísne nakázal..
a mame novu nadejnu tehulku sisu 🙂
a ty mas co nove?