Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
22. dec 2008

dik moc , sa mi vyhodil herpes pod nosom, to je to posledne co mi ku stastiu chyba, ale dala som si na to teatree olej zda sa ze to pomaha tak uvidim, nechce sa dopovat ziadnymi antiherpetikami , tak snad to prejde

labus
22. dec 2008

kiki na herpes je dobre dat si na začiatku Bkomplex a to je aj zo stresu tak pozor bud v klude herpesi su hnusoba ja som sa na ne liečila tiež som ich mala stále aj na oku

kikina666
autor
22. dec 2008

no ja som tiez na ne nachylna ... ale zda sa ze ten olejcek zabera ... to mi dala svokra a vyzera ze je to dobrelen to strasne smrdi a pod nosom horor

uz som napisala do temicky lieky na IVF 🙂

labus
22. dec 2008

Kiki ano ten olejček je dobrý tiež som ho používala
a o lieky sa vobec neboj uvydíš kolko kočiek sa ti ozve 😉
ja pojdem o 10,00 do mesta dneska nemusím varit tak idem nejake drobnosti ešte dokupit ,lebo po obede ked mám vychádzku idem kozmetičke
skoro ma trafila pepka ako tu sedím chalani spia a muž v práci a niekto mi otvára dvere brrr blbý pocit a mužíček mi doniesol vajíčka skoro ma rachlo inokedy volá že pod dolu zobrat 😀 😀

kikina666
autor
22. dec 2008

no ta kozmeticka by sa aj mne zisla, ale az po novom roku lebo teraz uz tazko budem nieco zhanat a nemam ani cas

labus
22. dec 2008

Kiki potom mi daj vediet ked sa ti baby ozvu za fostimon som zvedavá a držím palce
no ja mám suprovu kozmetičku a moje obočko už po nej tuži ako divé len je to nafigu cez PN aj teraz koli mne jednu presunula na neskor aby som stíhala ale sme kámošky a som dlhoročná zákazníčka 😉 inak je perfektná a ja tam rada chodím už roky to mám taký hodinkový relax a za tie roky sa tak poznáme že sa aj vykecám už sa teším

kikina666
autor
22. dec 2008

labus ja tiez chodim k jednej ta je super, na obocie a hydratacnu masku a som spokojna

labus
22. dec 2008

no aj ja vždy chodím na komplet čistenie a plus to obočko jáj ten relax tam
Kikiška moja tak sa lučim pojdem sa šišmat do toho mesta ahoj večer alebo zajtra ráno mám sice zajtra kopec práce aleráno pri kafíčku tu posedím

kikina666
autor
22. dec 2008

labus ok vecer asi nestihnem ak tak az neskoro vecer a zajtra som tu v robote, takze budem happy ked ma niekto zabavi

kikina666
autor
22. dec 2008

baby no kde ste ????

zuzali, tinka, luly, endzi, kejla, babulka ... no co sa deje, alebo vsetky vypekaje o zivot ???? a upratujete ???

zuzali, tinka, babulka potrebujem tehu virusiky

luly, chcem sa dohodnut s tebou na tu vratnu

kikina666
autor
22. dec 2008

llubka a ty co ??? kde si sa stratila ?

kikina666
autor
22. dec 2008

baby zajtra idem do heliosu na prve sono a krv pri stimulke, som zvedava co mi povedia, dufam, ze to dobre dopadne

labus
22. dec 2008

Kiki pozerám že si pýšeš sama zo sebou no neboj ja ti budem zajtra držat palce 😉

kikina666
autor
22. dec 2008

mala som ist na sono az 29.12. ... lenze ak by som dostala mrchu 24.12. ... 29.12. by bol uz piaty den cyklu a to uz by bolo neskoro na fostimon tak som tam zavolala a oni sami navrhli ze mam prist zajtra, tak zajtra mam dolezity den ... prvy utz a krv ,,,, dufam, ze to bude dobre

labus
22. dec 2008

určite bude neboj 😉

kikina666
autor
22. dec 2008

no dufam ... a zajtra sa asi aj dozviem kedy zacinam s fostimonom .... 😵 😵 😵 😵

labus nakupila si co si chcela ?

kde su vsetky baby okrem nas 2 tu nikto nie je ... stara partia nas ignoruje ci co ????

potrebujem tehuvirusiky no kde ste bosorky tehuly ???

kikina666
autor
22. dec 2008

ja zacinam mat dojem, ze trpim samomluvou .... nikde nikoho .. ☹ ☹ ☹ ja sa tu sama bojiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm

kikina666
autor
22. dec 2008

labus takze zmena zase ... volali mi z heliosu, zase mi posunuli utz a krv az na 29.12. ☹ no co uz tera zsa modli za mna aby som dostala kramy az 26.12. vecer to by bolo najlepsie

luly3
22. dec 2008

ahojte 😉
no vidím že nikde nikoho 😠 😕 😕 😕
kiki už sa ti to pomalinky blíži čo??????
kiki takto som ja trpievala samomluvou 😀 😀 😀 jááááááj
neboj prejdu sviatky a zasa MK pofrčí ako predtým................

babule ja ešte nemam darčeky všetky ani stromček a ani nakupene
zajtra sa s toho všetkého zbláznim 😀

Vianoce su za dverami 😀 😀 😀 tralala tralala 😉

labus
22. dec 2008

KIKI no mne rachne čo s tebou robia a prečo ti to posunuli? samozrejme že sa budem modlit nech tvoja mrcha trávi sviatky v rusku a dorazí toho 26.večer 😉
Luly ahoj

tinka12
22. dec 2008

ahojte babulky, ako sa mate? ja som v predvianocnom upratovani 😀 dnes som toho stihla 😕 .... a prave som dodrhla kuchynu a uz viac nevládzem!!!! strasne ma boli chrbát a som unavena, ako keby som robila celý den na poli. zajtra sa vrhnem na obyvacku a MM slubil, ze da do pucu spalnu 😀 😀 takze super....ale ved vianoce pridu, aj ked nebude vsetko tip top , nie?
idem sa rozvalit pred telku a vylozit si nohy.... sa tesíííím
😀
kiki, no s tebou mavaju....ale asi to bude v poho aj keby mrcha prisla nacas a kontrolka potom v ten 5 den, nie? ved je to len den, či?
luly, cica, drzim zajtra palce v predierani sa medzi ludmi v obchodoch 😀
zdravím vás labus, lubik, endzi, kejla, viki, zuzik a vsetky vseeeeeetky ostatné 😉
a posielam povzbudzujuce vírusíky: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
22. dec 2008

labus ... lebo vraj fostimon sa zacina pichat az ked je nejaky hormon v krvi a ten sa da zistit iba vtedy ked dostanem mrchu tak musime pockat a podla nich by som ju mala dostat medzi 24.12.-26.12., ale najlepsie by bolo toho 26.12. vecer ... tak teraz sa uz za mna len modlite

kikina666
autor
22. dec 2008

tinka ked dostanem kramy tak do centra mam prist 1.-2. den cyklu a vtedy sa zacia s fostimonom, lenze mne to vychadza tak sprosto , ze v centre maju zavrete ...tak preto tie terminy ...

no radsej sa uz nebudem s nicim chvalit, lebo ako to zatial dopadlo ....

tinka dakujem za virusiky

tinka12
22. dec 2008

jáááj, tak to je skoda, ze ti to takto vychádza.... a to tam nemaju ziadnu pohotovost?

labus
22. dec 2008

ahoj Tinuška zlatík upra
tuj ale aj oddychuj bočenkaj babenko -no aj ja som v jednom kole a dnes som bola aj u mojej obvodnej gyn. je to kamarátka ale už týžden mi nebrala telefon a potrebovala som vediet či bude po 15 jan. robit lebo Duri bude na lyžovačke a ja budem stimulovat a budem potrebovat merat foliky aby som nemusela do Brna tak sa smiala že už na mna myslela že si budem mysliet že ma už nechce 😀 😀 ale že hruza že všetky ženy chceli preventívku a cely týžden robila do siedmej večer a jasne že mi foliky z radostou bude merat aj mi hned vzala výter aby sme vedeli či je všetko o.k. po tom zápale a tolkých liekoch a aby sme mali čas to preliečit ak by niečo vyskočilo -tak sa teším a vravela že je rada že mám taký dobrý pocit z Brna a že jedna sestrička z nemocnice tam tiež bola a má dvojčátka a že bola moc spokojná.
No a potom sme s MM nakupovali bože a všade fronty akoby za darmo rozdávali hruza 😠 😠 😠
Kikuška víruskov som sa nedotkla su len tvoje 😉

kikina666
autor
22. dec 2008

no pohotovost maju, na utz mozem ist ale bez vysledkov hormonov z krvi sa nepohnu a tie posielaju niekde inde a tam cez sviatky a vikendy zial nerobia, tak aj keby moc chceli aj tak by nemohli nic urobit

takze teraz pekne mysli na moje kramy nech pridu az 26.12. vecer to bude najlepsie

labus
22. dec 2008

JáJ kočky a dneska konečne dorazili parfemy by ma šlahlo keby nedošli načas objednala som všetkým mojim chlapom no naštastie to došlo včas zajtra asi len ráno pri kávičke tu skočím lebo potom ma čaká kopec pečenia ale potom v prvý sviatok to už bude veget navarene,napečene to už budem mat čas 😉
Tinka už ti býva aj špatne? a prezradím vam tajomstvo ja mám taký citák že mi ten NATIV výjde jaj dufam 😉 že je sparávny no nejak som pri IVF verila ale tak v nutri som mala pocit že to nevyjde a teraz to nejak opačne pocitujem tak dufam,že mám správny šiesty zmysel pri Zuzali ma nesklamal tak ...
ozaj čo to kafčo 5.1 ale ja budem v Ba tak ráno okolo 9.00 budete mat niektorá čas a volno ?a Zuzali ak ty nie pošli adresu alebo tie dupky nechám Andymu v nemocnici a skočíš si po to za ním?

labus
22. dec 2008

Kiki neboj ja na teba budem mysliet najviac ako sa dá 😉

tinka12
22. dec 2008

labus, mi zatial nebyva zle 😉 no ak by sme sa dohodli viacere, rada by som sa toho 5.1. stretla 🙂

labus
22. dec 2008

o.k. tak ak sa tu ukážu kočky LULY,VIKA,ZUZALI a samozrejme aj ine kočky budem rada a dohodneme sa ja osobne by som vás velmi rada znova vydela aj ked MM ma určite bude nahánat domov aby stihol ešte na chvýlu do práce skočit no ale ak chce mat zo mna tehulku 😉 😀 😀 😀 😀 no nie?