Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
20. nov 2008

očičko neboj 😉 kludne možeš dostat aj menzes
pretože tvoje telo sa dostáva do normálu po tych
hormonoch 😅 😕 😅 nemaj strach..............

babulky ste tu niektorá?

luly3
20. nov 2008

tak nikto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

prajem vám krásne sníčky o babuliatkach 😅

zuzali
21. nov 2008

Ahojte, prepáčte, ale včera sme mali doma malú pohromu, tak som už nestíhala prísť ☹

Ale dnes som v práci a priebežne sem nakúknem 😉

Posielam nové zásoby
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
21. nov 2008

ahoj zuzaliiiii tak ja si uchmatnem trošíčka
inak dobre ráno všetkým

zuzali
21. nov 2008

Labus....som šťastná, že je Andymu fajn, kedy pôjde domov????

Včera som pokazila satelitný prijímač, tak sme mali doma pohromu, MM bol celkom v pohode, len mňa to hrozne mrzelo, tak som mu pomáhala 😉

zuzali
21. nov 2008

luly, tinka, držkám palčeky, aby bolo OPU čím skôr 😵

kikina666
autor
21. nov 2008

ahojte

tak kolega stastne dorodil a ja dnes robim test, vcera ma vytocil muz tak sme s kamoskou isli do krcmy a rubli zo 5 fernetov, a dnes ideme oslavovat narodky mojho muza keby som uz len nemohla pit ....to by som bola stastna .... baby som vynervacena ... priznaky uz ziadne, mam strach na ten sprosty test .. bojim bojim ☹

zuzali
21. nov 2008

neboj, kiki všetko dobre dopadne 😵 😵 😵

kikina666
autor
21. nov 2008

zuali no len aby .... mam strach ze nie a potom co s kramami , vcera vecer som zase mala BT 37.4 .... kolko dni ma byt nad 37 ked je tehulka ??? mam 30.dc

zuzali
21. nov 2008

tak v tomto ti moja neporadím, lebo BT som si nikdy nemerala

kikina666
autor
21. nov 2008

ani ja ale som sa docitala niekde na nete ze ak je BT vacsia ako 37 viac ako 14 dni tak by malo byt tehu
uz vymyslam kraviny, neviem sa dockat poobedia

zuzali
21. nov 2008

mala si testnúť už ráno 😉

kikina666
autor
21. nov 2008

nemam test musim ho kupit ,,,, kupim take co su dva spolu a uvidime, testnem dnes poobede a popripade v nedelu rano .... ale presne viem kedy som mala ovulku mala som iny hlien 13.-15.den takze som vcera mala dostat kramy 14. dni po ovulke a nemam 😵 tak dufam, ze to vyjde, lenze pri mojom rozhadzanom cykle ani srnka netusi kedy, ale tento mesiac viem presne kedy som mala ovulku

zuzali
21. nov 2008

no vidíš, to je tež dôležitá info, už sa s tým toľko netráp, veď testneš a buď si tehulka alebo stimulantka, dobré je to aj to i keď tehulka by bola asi lepsia 😵

tribitka333
21. nov 2008

ahojte bambulky, kiki, podla mna si jasna tehula 🙂 ja som dostala dnes, boli ma hlava, dala som si tabletku a cakam kedy zaberie 😖

a nasa maminka sa ma ako?

kikina666
autor
21. nov 2008

zuzali neviem som z toho na nervy ....no ale ak nie som tehulka tak nech cim skor dostanem ... a potom sa budete vsetky modlit aby mi hned dovolili stimulku testovat budem okolo 17.00

tribitka333
21. nov 2008

no nic, dnes to zabalim,aj tak s tou bolavou hlavou nic nespravim.. prajem krasny den kocky a kikus, // palicky poprosim 😀

kikina666
autor
21. nov 2008

tribitka no prosit mozes kolko chces .... ja by som aj pol dna odklacala na kolenach len aby to konecne vyslo

kikina666
autor
21. nov 2008

baby bije mi srdce az mi ide vyskocit, neviem ako to do 17.00 zvladnem ... som z toho dobre na nervy

kikina666
autor
21. nov 2008

aj tak nechapem co sa stresujem ved aj tak to bude negativne .... to mne by sa take stastie nemohlo stat , ja nie som dieta stasteny

kikina666
autor
21. nov 2008

endzi , lubka vy uz idete ketovat a ja som este ani stimulku nezacala ☹ baby to je nespravodlive preco sa ja musim takto trapit, co som komu urobila, ze ma ten hore takto tyra ????? ☹ ☹ ☹

zuzali
21. nov 2008

Kiki ... nesmieš to takto brať, ☹ sú veci medzi nebom a zemou a asi to takto má byť, lebo doteraz nebol ten správny čas 😵

kikina666
autor
21. nov 2008

no u mna bohvie ci vobec bude niekedy ten spravny cas

kym som stretla muza tolko vselijakych pofidernych vztahov, vydavala som sa ako 30 rocna 2 tehulkovania dopadli katastrofalne v 2.mesiaci a teraz stale riesim otehotnenie a psychicke stavy lebo sa z tych depiek nemozem vyhrabat ... ked sa mi podari otehulkovat ... tak mi konecne padne obrovsky kamen zo srdca a ak dnes budu // co asi nebudu tak budem vyskerena ako slniecko na hnoji ... ale vidim to dnes skor na slzy

kikina666
autor
21. nov 2008

a riadnu opicu vecer od zialu

zuzali
21. nov 2008

kiki ... veď ja už neviem ako ťa potešiť ☹

kikina666
autor
21. nov 2008

zuzali mna dnes potesi iba // na teste a to je miziva sanca

labus
21. nov 2008

ahoj kočky
kiki moja netráp sama seba prosím ta tým to len zhoršíš ver mi zlatko že zdaleka niesi jediná čo má krutý osud o tom by som ti vedela písat hodiny a hodiny a nemyslím teraz seba hoc aj moj život je na jeden román ale takých všeliakých osudou je kopec a su aj horšie ako tvoj a to mi teda sakra ver teraz sa prosím nenahnevaj ja to myslím uprimne a ako povzbudenie nie nejaku výčitku ale tažko sa to vypisuje proste máš tu nás a my ta podržíme a len tak mimochodom nechcem ti dávat nejake nádeje ale ako ja viem tesne pred mrchou by mala bazálna teplota klesnut pod 37 ak neklesne ani 2-3 dni po očakávanej mrche malo by to byt tehu tak to viem už koopec rokou od jednej lekárky a mne to pravdivost potvrdzovali moje merania ked som nevedela čo sa deje takže tot moj názor

kikina666
autor
21. nov 2008

labus dnes poobede sa rozhodne co a ako ci tam budu// alebo nie 30.den by to uz malo ukazat a ked nie tak nech potom dostanem cim skor kramy ... jezis baby keby ste vedeli ako ma svrbia prsia ... nenormalne akokeby som mala vsi

labus
21. nov 2008

kiki tak moc držím palce na test a ak nevýjde tak neboj ved už začneš stimulkovat to nech ta uteší inak mna svrbeli prsia jeden den po embriotransfere a strašne bolo mi to smiešne ešte som to nezažila tak viem čo to je a kiki hlavu hore

kikina666
autor
21. nov 2008

labus dik ... okolo 17.00 budem testikovat dufam, ze tu niektora z vas bude ..... lebo ked budem potrebovat utesit