Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
15. dec 2008

luly co ty tu zase riesis jedneho uz mas a v lepsom pripade aj dvoch 😀 😀 😀 a ked sa ti to jedno rozdeli tak ti prajem aj 3ky .... som skodoradostna ze 😀 😀 😀

luly3
15. dec 2008

🙂 no vyčkajme času a uvidíme

luly3
15. dec 2008

SME TEHOTNííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

kikina666
autor
15. dec 2008

luly a ostatne ... teraz som zostala v tom sama ... takze teraz vas budem potrebovat a hlavne tie vase virusiky, tak to laskavo berte na vedomie a luly nerozhadzuj to kade tade, si ich slubila vsetky mne ☹

luly3
15. dec 2008

kiki su tvoje
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
15. dec 2008

ale vsetky su uz len moje ... ved som tu zostala sama .. s tou stimulkou ... na rade som teraz ja s tym tehulkovanim

luly3
15. dec 2008

su len a len pre teba

tinka12
15. dec 2008

myslim, kiki, ze nie si sama.... nezabudaj, že endzi to ma pred sebou tiez, aj kejla a v januári- februári aj labus samozrejme ...

tinka12
15. dec 2008

baby, no volala som, je to v poriadku sme TEHOTNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hcg islo hore.... mam 196 🙂

kikina666
autor
15. dec 2008

tinka no super gratulujem aj tebe moc ... ste to tu rozbehli a co moj pridel virusikov ./.. no sup sup

zuzali, luly, babulka, chantalle, tinka to co su za moresy ... vsetky virusiky sem uz su len pre mna tak plujte a plujte, ja v stredu idem pichat prvy dekac .... musite vsetky na mna plut o zivot nech to konecne skoci aj na mna

sylvestra
15. dec 2008

kiki, neboj,nie si sama a isto ostalo nieco z virusikov aj pre teba
Luly a tinka, gratulujem a prajem, nech vsetko dobre dopadne.

labus
15. dec 2008

ZUZALI neboj dupky donesiem 5.1 ked vezieme Andyho do nemocnice a blahoželám moc moc
TINKA A LULY aj vám robíte mi radost tak to to má vyzerat 😉
Kiki jasne že vírusky su len tvoje nateraz no koncom januára pribudnu aj tvoje pre nás 😀 😀 jáj my s LUBKOU A ENDZI sa velmi radi nakazíme a potom dostane spršku Kejluška 😉
no ja vás zasa opuštam len som skočila mrknut -cvikla zavarená,deti napapané a cesto na linecke sa na mna usmieva z chladničky tak sa vytešujte a ahojte večer 😉

kikina666
autor
15. dec 2008

labus .... teraz vsetko len pre mna .... sice este mesiac cas ale pre istotu dopredu ...

a luly mi ich nadeli aj osobne cez sviatky

a ozaj luly ty nezodpovedne dievcisko uz si zistila link na tu chatu ????

zuzali
15. dec 2008

tinka, luly.............gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a tešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa 😵 😵 😵 😵

kikina666
autor
15. dec 2008

baby zuzali sa mi posmieva ... cez icq ☹ ☹ ☹

silviaa
15. dec 2008

caute kocky, vsetky novym tehulkam gratulujem 🙂)

lubkaeck
15. dec 2008

Ahojte 🙂

Luly, Tinka veeeeeelmi Vam blahozelam 😉 nech to pokracuje v takomto pozitivnom ladeni az do uspesneho konca.

Zuzi - kolko ich mas v tom brusku? Idem si asi precitat 😉

Kiki - Ty jedna, tak Ty len na seba myslis 😠 Len si ich kludne vsetky nechaj, ale slub, ze Ty budes potom posielat nam 😉

Labus, Kejli, Endzi, Silvia a este vsetky ostatne - zdraviiiim 😀

labus
15. dec 2008

Lubka ahoj 😉

kikina666
autor
15. dec 2008

lubka ... ved teraz nikto iny nepotrebuje iba ja a ja budem potom posuvat dalej .,... teda aspon dufam

lubkaeck
15. dec 2008

Kiki - ved ja chapem 😉

Labus - ja som dnes piekla kakaove orechove rozky a zamiesila na medovniky - zajtra doobeda sa budem cinit 😉

labus
15. dec 2008

Lubka ja som práve dopiekla linecké a ty kolke medovníčky pečieš? Ja dneska už končím a zajtra si uvarím matroš na perníčky

lubkaeck
15. dec 2008

Ja idem teraz na tretie 🙂 ale tie prve boli dost tvrde, tak dufam, ze zmaknu do Silvestra 😀 😀 a tieto co budem robit zajtra ma kamoska vzdy makkucke 😉 tak dufam, ze aj ja budem mat 😉

labus
15. dec 2008

Lubka to dost vela pečieš nato že ste dvaja 😉 ja teda pravidelne vela pečiem ale u nas to same myzne 😀 😀 ale ja kopec pečiem až tak posledne dva dni pred vianocami

lubkaeck
15. dec 2008

Labus - ja peciem svokre a mamine 😉 Keby som piekla nam dvom tak uz som aj zabudla, ze som piekla 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

no baby vy tomu davate ja mam iba medovniky a viac nejdem ani piect

lubkaeck
15. dec 2008

Kiki - u nas je toho vzdy pozehnane
😀 no teraz som s tym vypiekla 😀 lebo peciem pre tri rodiny, cize peciem viacej druhov a nebude toho zase az tak vela nakoniec 😀 uz mam nachystane kosiky, ktore pomaly plnim a cez vikend jednu davku odovzdam. Potom budem chystat take nepecene a 23ho ich donesiem spolu s darckemi, lebo u nasich by to dlho nevydrzalo 😀 😀 😀

kikina666
autor
15. dec 2008

no to si skvela, ja chodim z roboty o 17,00 a potom kopec povinnosti, v stredu mame sedenie s nemcami ... zajtra idem na pedikuru, uz som mesiac objednana dopredu ... a v piatok, sobota a nedela ideme na chatu a sup vianoce

luly3
15. dec 2008

kuk jaj normalne sem zaspala a teraz som sa zobudila tak som zvedava
čo budem robit v noci 😉

lubkaeck
15. dec 2008

Luly - no mamina, len pekne oddychuj 😉 ved Ta caka narocne obdobie 😀

luly3
15. dec 2008

lubka ja mam HCG nízke tak mam strach či porastie 😉
ale snad hej...., nevieš bolo tu nizke hcg a bolo to dobréééééééé