Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
26. feb 2009

keby som mohla tak si šupnem to mi ver ale náhodou ma tam picne a čo potom 😀 😀 😀

tinka12
26. feb 2009

preco nemozes? kvoli liekom pred operáciou?

labus
26. feb 2009

hej pol hodku pred zákrokom mi daju nejaký oblbovák ale ak Diazepan ako pred laparkou dávaju ten mi nič nerobý ale aj tak sa bojím si čokolvek picnut dokonca ani tabletku na ukludnenie si nechcem dat to mi radila sestrička u obvodnej ale ja mam strach aby sa to nedokafralo ked sa napcham kdečím

tinka12
26. feb 2009

no, radsej si nc nedavaj, bez vedomia operatera, oki? budem drzat palceky. ja teraz musim, zajtra sa teda ozvi Aa zasa sa objavíím na konikovi
papapa

labus
26. feb 2009

ahoj

kejla
26. feb 2009

Ahoooj Labus,aj ja Ti budem zajtra velmi drzat palce 🙂 Inak,mne Diazepan tiez vobec nezabera.Ale vobec.My si ho v GF davame pred ET,kvoli tomi,ze on aj uvolnuje hladke svalstvo,aby sa lahsie dostali cez krcok,ale ja mam pocit,ze ak by sa jednalo o naladu,mohla by som ich zjest aj 10 😀

v praci so m isla s megasalom najprv za priamou nadriadenou (kamoska) a potom za tou najvyssou sefkou.Ta akurat v kancli obedovala,tak som jej to vyklopila,aj to,ze mam rizikove,lebo mam hematom a preto som to nechcela povedat skor.Tak ma uplne chapala,povedala,ze jej kamoska je tiez tehotna a musi len lezat,aby jej udrzali babo..Tak sme pokecali,zapriala mi vsetko dobre a ze drzi palce 🙂 🙂 Tuto najvysiu sefku nam vymenili pred 3 mesiacmi,neviem si predstavit,ze by som to hovorila tej bezcitacke predtym 😝

kikina666
autor
26. feb 2009

labus neboj

labus
26. feb 2009

Kejli Diazepan na mna učinkuje presne ako na teba - nijak ☹ 😀 no ja som ho ani prei jednom ET nemala len pred laparkou večer 😀 zbytočne mala by som ich poprosit o nejaký oblbovák ☹ bože som po... strachom ,ale aj včera mi Klaudika moja gyn. povedala že by sa mi to zapalovalo stále a aj mi to robilo problemi len som si myslela že su to hemoroidy.
Kejluška neboj určite to bude dobre tie najhoršie mesiace máš za sebou a ta potvora určite zmizne ja tomu verím a uplne ta chápem ani ja by som to skor neoznámila na čo? a svokrovcom to kedy poviete?

kikina666
autor
26. feb 2009

kejla to je super .... ja som tu medzi samymi chlapmi .... takze ak sa nam to podari budem pekne v rozpakoch hovorit sefovi ze som tehotna a hlavne ked je odo mna o dost mladsi a na oddelenie so 16 chlapmi .. to bude ina kava prezivat tehotenstvo 😀 😀 😀

kejla
26. feb 2009

Labus, budem na teba veeeelmi mysliet a drzat palce 😉 Svokrovcom mozno cez vikend alebo ked tam pojdeme..

Kiki-- to budes mat zaujimave 😀 😀 A mozno bude mat sef vacsiu tremu ako ty 😀 😀

kikina666
autor
26. feb 2009

kejla no to bude ina sranda, plne oddelenie mladych chalanov ktori budu riesit moje tehotenstvo, ale nepoviem to skor kym to nebude na mne vidiet a kym si to niekto nevsimne, iba kolegovi u mna v kancli, ten tie moje umele preziva so mnou lebo on si tym presiel s manzelkou tak to chape ...

len aby to uz bolo ☹

kejla
26. feb 2009

Presne Kiki, uz nech to je 😉 Velmi vam to vsetkym prajem 🙂

Ja keby som nebola PN, musela by som vyst s pravdou von skor-ja som totiz mala brucho ako obrateny lavor,dovnutra,ziaden pupok...A zrazu som pribrala do brucha,u mna to bolo vidiet skoro..Ale mam kamosku,kt je silnejsia a jej sa akoby tehubrusko menilo za sadielko na brusku..Vo osmom mesiaci na nej nebolo nic vidiet,ale ona nenosila uzke veci 😀

kikina666
autor
26. feb 2009

kejla tak to ja som tiez taky maly tank, tak verim, ze do 4teho mesiaca to nikto ani nezbada 😀 😀 😀 budu si mysliet ze som sa napchala vela cokolady, lebo ja stale nieco vyjedam 😀

kejla
26. feb 2009

Kiki,pockaj aka budes svalnata po dovolenke...Tooolko lyzovania,co robis ty,ma malokto 😀 🙂

vika34
26. feb 2009

AHOJTE,DAKUJEM ZA PODPORU,SOM SA ZROVNA ZOBUDILA,NEVIEM čO BUDEM ROBIť V NOCI ,KED SOM PRESPALA CELý DEň

labus
26. feb 2009

Vikuš ahoj len pekne buvaj kolko sa dá ozaj a vkladali ti jedno alebo dve embrijká? a čo máš brat utrogestan a ešte niečo?

kejla
26. feb 2009

Vika,tak dobre sa ti spi z utrogestanu 😀

luly3
26. feb 2009

kuk ste tu ešte?
vikuš 😉 😉 😉 😉 , držím palce

vika34
26. feb 2009

beriem prednison a pichám fraxiparín a beriem utroš a estrofen,mám v sebe dve embrijká a verím ,že to bude fajn

luly3
26. feb 2009

vika určite to bude OK mosí 😉 , aj v tejto teme
mosí konečne zasvietit slniečko 😅 😕

vika34
26. feb 2009

aj ja hovorím,že mosí,ved už v tejto téme nebolo dlho slniečko,tak hádam to rozbehnem

luly3
26. feb 2009

tak v to dúfam aby som mala ja jednoduchšiu cestičku 😀

lubkaeck
26. feb 2009

Ahojte kocky 😉

Viki - drzim silno palceky a riadne to s tebou prezivam 😀

Luly - som ta predbehla, ja som dostala mrchu uz vcera, cize uz papam estrofem a picham Clexane 😀 😀

Vsetky zdravim a opatrujte sa 😉

vika34
26. feb 2009

ahoj lubka na čo je Clexan?

labus
27. feb 2009

Dobre ránko kočky kedže neviem či toto nieje moj posledný den ☹ 😀 tak som vypustila varenie,rehabku a všetko vobec nemám náladu na taketo záležitosti .Ak niektorá viete ako realne posunut čas 😉 😀 tak hned dajte vediet taký zajtrajšok by sa mi hodil 😀 Kedže nebudem moct po zákroku pár dní sediet zrejme sa tu neukážem tak sa všetky držte.Tinka vám podá správu večer či som prežila a ešte zopár odkazov na dni čo tu nebudem:
Viky želám ti pohodove čakanie a na testíku riadne//
Lubka,Luly vám uspešný abezproblemovy KETIK
Kiki tebe krásnu lyžovačku a možno dojdete domov traja 😀 dufam - to by bolo fajn
Tinuška -moje zlatíčko tebe uspešný návrad do práce a nech mrcha sama pricestuje užije si a nech potom na 9 mes. zmizne v Ruskej Tajge 😀
a samozrejme pozdravujem naše tehu mamulky Zuzku a Kejlušku a prikazujem pusinkovat denne od labus vaše -naše pokladíky nech hematom zmizne a bruška krásne rastu 😉
snad som na žiadnu z nás nezabudla..
Endzi sa tu uneukázala už veky neviete či už mala KETIK?

tinka12
27. feb 2009

Ahojky, labus to si napísala krááááááásne. Skoda, ze budes mať po tej operke, pretoze my dnes odchádzame do ŽnHronom na výlet a zajtra sa vraciame, tak by sme zbehli na kafe, ked by sme isli späť cez vás. 😠 ale ty budes asi buvinkat po narocnom dni. Tak je dobre aj tak, pretoze sa urcite zasa coskoro vidíme. Ked neprídem ja, tak s tu tusim spomínalo aj tak nejake stretko v okolí nitry 😉

Fakt endzi, KDE SI????? cica, chybas nám 😖 ....haló

joj Lubik, tebe to uz zacalo!!!! to je paráda, tak si to dobre uzi, pretoze su to posledné stimulujúce hormony, ktoré beries. A zelám ti aj chutné injekcie, lebo tie tiež budu posledné, potvorky!!!!! hihi

Viki, tak aká bolo noc? na test ides 9.3.? Drzím palceky

Zuzik a Kejlik, vy ako? Kejli, nemas nejake fotky babuliatka? ci nechces ich davat do albumu kým sa vsetko nenapraví? aj ta chápem, ale uz sa neviem dockat, kedy uvidím brusko a baby tiež 😀 😀

kikina666
autor
27. feb 2009

ahojte

no dnes mam fofry nestiham , rano som bola na nemcine a teraz tu makam ako farebna, som tu sama, kolega ma dovolenku

na tu lyzovacku idem ale az 28.3.-4.4. ... kua baby vy ma na nu vyhadzujete uz 2 mesiace 😀 😀 😀 ved este nemam nalyzovane a natrenovane, akurat tak chlastanie to mi ide aj bez treningu.

ozaj pozitivna sprava ... mrchu zatial nemam ... 😀 😀 😀 zeby na mna tentokrat zabudla 😀 😀 😀

labus
27. feb 2009

Tinuška vau ty máš fotečku a krásnuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kikina666
autor
27. feb 2009

labus ahoj no ako si dopadla ?

labus
27. feb 2009

Kiki ja idem na zákrok až poobede odchádzame do Trnavy o 15,00 o 17,00 tam mám byt a o 17,30 by mal byt zákrok si si nečítala čo som písala,že? ja sa tu po zákroku pár dní neukážem ,lebo nebudem moct ani sediet
jedine čo ti možem teraz bespečne povedat že už som mrtva strachom... ☹