Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
10. nov 2008

luly ty maj hlavne teraz na hlave tie tvoje injekcie ... 😀 ak ma chces predbehnut 😀 😀 😀 lebo ja uz som si sama napisala testikovanie do profilu

luly3
10. nov 2008

labus nerozumiem prečo posledné ☹
a nevyhnala si ich nieje to tvoja chyba nieje to ničí chyba 😉
labuska ja som tiež krvácala pri prvom ifku a nejak som cítila ze je koniec ☹ ☹ ☹
asi aj ty to tak cítiš... je mi smutno stoho

lubkaeck
10. nov 2008

Presne tak Labus nevesaj hlavicku 😉 mozno za nejaku dobu sa vykuzlia nejake korunky a pojde to 😉

Luly - ja sa bojim toho vysledku, aj tak testovat sa ma az ked meska mrcha a mne este nemeska 😀

kikina666
autor
10. nov 2008

labus ja som zistovala v trinci v cechach cela ta sranda vyjde na 30000 ceskychaspon tak to tam bolo napisane

zuzali
10. nov 2008

labus...máš to náročné, ale držím palčeky, aby si odteraz mala iba šťastie v živote, naozaj

kikina666
autor
10. nov 2008

labus ... nas uz vsetky tie vysetrenia a pokusy vysli uz na 100 000 , ale to nesmiem takto ratat za to babo to stoji ... mam kamaratku co ju to vyslo na 250000 a konecne maju ...

kikina666
autor
10. nov 2008

teda neviem co jej presne robili ked ich to vyslo tolko, lebo ja to viem len od teby ze ich to tolko stalo je to jej znama, ale aj tak su to nenormalne prachy

kikina666
autor
10. nov 2008

od tety nie od teby 😀 pisem ako napita ...

luly3
10. nov 2008

kiki mna to teraz vychádza na 30000 sk a to mam hradene poistovnou
tak ako moze samoplatca platit 30000 to je blbost

lubka ty trubka ty si 6 den po ET testik ti to može teoreticky ukázat na 7-8 den
a vobec nemusiš čakat na mrchu teraz nezáleži na mrche ale aké maš hcg
čo to hovorííííííííííííííím tebe už ani mrcha nepríde 😀 😀 😀

labus vek 37 to je pohoda aj s jedným vaječníkom sa dá otehotniet 😀 😀 😀
nemaj obavy s rokou dnes už nerodia 20 ročne ale od 30 - 40 😀 😀 😀

lubkaeck
10. nov 2008

Kiki - no to nesmieme takto ratat 😒 Je to uplne jedno len nech sa to podari 😅 Mna to zatial cakom prask stalo 40tis 😅 samoska bez energii, ale ked chcem baby tak si kludne vezmem dalsi uver, ved mam len dva 😀

luly3
10. nov 2008

ha báááááááábo za štvrt miliona 😅 😅 😅 jáj ale bude mosiet
zarabat ak vyrostne aby si splatil dlhy 😉 😉 😉 😉

labus
10. nov 2008

kočky ale ja som to nemyslela tak že mi je luto penazí ale je to komplikované ja mám oslabenu imunitu museli ma vypísat dat doporiadku ja som bola doma už od augusta koli tomu ja ako doručovatelka nemožem chodit pri takomto niečom do práce lebo večne je niekto chorý a tak...a tiež je problem u nás zostat doma v robote sme to dlho plánovali hladaly náhradu 5 ušli proste hrozne a už by mi to netolerovali a aj tak je mala šanca na uspech to mi hned vraveli a mám ..a to je jedno to je toho dost proste nemám to sudene už som toho vytrpela v živote kopec ani neviete to je na román tak som dufala že aspon raz sa mi niečo podarí

zuzali
10. nov 2008

čo je to tu ekonomické okienko 😠

zuzali
10. nov 2008

labus...podarilo sa ti druhé manželstvo a máš úžasnú rodinu okolo seba, tak sa nepoddávaj depresii, oni ťa teraz potrebujú rovnako ako ty ich

kikina666
autor
10. nov 2008

luly ved este ked bude mat 18 budes nam splacat hypoteku 😀 😀 😀

a to s tymi poplatkami som zistovala pred 2 rokmi a fakt to vychadzalo tak malo, teraz neviem ako, lebo vtedy este v martine len zacinali a sme hladali najblizsie centrum

lubkaeck
10. nov 2008

Nie Zuzi - len nejakeka depresivne nalada 😒

kikina666
autor
10. nov 2008

zuzali mas pravdu ... rusim ekonomicke okienko, ja som to tu s tymi uvermi zacala tak aj koncim ....
menim temu z "peniaze" na temu bambini

lubkaeck
10. nov 2008

No ale pisem bludy 😀 to preto, ze lezim na gauci 😀

Labus -mas troch zdravych chlapcov, ja viem, ze si chcela dat MM babatko, ale ked to nejde, tak to nejde. A 37 nie je este taka hroza. Pozri chvilu odrobis a skusis znovu 😉 ja v teba verim 😉

lubkaeck
10. nov 2008

No a zase vsetci zduchli. 😠

zuzali
10. nov 2008

No LUbi, neviem či to baby od labus malo byť práve pre TM 😀 😀 😀 Ty sa radšej preber, lebo fakt píšeš somariny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
10. nov 2008

Nebooooooj, ja ťa sledujem 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
10. nov 2008

Zuzi - vidis to , malo to byt pre TM 😀 😀 😀 😀 CO uz so mnou 😀

labus
10. nov 2008

Lubka ja viem že mám troch zdravých chlapcov a moc ich milujem ale aj tak ma to bolí
vy sa držte auž vám nebudem kazit náladu proste dnes som nanič

zuzali
10. nov 2008

no si tehotnááááááááááá

zuzali
10. nov 2008

Labus, tak sa vydepkuj a potom sa na teba tešííííííííííííme 😵

zuzali
10. nov 2008

Neboj, bude dobre, aj keď to teraz tak nevyzerá

kikina666
autor
10. nov 2008

zuzali to malo byt komu ze je tehotnaaaaaaa

lubkaeck
10. nov 2008

Zuzi - to si myslela mna? No neviem, aby si sa netesila predcasne 😎

Labus -daj si nejaky fajn caj, oddychni sa a ohlas sa, akoo sa mas 🙂

kikina666
autor
10. nov 2008

baby odchadzam idem na anglictinu ... mam sukromnu hodinu ☹ 😠 ale co uz ked musis tak musis

zuzali
10. nov 2008

a máš aspoň pekného lektora kiki

jasné, ža to mali byť pre Lubku, ale vidím, že aj pre Kiki to bude čochvíľa aktuálne