Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
3. mar 2009

luly vsimla si si kejlin profil ???

kejla a co hematom uz zmizol ???

luly3
3. mar 2009

kika všimla 😀

kikina666
autor
3. mar 2009

baby bolia ma lopatky na chrbte asi mi idu rast anjelikovske kridla 😵 😵 😵

kikina666
autor
3. mar 2009

asi je total brutal blbost, ked by som za priznak tehotenstva povazovala bolest v lopatkach .... 😀

kejla
3. mar 2009

Dakujem kocky 😀 😀

Kiki,asi nezmizol,od minuleho pondelka som nebola na kontrole,ale pochybujem...

luly3
3. mar 2009

kiki no lopatky asi nieje príznak tehu 😝 😀 😀 😀

je tu niekto????

tinka12
3. mar 2009

aaano 🙂 ja 😀 😀 😀 😀

tinka12
3. mar 2009

hovorila si s manzelikom? suhlasil?

luly3
3. mar 2009

jo dame to cez výkend účtovníkovi 😀 😀 😀

tinka tu dokumentáciu ti v GF daju ale nebudeš ju potrebovat
pretože vo ferticente ta budu aj tak vyšetrovat sami 😉

tinka12
3. mar 2009

hm, no ja len kvoli tomu, aby lekár videl ako prebiehala stimulka..cicus, ja do ferticentru nejdem 🙂 ale diki!!! 😀

luly3
3. mar 2009

no v pipinách si sa pýtala len reagujem nato 😕 😕 😕 😕 😀

počuj a ako budete teraz postupovat kolko si date pauzu a zostávaš
v GF

tinka12
3. mar 2009

no plan je asi takýto.... teraz mam mrchu, takze idem merat teplotu a testovať ovulacnými testami. ked nic, tak 7.4. mam kontrolu u svojej gynekologičky. Podla toho, co povie sa pojde dalej. Ak mi nepovie nic konkretne, alebo neda dostatocnu odpoved (pretoze ja nechcem zbytocne cakat a skusať to bez liekov - kvoli endometrioze, aj kvoli tomu, že teraz mam po laparke, tak je vhodne cím skor, tym lepsie....) idem hned do Brna. Do brna idem tak ci tak - skor, ci neskor. Cakam od tej mojej lekárky, ze mi bude merat folikulky, poprípade pichne pregnyl.... skusim to tak jeden cyklus a potom ked nic, ideme na to brno. 🙂

zuzali
3. mar 2009

Ahojte, tinka Dianka sa neruší, ruší sa Danielka🙂))

Kejla, bola som na morfológii a deťurce majú absolútne všetko v poriadku, majú 280 a 300 g, takže sú o trochu väčšeie ako HERA🙂))

tinka12
3. mar 2009

jaaaj zuzik, som to splietla 😀 😀 😀 😀

kejla
3. mar 2009

Zuzali,supeeer..To bol zazitok,ten morfologicky ultrazvuk,ze?Ako dlho to trvalo?A kde si si ho dala robit?Pytam sa preto,lebo aj ja by som nan chcela ist.Mas z neho aj nejake fotecky?Too je ale otazok,ze? 😀 😀 A medzi tvojimi slecnami mam aj menovkynu 😵 😵 😀

Tinak, mne v GF dali bez problemov kopie z tej dokumentacie,kt.som chcela..Ale hned som si pytala kopie,pretoze je to hra so slovickami.Ak by si si ziadala dokumentaciu,tak vraj povedia,ze to nedavaju...Ja som si ale nepytala zaznamy z folikulometrii a pod,tak dufam,ze daju aj to....

tinka12
3. mar 2009

jasne, diki za tip kejlik...to je fakt... dobreeeee...kopie 😀

kejla
3. mar 2009

Dobre,ze? 😀 😀

zuzali
3. mar 2009

Kejli... bol to perfektný zážitok, videla som hlavičky, tváričky, ručičky, nožičky, brušká, močové mechúriky, žalúdky, srdiečka, kostičky, pršteky, no skrátka paráda 😵 😵 😵 Trvalo to cca 10 minút a robili mi to u nás v nemocnici. Fotky nemám, ale 7.4. idem na 3D, tak potom sem nejaké hodím. 😉 Inak určite ťa naň pošle aj tvoj lekár, lebo to patrí k povinnému sreeningu v 20tt. Tak si to o pár týždňov vychutnáš aj ty 😉

Bambuľky...mená som z pasu zatiaľ zrušila, lebo ešte ich budeme prehodnocovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prajeme vám sladké sníčky 😵 😵 😵

vika34
3. mar 2009

ahojte ,musím poprečítavať čo ste od včera popísali a ked tu ešte budete tak sa zapojím 😀

vika34
3. mar 2009

kiki dík ,že si ma prilepila 😀

vika34
3. mar 2009

tak som dočítala a prajem dobrú noc
zuzali gratulujem to bude babinec 😀

kikina666
autor
4. mar 2009

dobre ranko,

zuzik to tie male babetka prirovnavas k Here ... no teda a tie mena si vcera pisala a preco si ich nedas do profilu ???

no hlasim stav nezmeneny ... mrcha nikde 37.den, a bolia ma lopatky a dnes uz aj hlava

luly3
4. mar 2009

babulky ajojte 😉

zuzali
4. mar 2009

Nazdar dámy 😀

Kiki... mená si tam nedám, pretože ako som už písala, ešte ich budeme prehodnocovať, ale v hre je Danielka, Natálka a Miška, istá je zatiaľ iba MIška 🙂

zuzali
4. mar 2009

posielam dnešný prídel:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
4. mar 2009

dámy, čo vy spíte???

tak spite ďalej, ja idem tiež, lebo dievčence ma nejako zmohli 😀 😀 😀

kejla
4. mar 2009

Ahoj kocky,

Zuzali,to muselo byt kraaasne 😀 😀 😵 😵 Babule sa predvadzali,ze?

Mne ten morfologicky ultrazvuk nik nespominal,preto sa tam chcem prihlasit sama..Chcela by som do BA,k Holanovi...Tak uvidim,ci sa tam dostanem..Ja od vcera kycham ale inak mi nic nie je..16.3.mam AFP testy,tak dufam,ze mi to dovtedy prejde,aby mi ich prechladnutie neskreslilo...

Vcera som mala v podbrusku pocit,ako pred mrskou,tak dufam,ze sa mi len roztahovala maternica.

Vika,ako sa citis?Drziiiim palce 😉

kikina666
autor
4. mar 2009

takze baby, asi takto to so mnou vyzera, zajtra bud budu velke revy ☹ alebo velke usmevy 😵

ked sme tam prisli tak zacal, ze my sme jeho prvy pripad, co nevie kudy kam, ze uz na to ideme vselijako a nejde to a ze mame take dobre vysledky ako nikto u nich v heliose, ze mu stale vrtame v hlave ... a na to som mu povedala, ze neviem ci ho potesim, ale ze mi to meska 10 dni a vies co mi na to povedal, usmial sa a ze okamzite na utz tak som sa isla prezliect a urobil mi sono a nasadil mi hned utrogestan / na udrzanie tehotenstva, zobral krv na vsetky hormony na tehotenstvo, ziadost sme nevypisali, dal nam ju domov, ze ak sa to zajtra nepotvrdi tehotenstvo ze mame ju poslat vyplnenu postou ku nim a oni tam doplnia ostatne veci a poslu do poistovne ... vajecniky mam v poriadku, sliznicu maternice zvacsenu ... co je vraj velmi dobre, zlte teliesko tam bolo, co znamena ze ovulacia prebehla ... vraj vsetko tak ako ma byt ... bol zlaty stale sa na mna usmieval .. hovoril ze maju tu beznadejne pripady a vyjde im to, ze skratka on uz je v koncoch ze ma dojem pri mne ze si z neho robim srandu, ked mam otehotniet neotehotniem potom si otehotniem kedy sa mi zachce a potom potratim ... a potom povedal ze dufa, ze uz nebudem blbnut a tu ziadost zajtra roztrham ... ze by bol uz stastny keby nam to vyslo ....

kejla
4. mar 2009

Kikiii 😵 😵 😵 😵

Vyzera to paradne 😵 😵 😀 😀 😀 Vidis,my sme ta odhovarali od tej sauny 😀 😀 😀 😀 A kedy budes mat vysledky?Preco nie este dnes,ved to trva chvilu....Drziiiiiiiiim silno palce 😀 😵 😵 😵

kikina666
autor
4. mar 2009

kejla vysledky budu az zajtra lebo mi bral krv o 11.30 a nie rano a kazal sestricke zobrat krv okrem hcg aj na nejake ine vysetrenia .. hormonalne profily ci co ... ja sa tomu nerozumiem

kejlaa no pekne drz ... bola by som velmi heppy keby som isla v tvojjich slapajach

baby ja mam strach ak to bude zjatra neg tak sa asi zosypem ... neviem ci mi zbytocne nedaval nadej