Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
7. nov 2008

Na KET sa da ist aj hned, na dalsi cyklus 😉

lubkaeck
7. nov 2008

Dakujem 😉

kejla
7. nov 2008

Ja som si dnes v CARe pytala kopie vysetreni a taaak mi ich nechceli dat 😀

kejla
7. nov 2008

😀

lubkaeck
7. nov 2008

Kejli -to je zo zakona- Je to sice Tvoja zdravotna dokumentacia, ale moze ju mat len Tvoj osetrujuci lekar, alebo si ju moze iny lekar vyziadat s tvojim suhlasom 😒

kejla
7. nov 2008

Kopie mi ale musia dat.Len originaly nie.A aj mi ich dali 😀

endzi30
7. nov 2008

ano lubka, hned po 1 MS sa moze ist na KET 😉

endzi30
7. nov 2008

no kejla, tak dufam ze budes moct priist rebeka kejlova 😠

kejla
7. nov 2008

Aj ja dufam, ENdzi 😀

endzi30
7. nov 2008

idem vybrat praaadlo z praacky 😠 😠
mam prat asi 30 praaacok 😀

kejla
7. nov 2008

Ty sa ale mas-tooolko veci 😀 😀 A ja si nemam co obliect 😠

tribitka333
7. nov 2008

kejla dikes 🙂 to som netusila... takze dilema vyriesena.. jupiiii
bambulky, idem domkov. ozvem sa cez vikend ak ma MM pusti k PC.. krasny vikendik cmucky

lubkaeck
7. nov 2008

Tribitka ahoooj 😀

Endzi -.ty peries pre celu ulicu? 😀 😀 😀

Kejli -ano kopie ano, len originaly nie, aj som myslela,ze si chcela originaly 😅 ň

Akurat som si urobila fajnovucky salatik, tak idem papat 😉

endzi30
7. nov 2008

kejla, lubka, uz som neprala ani nepamatam....uz som nosila po dome plavky, ta reku...uz by sa aj patrilo poprat nieco 😀 😀

luly3
7. nov 2008

zdravím vás 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
7. nov 2008

endzi to mi je luto s tou / a kramami .... boze baby ste to tu akosi do....., vidim to tak ze to budem musiet ja nakopnut ako sefka kurnika

endzi mne sa na ET nechytilo ale mrazacik sa chytil ... ale ....

lubka hned

ja pridem na stretko , teda ak ste ho neprelozili 17.11. o 13.30 ??? Kto uz potvrdil ucast ???

kikina666
autor
7. nov 2008

luly ako ... uz sa pripravujes na suboj .... xixixixixi 😀 😀 😀 😀 ako ide pichanie

dior
7. nov 2008

Endzi 😔

ja som z toho hotova, co sme zacarovane? ja sa uz teraz bojkam 😕 ,ved ja som mala uz vsetky choroby za par dni-som pripravena akurat tak do psychaca 😅 😀

Ixi-ty bud prosim ta v klude ,nech hcg pekne rastie-neboj, poznam kocky ,co mali taketo nizucke hcg a narastlo 🙂

Lubka, Labus, Zuzka-drzte sa 😵

kejla
7. nov 2008

papa tribitka 😉

kiki,luly - dufam,ze obe vyhrate stavku 😀

Ja naozaj pevne verim, ze dnes Chantalle rozbehne taku tehu vlnu, ze az 😉 Dior, naskakuuuuj 😀
Endzi - tynaskocis po KETe, neboj 😉 A nejako na tu tehu vlnu vtiahnite aj mna 😅

lubkaeck
7. nov 2008

No dufam, ze Chantalle to rozbehne, lebo uz to potrebujeme vsetky ako sol. Ja uz som prestala verit 🤐

Kejli - ale keby motyka vystrelila, tak ta beriem na surf na velmi vysoku a dobru vlnu 😀 a este kto bude chciet???? 😀 😀

dior
7. nov 2008

Kejla-ja by som bola velmi stastne, keby to uz níekomu vyslo,.ale hrozme ma to mrzi, ze vela mali len / ☹ 😒

kikina666
autor
7. nov 2008

kejla ja to zacnem a luly pojde za mnou v tesnom zavese ... my sme sa enstavili ktora otehotnie, to urcite musime obidve .. ale ktora SKOR ... baby takze pozitivne vplyvajte na toho mojho mrnusa v brusku, aby sa pekne delilo ... ja to zacnem ako hlavna sliepka a vy vsetky ako kriatka pojdete za mnou ... teda by som to tak videla, ze ja som to uz zacala, lebo ja uz tehulka som 😀 😵 SI FANDIM CO ????

lubkaeck
7. nov 2008

Kiki -optimizmus je polovica uspechu 😀 a poradis mi ako sa mam tak naladit?
Ty si istotne tehulka, o tom vobec nepochybujem 😀

kejla
7. nov 2008

Lubka-ja sa hlaaasiiiim, beriem ta za slovo 😀 Zatial sme si vsetky 3 GynFivacky nasli /, takze teraz vy najdete //, aby sa to vyrovnalo 😵 😵

Dior, aj mna to velmi mrzi, ale musi sa to prelomit 😉

Kiki -sledujem vaaas 😉

endzi30
7. nov 2008

kiki, no ved hej tebe KET vysiel, aj ked... 😢 ale ja tomu akosi neverim...ale samozrejme skuusim, ak mi preziju to rozmrazenie 😅

diorka 😉 ste tu este vy, co sa budete chvaaalit //...takze klud klud 😵 😵

kiki, a vidis to, tolko si lamentovala ze si posledna, a zatial ta nikto nepredbehol! 😎

lubkaeck
7. nov 2008

Kejla - no dufam, ze budes mat pravdu, lebo sledovat tuto jendociarkovu liniu ma uz nebavi 😖 A este mi aj volala mamina, ze ocino ma 40tky teploty a ona 37,8, takze nepridu cez vikend, lebo oco je odpileny v posteli a ona este ako tak funguje, ale vraj nie dlho 😠 to je strasne 😖

endzi30
7. nov 2008

lubka, no teda...nech sa ryychlo vyliecia mamca s tatkom...a ty si hlavne teraz daavaj pozor moja, aby si sa nenakazila!!!!!

AAANO?? 😠

lubkaeck
7. nov 2008

Endzi - oni byvaju 30km odo mna a uz som ich mesiac nevidela ☹ tak mi je to tak smutno, ze ich zase neuvidim 😖 , aj ked s maminou som na nete skoro kazdy den, ale na zivo je to inaksie 😎

Neboj papam vitaminiky a teplo sa obliekam, aj bez toho aby som bola tehula. lebo ja ked vidim tie kocky s tymi holymi bruchami, tak mi je spatne - lebo vacsinou skoncia u nas so zapalmi a z toho vyplyvajucou sterilitou,alebo skoncia na urologii a vobec si svoje zdravie nevazia 😠 😠

dior
7. nov 2008

kocky ja pevne verim, ze to tu prelomime-velmi si to zelam, prosim, drzte nam palce-vsetky podstivo vratime 😉

kikina666
autor
7. nov 2008

lubka .... no ci som tehulka to neviem, ja si to nahovaram ale ci je to tak to netusim
kejla ma pravdu bacha na nachladenie

endzi ved to zatial ma nikto nepredbehol to je sice pravda ☹ , ale som z toho strasne smutna ☹ lebo som vam to vsetkym strasne moc priala a tesila som sa ze ma vsetky poplujete tehuvirusikmi a ked sa na to tak pozeram tak si ich budem musiet vyrobit sama a popluvat vas nimi ja

dior ty to musis zlomit

zuzali a ty sa pekne daj dokopy kto nam bude tie virusy posielat dicinka tu uz nebola ani nepamatam kasle na nas ...a cikyta ani nehovorim, ziadne virusy tak to potom takto vyzera