Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
4. nov 2008

BM ja mám všetky príznaky lenže za to može len utroš ved len v nedelu som mala transfer

kikina666
autor
4. nov 2008

takze k tym uhorkam .... mala som chut na slaninu a kedze som si k nej nemala dat ako chutovku .. kedze neni chleba tak som slaninu zajedala uhorkami 😀

nie som tehotna ved som 13.dc ... este som nemala ani plodne dni 😀 ale tu stavku sa chystam vyhrat 😀

zuzali
4. nov 2008

labus...len tie príznaky nepodceňuj 🙂

zuzali
4. nov 2008

kiki...tak ti veľmi držím palčeky 😵

buducamamina
4. nov 2008

kiki ved viem ze sa tak lahko nevzdas,tak bojuj 🙂

buducamamina
4. nov 2008

no uz zvachcem kasu mnam 🙂

zuzali
4. nov 2008

BM... dobrú chuť 😀 😀 😀

kikina666
autor
4. nov 2008

zuzali ... ved som sa stavila s luly ... teraz je to o silnych nervoch ktora to vyhra 😀 😀 😀 😀 😀

ale stale neviem vysledky tipovacej sutaze 😀

buducamamina
4. nov 2008

kikina a ta tabulka co

kikina666
autor
4. nov 2008

BM poslala som ti IP

labus
4. nov 2008

zuzali nebudem ale aj tak je to len utroš ved inak by to bolo priskoro a sa budeš smiat ráno o pol druhej mi bolo blbo od žaludka ale nie tak ako ked je črevna chrípka 😀 😀 a dnes mi vadili pahy od mesiara a u krajčírky čo fajčí fuuuj čo mám dabl utroš či čo?

kikina666
autor
4. nov 2008

labus mozno uz si tehulka 😀

kejla
4. nov 2008

Ahoj kocky,

dakujem vam vsetkym 😉 Chcem len napisat,ze to, ze mne IVF-ko nevyslo, neznamena, ze nevyjde aj vam. Spominala som vam, ze kocka (36rokov-15 rokov sa snazi o babo), kt.bola so mnou na OPU a aj ET je tehulka. A mala presne to iste ako ja- PK+ICSI+AZH. Nebol medzi nami rozdiel, ono je to aj o stasti.

Ja pevne verim tomu, ze Chantalle to tu prelomi.Je jednoznacna tehulka.A po nej budu same pozitivne testy-Endzi, Labus,Dior,Ixi a ostatne... 😵

buducamamina
4. nov 2008

babenky moje zajtra si poprecitam co ste popisali alebo ete vecer ak sa sem dostanem idem pozerat ordinaciu,drzkajte sa 🙂

labus
4. nov 2008

kiki to sa mi nezdá to by boli velmi skoro tie príznaky to je jasný utroš asi ma pripravuje že ak náhodou že toto ta čaká moja to si chcela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja že héééj ☹ ☹ 😀 😀 😀

zuzali
4. nov 2008

labus, určite si tehula 😀 😀 😀 , veď tebe sa to môže prejaviť skôr ako štvrtorodičke 😀 😀 😀

labus
4. nov 2008

Kejli ahoj moja aj tebe to výjde lan sa nevzdaj moja som rada že si tu a čakám ta na stretku

buducamamina
4. nov 2008

kejla ani ty ete nevesaj hlavenku

zuzali
4. nov 2008

Kejla...som rada, že si sa ozvala 😉

verím, že je to náročné, ale držím palce, aby si to čím skôr prekonala 😵

labus
4. nov 2008

zuzali ak by si mala pravdu tak aj pusu ti dám na stretku a platím víneove kolčko 😀 😀 😀 😀 ved budu mat z nás dost ked sa tam zlezeme a ako nás poznám toho smiechu aj slzičiek aj všeličoho bude 😀 😀 ešte že tam spim a nemusím utekat domov

zuzali
4. nov 2008

tak na tú pusu sa teším už teraz 😀 a o Viney ani nehovorím 😀

kejla
4. nov 2008

Kocky, ja sa nevzdavam, dokonca som si ani poriadne nepoplakala. Ja mam pocit,ze mi dopomohol ten moj zapal hrdla, tak na seba davajte pozor, nech ste zdrave.Mne dala jedinu falosnu nadej ne/mrcha. Taaakto ma natahuje..

Zajtra sa pokusim nahlasit na tu imunologiu do Prahy a na genetiku.Nech som o nieco mudrejsia.

A vam vsetkym veeelmi drzim palce 😉

zuzali
4. nov 2008

Kejla..tak ti držíme palce aj ďalej a neupúšťaj nás, čakáme ťa na stretku 😵 😵 😵

kejla
4. nov 2008

Oki, ak nebudem v praci, pridem 😉

zuzali
4. nov 2008

jasné 😀 a ak budeš pracovať posunieme to na inokedy 😉

labus
4. nov 2008

Kejli moja na tie vyšetreniasa nahlás to je dobrý postoj a ja ti moc držím palce a čo keby si zmenila car? Kejli na to stretko prosíííím musíš dojt prosííím

kejla
4. nov 2008

Labus, rozmyslam aj nad zmenou CAR. Sice GF nemam co vycitat, boli fajn, ale kedze som si dala vsetok "nadstandard-ICSI+AZH", co ponukaju,neviem, co by som zmelila pri 2.IVF.Rozmyslam aj nad Ferticentom. Len sa obavam toho, ako by som reagovala na KP, ked aj s DP som mala len 7 embrii....Ale to vsetko este uvidim, este to ma cas 😉

zuzali
4. nov 2008

Kejla čo je KP a DP???

kejla
4. nov 2008

KP-kratky protokol, DP-dlhy protokol 😀

zuzali
4. nov 2008

jáááááááááááj 😀 😀 😀

Aj ja som mala DP a tiež mám 7 embrií, teraz ma čakajú na PK, tak uvidím, ale neviem,podľa čoho si sa rozhodla pre AZH? 😨