Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
13. nov 2008

ahoj moja tak ako ste sa vybuvali,

lubkaeck
13. nov 2008

Labus - smutno ☹ Spala som sama, pretoze MM si zadovazil update hry ktoru sa hravaju na nete a musi co najskor nieco dosiahnut 😉 tak si zobral dovolenku a sedi pri PC a odbieha len na WCko a na cigu 😠 Takze ako keby tu ani nebol 😠 😠
A Ty si sa ako vybuvala?

labus
13. nov 2008

celkom fajn len som sa budila na wcko za tu hroznu mrchu ešte stala je to fakt sila .Ale čo už plne som sa sustredila na februar a dovtedy budem otravovat lekarou nech mi vyšetria čo sa dá a už som začala zhanat tu na konikovy liueky u nas c centre stimuluju len Merionalom a Cetrotide tak viem že tie iste dostanem a tu sa daju zohnat ked niektorej kočke zostanu aj za doplatok tak dovtedy niečo snad zoženiem ved len za lieky som teraz zaplatila 25.000 40amp. merionalu a 4 cetrotide

buducamamina
13. nov 2008

dobre ranko babeny,co nove.kiki neboj zvladnes to 🙂 neviete ako dopadla endzi,dior

labus
13. nov 2008

BM ENDZI tak ako my žial ale ma jedneho mrazačika tak skusi a Dior moja zlatučka čaká na // a ja verím že budu
potom tu skočia Lubkyne // a potom Zuzkyne //

buducamamina
13. nov 2008

lubkaeck tak ako sa citis 😅 bubackovia posluchaju 😀 zuzali sa ma ako ,kedy ide ne krvicku

labus
13. nov 2008

Zuzali má tušim krvičku 18.11 a Lubka zajtra

buducamamina
13. nov 2008

labus a nebola dior na krvicke 6.11

labus
13. nov 2008

och nie ona mala tu genetiku a PK embrijuskov len vtedy nejako dostala miminečka do bruška ona ešte ani netestikovala len čaká

lubkaeck
13. nov 2008

No dievcata - idem sice zajtra na krvicku, ale tak sa mi vidi, ze som zacala farbit 😠 Takze uvidime zajtra, ze co a ako 😖 No,ale ak nie som tehula, tak pockam do mrchy a idem na KET a ten uz isto iste vyjde 😀

labus
13. nov 2008

Lubka farbenie ešte nič neznamená neboj moja

lubkaeck
13. nov 2008

Labus - mne ,rcha vzdy takymto zacina- tak nahnedo farbim a nejako nema ziadne pocity, tak myslim, ze to bude mrcha 😖 No, ale este nehadzem flintu do zita, pockam na krvicku a uvidime 😅

buducamamina
13. nov 2008

hmm,potom mi daj vediet ako dopadla a ty lubkaeck nestresuj moja tak ako labus vravi farbenie nic neznamena 🙂

kikina666
autor
13. nov 2008

lubka ... ahoj no uz mam nervy, pripravu mam hotovu ... ale nech uz je 11.00 hod a nech to uz mam za sebou

buducamamina
13. nov 2008

lubkaeck tak sa mi to paci,nehadz flintu do zita

buducamamina
13. nov 2008

ajoj kiki

lubkaeck
13. nov 2008

Kiki -no vidis si sikula 😀 teraz si spomen na bobacika co mas v brusku, pekne sa usmej a sup do prace. Pozri bala si sa dlho dopredu a uz je to tu, co znamena, ze to zase rychlo skonci 😀 😀

buducamamina
13. nov 2008

zbytocne sa kiki nestresuj neboj vsetko bude tak ako ma byt 😀

labus
13. nov 2008

kiki to cvhce klídek a nohy v teple -neboj moja nadychni sa z hlboka a pojde to ty to zvládneš 😉
Lubka spomínaš ked som sem hodila ten urivok z knihy vývoj dietata pred narodením,tam to presne písali že ked ma dojst mrcha a si tehu možeš farbit že to je ukončovacia faza zahniezdovania aj v centre mi to povedali ked som volala že farbím -žial moj pripad to nebol

kikina666
autor
13. nov 2008

no ahojte vsetky ... no baby ste tomu dali ... som vam priala aby ste ma v tom tehulkovani predbehli ale ked sa tu na to tak pozeram tak otehotnela iba ixi a ta prisla k nam neskor, az ked mala vlozene a vy vsetky co ste sa prihlasili do temicky akosi neotehotnievate ... kurnik kto to tu uz konecne zlomi, alebo to fakt cakate na mna ?

labus
13. nov 2008

kiki malo tam byt chce klídek

lubkaeck
13. nov 2008

Labus - ved je viem, len ma boli brucho ako na mrchu, teda omina ma 😒 No nejdem to teraz riesit, ked pride, pride, ked nie tak som tehula 😉

Kiki - ano, cakame 😉

buducamamina
13. nov 2008

kikina asi to tak vypada caka sa na veducu kurnika 😀 a ostatne kurcata pojdu v slipkinych slapajach 😀 😀

labus
13. nov 2008

presne tak 😀

buducamamina
13. nov 2008

labus pocitala som si ze zacinas znova vo februari to je super ani sa nenazdas a je to tu a kedy nastupujes do prace alebo uz pracujes,kde

kikina666
autor
13. nov 2008

no baby len aby ste sa dockali 😀 neviem neviem ci som tehula ... to s tym testikom samozrejme dodrzim a do pasu som si to dala aby som tam aj ja mala nieco pozitivne

buducamamina
13. nov 2008

kina zas take podrazenecke reci uzaj prestan urcite budes tehula ved si niaka veduca kurnika nezda sa ti kurnik posluchaj 😀

labus
13. nov 2008

BM pracujem na pošte ako doručovatelka ešte som PN zajtra idem k lekarke po nove lieky lebo my vyskočilo niečo na tých výteroch tak to preliečime ešte ma čaka ultrazvuk po mrche či je maternica v poriadku a mrchu mám teda sakra paradnu a budem doma až do toho imunologyckeho vyšetrenia 27.11 a potom sa uvydí ja mám tažku prácu tak sa nehrniem momentalne aj ked mám svoju prácu rada ale moje zdravie a 2IVF je ptriorita č.1 momentalne

kikina666
autor
13. nov 2008

no ved hej som veduca kurnika to je sice pravda mala by som vam ist prikladom ... ale ...

buducamamina
13. nov 2008

labus tak ako vravis treba sa preliecit a ty kikina uz ziadne ALE nepouzivaj