Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
28. dec 2008

vika34 ved konecene mam sancu tu na chvilu byt tak si to uzivam ze mozem byt na chvilu s vami 🙂

buducamamina
28. dec 2008

tak mi uz byvame konecne vo svojom tak som rada len ten internet nefici naplno preto sa tu neukazujem teraz sme u svokrovcov tak som tu uz konecne a inac ako tehule babatka posluchaju

vika34
28. dec 2008

my sa chystáme do aquaparku do Senca,ešte neviem kedy ,ked sa MMzdvihne a zavelí 😀

buducamamina
28. dec 2008

tak si to tam pekne uzite moja a co planujete na silvestra

vika34
28. dec 2008

ešte nevieme kam pôjdeme ,najskôr k mojej sestre,bude tam partia asi 30 ľudí,tak skončíme asi tam,Vika tam bude už od poobedia a my možno pobeháme po meste a tak

labus
28. dec 2008

BM mám sa fajn sviatky boli pohodovéa práve sa zberáme k svokrovcom na obed dnes maju 40 výročie sobáša a kedže sme ich v lete poslali na dovču ako dar k výročiu dneska máme oslavu tortička, pečená morka atak..
a včera došiel tatino z Topolčian naši budu u segri býva vo vedlajšom vchode a mamina že dojde v utorok .
no a sranda vravela som mu že malý je už mužíčkov a on ma zle pochopil a volal najmladšej sestre do Ba že čakáme bábo a segra mi volala že mi blahoželá a že ako to že to nevie mne skoro telefon z ruky vypadol vravým jej ved vieš že sa nepodarilo...
no teda to bolo nevedela som či sa mám smiat a či plakat.....

buducamamina
28. dec 2008

no my vobec nevieme kam pojdeme ale to su najlepsie akcie neplanovane.

labus
28. dec 2008

my budeme na Silvestra doma ked je Andy zasádrovaný aj sme boli pozvaný na dedinsku žurku k známim ale dojde Tinko s Miškou a tak doma budeme žurkovat....

labus
28. dec 2008

BM to máš pravdu

buducamamina
28. dec 2008

labus tak ty zazivas ine haluze doma 😀 a AKO SA MA zuzali najomnici ju posluchaju

buducamamina
28. dec 2008

kto patri medzi tehule aby sokm bola v obraze akurat viem ze luly sa to nepodarilo co ma mrzi ale netreba zufat pokial viem ma ete mrazacikov a tak jej drzkam nielen palce ale vsetky prsty a vsetkym babenkam tiez

buducamamina
28. dec 2008

kiki moja ty sa pekne liec lebo vobec nie je dobre ked budes chora ved to vies aj sama dobre jaj ani mi neverite aka som rada ze som tu konecne ale zase tu nikto nie je ale co uz narobim ak sa mi zadari a ten internet nam pojde tak sa ozvem urcite aj vecer to vas tu bude uz viacej

kikina666
autor
28. dec 2008

buducamamina ... proveru som uz davno vyzuivala, uz mi zostalo iba 10 decapeptylov a zajtra idem na krv a na utz a pravdepodobne zacnem pichat od zajtra fostimon 😵 takze pomalicky pokracujeme a realizujeme stimulku, zajtra este nebudem mat ziadne foliky, ak bude vsetko OK tak zajtra len zacnem brat fostimon

vika no ved ... uz som zacala akurat odvcera kramujem, meskalo sice jeden den podla rozpisu co som dostala v heliose, ale dufam, ze to nebude vadit

labus idem si lahnut do postele a pustit nejaky film a cajickovat az do vecera, vecer pojdem ku kamoske na pichanec

kikina666
autor
28. dec 2008

labus to je ako z filmu 😝 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina ozaj ako sa vam byva samym ????

buducamamina
28. dec 2008

no kiki co ti budem hovorit super ale zacinam to vnimat az teraz lebo rano vstanem idem do roboty pridem z roboty a tu zase varim alebo v niecom pokracujem az teraz to bolo o cosi kludnejsie cez sviatky a prepac viem ze uz stimulkujes len sa mi to plete ci bola prva provera a potom decapeptyl a potom gonal u teba fostimon ci co to mas tak sa ospravedlnujem

buducamamina
28. dec 2008

no babeny ako vidim zase tu nikto nie je ale vsetky vas zdravym idem sa osprsit a za chvilu sa stavim ak pojde net a niektora z vas tu bude 🙂

kikina666
autor
28. dec 2008

no ja idem pichat zatial papa vecer kuknem ci tu niekto je 😵 ak nie tak mi zajtra silno drzte palce

buducamamina
28. dec 2008

no haloooooooooooooooooooooooo je tu niekto

kiki uz si odisla

vika34
28. dec 2008

ahojte,ja som sa práve zapla 🙂

buducamamina
28. dec 2008

no konecne niekto co saeje ze tu nikoho neni

vika34
28. dec 2008

prišli sme vykúpaní a unavení,teDA MM už zalomil a dieťa pozerá nejakú rozprávku na Prime

buducamamina
28. dec 2008

to ste tam boli dost dlho no to ti verim aky je clovek unaveny po celodennom kupani

buducamamina
28. dec 2008

nevies ako sa ma zuzali s najomnikmi 🙂

vika34
28. dec 2008

zuzali písalamyslím včera,má sa dobre,ale začíma mať nevoľnosti,my sme sa boli ešte napapkať tak preto tak neskoro

buducamamina
28. dec 2008

no tak to je super tie nevolnosti jaj tesim sa s nou sice to asi nie je bohvieco ale pre kazdu z nas je to ako keby zazrak a kazda jedna si to vazi a preto som rada a stastna s nou

vika34
28. dec 2008

a ty ako teraz pokraačuješ?pítam sa ,lebo mám v tom zmätok,že kto je na tom ako ,si to nepamätám

buducamamina
28. dec 2008

no my sme boli teraz 18 v heliku dali nam novu ziadost a ked sa rozhodneme ist mame ju vypisat poslat a ideme na to druhykrat

vika34
28. dec 2008

tak ideš znovu do toho,nie?

buducamamina
28. dec 2008

jasne ani nevaham ale az za niaky cas lebo sme sa teraz stahovali v martine ked sme boli teda ked sme tam chodili tak sme sa vyhadzali s peniazkov tak nasporime a ideme do toho znova

vika34
28. dec 2008

a v Heliku to koľko stojí?