Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
14. nov 2008

Kiki ... načase 😀 😀 😀 😀

buducamamina
14. nov 2008

zuzali ako vravis neda sa to,aj ja na to myslim a nemozem to vypudit z hlavy ale budem sa snazit ,za mesiac sa stahujeme,17. uz idem do prace,do tej pakarne a tak dufam ze sa mi to podari aspon na 50 percent vyhodit z hlavy a nemysliet na to aby som bola po novom roku v 100 percentnom stave co sa tyka aj psychickej stranky ale i fyzickej

labus
14. nov 2008

zuzali bola dlha už som poslala tebe,lubke,kejli a kiki takže to zdravotečky platí pre prve dve menovane 😉

buducamamina
14. nov 2008

neviete ako sa zbavit svalovice na zadku 😀 😀

zuzali
14. nov 2008

NB mesmieš toľko sexovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Labus, už som ti odpísala 😉

labus
14. nov 2008

BM na svalovicu na zadku alebo všeobecne po cvičení ja som mavala aj na zadku je najlepší sex sa smejete čo?ale vážne ani paralen nezaberie ako ked pozitývne endorfíny zaplavia telo mna hned svalovka prešla 😀

zuzali
14. nov 2008

Labus...veď ona to má z toho sexu 😀

buducamamina
14. nov 2008

labus len problem je ze ja to mam prave zo sexu 😀 trochu sme z muzom vymyslali polohy a tak to dopadlo ale zase musim povedat fakt to stalo za to 😀

kikina666
autor
14. nov 2008

labus tak to je sila ...

zuzali to je dobre

labus
14. nov 2008

tak znova pri prvom bolí a pri druhom bud prejde alebo bude boliet tak že už ani cítit nič nebude 😀 😀 😀

lubkaeck
14. nov 2008

BM - ja ti taaaak zavidim 😀
Je tam stale obsadene 😠

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka tak volaj stale dokola neviem sa dockat

buducamamina
14. nov 2008

labus ty si taky odbornik 😀

lubkaeck
14. nov 2008

Kiki -si nevies predstavit ako mi busi srdce 😕

labus
14. nov 2008

BM aj jááá už ani neviem čo to slovo znamená tak si uži ešte aj za nás a bolest zadku beriem na seba 😀 😀 😀
jáj a zuzali,kiki,lubka a kejli k tej IP ešte som sa pítala že prčo mám take silne bolesti a strašnu mrchu fakt strašnu že to mám vlastne mini abort a preto to silne krvacanie

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka viem ja som to zazila uz velakrat ked som volala do heliku

labus a ty si do akeho centra chodila ?

labus
14. nov 2008

do FERTICENTU

buducamamina
14. nov 2008

labus aj ja som mala teraz bolesti brucha jak sviny a to vobec ja nemavam pri kramoch ale niako som to prezila lebo to krvacanie nebolo take hrozne akoo opisujes ty lubkaeck tak ako moja uz si sa dovolala

zuzali
14. nov 2008

Labus...tak toto je v prdeli, pardón za výraz 😠 😠 😠

BM... ja som ťa odhalila hneď 😀

LUbi, vieš čo už to bolo aj tak dávno rozhodnuté... tak volaj

ja si myslím, že o mne je tiež už rozhodnuté, len ešte presne neviem ako

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka no volaj uz konecne neviem sa dockat

labus
14. nov 2008

kočky musím skočit do práce dojdem asi o hodinku zatial ahojte a som rada že ste sa prebrali k životu a ste spet spolu to zvladneme lahšie ale asi si dáme iný nazov čo ja viem miesto oktobrová -neporazitelné alebo čo lebo takto sme nejake zakliate

buducamamina
14. nov 2008

zuzali vidis aka si ty perfektna 😀

zuzali
14. nov 2008

Labus...dobrý nápad...treba to povedať našej hlavnej sliepke 😀 😀 😀 😀 Kiki

kikina666
autor
14. nov 2008

labuuuuuuuuuuus no co ?

lubkaeck
14. nov 2008

baby ja sa tam neviem dovolat, stale je obsadene 😠 😠 😠 😠

zuzali
14. nov 2008

Kiki ... labus nič, čakáme na Lubku, ty popletka 😀

zuzali
14. nov 2008

tak zam nevolaj a počkaj na ďalši test 😀 sorry 😅

kikina666
autor
14. nov 2008

labus dobry napad ... schvalujem vyber nazov a zmenime temicku, aj tak mame este 200 stran a nam ju zase zablokuju

babulka123
14. nov 2008

kiki ahooj ja len hlasim ze po dnesnej kontrlole mam n ajednej strane 10 folikov na druhej 4. maju 13 mm, v nedelu mam dalsiu kontrolu

kikina666
autor
14. nov 2008

sorry lubka tak coooooooooooooo uz ma nenapinaj