Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
10. dec 2008

ako sa citis? mna inak uz brucho nebolí.... len velmi velmi malokedy 😉

luly3
10. dec 2008

tinka nič nove skusim ist do lekarne a spytat sa či maju test
s menšou citlivostou 😉 😉 😉 😉 😉
tinka ani mna nejako bruch neboli sem tam ma pichne ale zato
mna bolia kríže 😉 😉 jak hajzla.... 😉 😅 😅

kikina666
autor
10. dec 2008

luly som tu co reves ako na hory

luly3
10. dec 2008

kiki daj recept na medovníki skusim upiect

luly3
10. dec 2008

na de ste

tinka12
10. dec 2008

kríže, ved to je super, luly - si tehu!!!! 😀 😀 aj ja chceeeeem ... 😨 hihihi 🙂

tinka12
10. dec 2008

aj ja chcem bolesti krížov 😀 😀 😀

luly3
10. dec 2008

tinka to niesu príznaky ja mam bolesti krížou aj pri mrche
ktora mi 3 den meškaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
ale aj mam poškodenu chrbticu tak to ma može boliet aj preto 😉

počuj ved ty namne vidíš same príznaky tehu a v podstate sa cítim tak
ako ty tak to si tehu aj ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tinka sprav test prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ja som zvedavááááááááááááááááááááááááá

tinka12
10. dec 2008

luly, nechci to po mne, prosím. ☹ ... ja by som bola strasne nestastna, keby to nevyslo.... ked som uz tolko vydrzala, pockam si do zajtra velmi lahko. S matkom sme sa dohodli, že netestujeme , tak netestujem. 😉 zajtra o takomto case uz budem vedieť.... je to na nevydrzanie na jednej strane, no na druhej mi to vyhovuje.... 😀 sibnutá som 😀 😀

tinka12
10. dec 2008

ale aspon zajtra doobeda hned po krvi odem na nakupy 🙂 aspon mi utecie cas....

luly3
10. dec 2008

jáááááááj ja som viac nedočkava ako ty ja sa s teba zbláznim 😉 😉
ale ok
tinka ešte si v robotke???? ja sa nudím strašne a v tv nič nedávaju

tinka12
10. dec 2008

kedy pojdes do tej lekárne po ten citlivý test?

tinka12
10. dec 2008

som este v robote, ale o chvilocku pride uz pre mna matko a pádim domov.... ozaj nechces ist zajtra na tie nakupy so mnou?

tinka12
10. dec 2008

ked sa nudis, tak vystartuj pozhánať ten test 😉

tinka12
10. dec 2008

musííííííííííííííím čaute!!!!

kikina666
autor
10. dec 2008

cau tinka, luly a ty co blaznis

labus
10. dec 2008

ahojte kočky

kikina666
autor
10. dec 2008

ahoj ako sa mas ??? labus ty co s tymi liecikmi budes ich chciet ?

lubkaeck
10. dec 2008

Ahojte, uz som sa vratila z motkania po meste - kupila som svokre a svokrovi pyzamko 😀 teda nie jedno spolocne, ale kazdemu jedno 😉

Luly - uz mas ten test?

Tinka - no ja som zaujala taky isty postoj akoo ty, co sa tykalo testovania, ale ja som zacala na 9 den po ET farbit, takze ja som vedela, ze nic z toho ☹ ale kedze Ty nefarbis, tak velmi verim, ze sa to podarilo 😉

lubkaeck
10. dec 2008

A tuu zase nikto nie je? ☹

tinka12
10. dec 2008

ahooojte 😀

tinka12
10. dec 2008

jaj lubik, neviem strasne sa bojim, ale to uz som pisala... ale som rada, ze uz tých 10 dni je za mnou 🙂 velmi som zvedava.... zajtra idem na krv, potom vbehnem do ikea a o druhej som uz doma a s manzelom budeme spoločne telefonovať.... takze ak bude test pozitivny , dam vam vediet, ak nie, neviem.... mozno nebudem mat naladu.... nic zvlastne necitim, bude to prekvapenie...

tinka12
10. dec 2008

len byvam strasne unavena, ale to je pravdepodobne sposobene ultrosom...

tinka12
10. dec 2008

ahoijte, no je tu niekto?

tinka12
10. dec 2008

haloooooooo 😀

labus
10. dec 2008

ahojte no Kiki moja kedy ti končí stimulka? lebo ja tak v polke januara budem vediet či budem musiet ist do riadnej stimulky ak ano tak tie liečiky budem chciet ak budem pokračovat že mám folíky tak by som ti hned napísala že ich možeš predat a ešte mi napíš či su to 75 jednotiek alebo 150 aby som vedela či si mám ešte zhanat dalšie
ahoj Lubka dufam že stretko ešte zopakujeme
Tinka ahoj babulka no ako mojko zajtra je ten doležitý den? No moj Tinko už má kluče od bytu tak šli kupovat s kočkou nábytok bystu oni chcu už na vianoce byt sami ma rachne ☹ ☹

tinka12
10. dec 2008

jaaaj, labus nebojkaj, ved im bude smutno a rýýýýchlo pribehnu... 😉

labus
10. dec 2008

Tinka no to asi tak neskor oni sa tak tešia ako blchy ako keby im bolo doma zle dokelu ja som z toho totál hotová
ozaj čo je zo Zuzali ona na nás kašle?

tinka12
10. dec 2008

labus a ty si sa netesila ked si isla sama bývat? oni to nemyslia zle... ved ja som sa isla zbláznit od stastia a to mojich rodicov nesmierne milujem,. prvé týzdne im to bude vzacne, ale cochvila budu u teba nasackovaní a budes pocuvat "mami, co si varila?" "mami čo robís? mozeme dojsť?"

labus
10. dec 2008

jáj Tinka to dufam 🙂 🙂 😉 ach od pondelku čakám mrchu a po tej stimulke sa jej nejak nechce do kelu 😠 😠
zajtra ti moooooc držím palčeky aj ráno testneš pred tým?