Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
8. jan 2009

luly uz som tu mali sme poradu

luly3
8. jan 2009

ty stale poraduješ 😀
tak čo teličko ako reaguje brucho boli????
už sa ti to kráti čo????

kikina666
autor
8. jan 2009

no ved to ... tu je taky system

no sem tam tlaci ale ked si najdem svoju polohu tak je dobre ... injekcie uz vcera priserne boleli, pijem hektolitre vody tak chodim curat ako blazniva

zajtra idem na utz a krv a na 150 j hcg, pichaju mi to lebo mam znizeny nejaky hormon a aby som mala kvalitnejsie vajicka. Tak sa trasiem aby bolo zajtra vsetko dobre a ak to bude OK tak by v pondelok mohol byt odber, ale nebudem predbiehat.

v stredu mi prihodili este 4 decapeptyly tak som sa dlho nevytesovala ze som s dekacom uz skoncila

a ty ako ??? kedy ides ketovat ?

kikina666
autor
8. jan 2009

na PN zatial nejdem, lebo este zajtra tu nejako obsedim, roboty nemam a sme s kolegom zavretí v kancli a on to chape a toleruje mi ze lezim na sklopenej stolicke, v sobotu a v nedelu budem lezat doma a v pondelok OPU a v utorok by som chcela ist do roboty, samozrejme ak nebudu komplikacie a PN si chcem zobrat az po ET aby som mohla lezat ...

mi to teraz dobre vyslo cez vianoce a tie 3 dni v robtoe sa daju zvladnut teda uz len 1 😵

luly3
8. jan 2009

kiki bude všetko ok neboj 😉
ja mam 20.01 pohovor v GF a chcela by som ist na KET
hned vo februari ale neviem ako dojde mrcha a vobec neviev
čo ket obnaša no 20 - teho to zistím a budem mudrejšia ale
rozhodne viem že bude vtedy kedy bude najskor možny 😀

a poviem ti že vobec sa mi dotoho už nechce ist a nieje to kôli sklamaniu
ale akosi ma prestáva bavit stale dúfat

luly3
8. jan 2009

jaaaj kiki ty chceš ist po OPU na druhy den do roboty?????????
hm obdivuhodné ja som bola grogy cca 3 dni 😕

kiki ty chodíš do heliosu v martine????

kikina666
autor
8. jan 2009

luly ketovat sa zacina od 1.dna cyklu ... daju ti uzivat tabletky 20 dni estradiol a od 15.dna cyklu aj utrogestan, vlozenie embryjka sa robi 20.den cyklu, ked uzivas poslednu tabletku estradiolu a stale pokracujes s utrofestanom ... a to je vsetko

luly to co tu trepes za nezmysly hlavu hore, mne pri 1.IVF et nevysiel a KET ano .... niekedy kety byvaju uspesnejsie ako ET lebo organizmus si oddychne po tych stresoch pocas stimulky a potom s cistou hlavou do toho .... uz nech ta nepocujem takuto pakovinu povedat, lebo uvidis 😠

luly3
8. jan 2009

kiki ja budem robit všetko preto aby som mala svoje babenko
len vravim že ma to prestáva bavit, a možno je to aj lepšie 😉 😉

vieš vždy som bola plná elanu a verila som dufala a nevišlo to,
tak prečo by to malo vyst teraz ????????????????????????
toto je otazka ktoru si pokladam stale

ja si stale pokladam otazku prečo HCG kleslo ja si skor myslim že mam
v sebe nejake latky ktore odpudzuju embrio alebo čo

kikina666
autor
8. jan 2009

luly ano chcem ak mi nebude zle ... v robote mam veget kolegu super ... cely den sme sami v kancli, a minule mi nic nebolo ...soom bola schopna fungovat uz vecer normalne .... takze ak nebudu komplikacie pojdem do roboty a budem len tak opatrne posedavat a nic nerobit, vsteku robotu za mna teraz robi kolega, on ma chape lebo on s manzelkou tiez dlho nemohol mat deti, tak ma podporuje a pomaha .... takze je jedno ci nebudem nic robit doma alebo v robote

luly3
8. jan 2009

tak to je tiež pravda 😅 aspon ty rýchlejšie ubehne čas.
a budeš dávat aj PK?

kikina666
autor
8. jan 2009

luly otehotnela si a to je dobre znamenie a druhy krat to dotiahnes do konca ... ja som uz 2x potratila a bojujem, teraz to nesmies vzdat

a ak mas tento pocit, skus si dat urobit vysetrenia na protilatky placenty, spermii a trombozu, mne to robili v heliose trvalo to sice mesiac , ale vsetko sme mali dobre ... a vsetky 3 pripady sa daju liecit tak, ze si aplikujes injekcie pred otehotnenim a v pripade trombozy aj pocas tehotenstva ... a to je cele .. skus sa na to spytat

kikina666
autor
8. jan 2009

ano ideme davat PK ... a klasicke oplodnenie , minule sa nam z 11 vajicok oplodnilo 11 ale to jedno zmutovalo hned na zaciatku, lebo sa oplodnilo 2 spermiami tak ho vyclenili, tak dufam, ze to bude aj tentokrat takisto

mam trosku strach aby sme mali zajtra tie vysledky dobre ☹

luly3
8. jan 2009

teraz mam jasno v tom že pojdem na ket a ked nevijde tak potom si
vybavim imuno v prahe a dam si spravit genetiku a všetky vyšetrenia
a potom pojdem zasa na ivf ale pojdem do heliosu v martine alebo
do brna

kikina666
autor
8. jan 2009

luly a kolko ti zostalo mrazacikov ?

luly3
8. jan 2009

kiki 8 a už ti to pišem aspon 10 krat 😝 😝 zapomínaš 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
8. jan 2009

kiki utekam ja sa ešte dnes určite ozvem

kikina666
autor
8. jan 2009

luly moja prepac , ale je vas tu tolko .. no to mozes ist na kopec KETov ... ty si uz jasna tehulka 😵

labus
8. jan 2009

Zuzali fotečka je prenádherná sme sa z mojim mužíčkom zhodli že to menšie je dievčatko a to druhe chlapček och malinečky moje mám z vás obrovsku tadost 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Kikuš zajtra sa drž a takuto fotečku čakám aj od teba 😉
Tinuška ako sa máš? babulka poslucha? tak buduci týžden čakáme vašu fotečku -mám z vás proste hroznu radost babule moje
Endziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii žiješšššššššššššššššššš? kedy ideš KETIKOVAT?
Lubka ty už vieš?termín KETU?
Luly správne rozhodnutie ale aj tak si myslím že z tých 8 babuliek budeš mat ešte obrovsku radost a detičiek hlavne sa drž takto optimisticky to je základný kamen uspechu.
BM a ty ako mojenko? tak nový bytík nooo to je doležite aby kam mali babuky príst a hlavne nezabudaj aj zázraky sa deju a možno to dojde aj samo ked to budeš najmenej čakat - usmev hm neverí čooooooo
no tak jeden čerstvý príklad na www.neplodnost.cz obdoba nášho koníka dnes alebo včera písala kočka v šoku že nedostala mrchu od 18.11 alebo tak nejak testla a dev čiarky krv pozit. UTZ dutinka 7 týžd. tehu ale zatial prázdna ale to može byt a a goool že nechce verit ani ona ani jej manžel lebo jeho spermiogram bol viac krát 0 uplne 0 a je hotova lebo samozrejme je verna muž v šoku tot ZAZRAK kočky jej tam píšu že stačí jedna spermoška že sa objaví a pác zázrak je na svete. a že tie spermigrami sa stale menia to sa nedá ovplivnit
tak som vám dufam dodala nádej a optimizmus

kikina666
autor
8. jan 2009

ahoj labus ... mne bude stacit na takej fotecke aj jedno miminko

no idem si ja lazkat, lebo ma tie moje vajicka uz poriadne tlacia ... a uz aby bolo zajtra rano, mam strach aby bolo vsetko tak ako ma
drzkajte mi palceky som z toho nervozna ☹

luly3
8. jan 2009

kiki nebud nervooooooooozna

labus ahoj 😉 😉 😉 , no zázraky sa dejú, len škoda že
nie u nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
8. jan 2009

luly nie som len tak trosicku... uz ma riadne tlacia vajecniky ☹

buducamamina
8. jan 2009

ahoooooooooojte babulky moje ako sa mi mate,kiki neboj vsetko bude v pohode aj ty sama sa budes cudovat ako vsetko hladko prebehlo moja,labus dakujem ti za podporu stat sa zazrak moze ved uvidime ako vsetko pojde dalej a ci mi bude vychadzat viacej veci v tomto roku ako v minulom mam v horoskope priaznivy rok vsetkeho coho sa chytim dopadne uspesne tak clovek nikdy nevie,luly aj ty mysli moja pozitivne tes sa a uvidis urcite to teraz vide hlavne sa zbytocne nestresuj oja ,zuzali no nadhera to je pekneeeeeeeeee a ostatne ako sa mate moje

kikina666
autor
8. jan 2009

buducamamina dakujem

a pre vas ostatne babenky, zajtra mi drzte straaaaaaasne moc palceky
😉

buducamamina
8. jan 2009

kiki za to sa nedakuje na to sme tu aby sme jedna druhu podporili teraz to potrebujes ty na druhy den ina od toho sme tu aby sme sa psychicky podporovali ale ako vravim ani nemysli na to ze to bude na prd neboj bude taka urodicka a kvalitka ze sa budes cudovat tomu

kejla
8. jan 2009

Ahooooj kocky,

Kiki- straaaasne drzim palce 😵 😵 😀 😀 Stimulka sa Ti pomaly konci, a o chvilu si mamina 😵 😵 😵

Zuzali- drobcekovia su naaaadheny 😵 😵 😵 Posielam im pusinku 😀
Tinka - aj tvojmu chrustikovi 😀 Kedy ides na srdiecko? Na buduci tyzden? To bude krasny kocit 😵 😵 😵

Endziii-ahoooj segra 😀 😀 Co mas nove? Holandstujes? 😀 😀 😀

Labus- moja, mrzi ma,ze musis odlozit stimulku, ale neboj, februar to isti 😉 A pridas partakov k Zuzalininym dvojickam 😀 😀

Lubka - potom daj vediet, co Ti povedali na konzultacii v GF 😀 Ty mas mrazacikov celu rotu, to bude deti ako smeti 😀

Luly- ty mas tiez paradne zasoby mrazacikov 😵 Tak neboj, dalsie IVF uz nebudes potrebovat 😵

BM,Vika - zdravim aj vas 😀

labradorik
8. jan 2009

viem ze to sem nepatri ale viete mi poradit ak matte skusenosti,ze ako docielit vygenerovanie vaso buduceho dietatka na make my babys.com,ked neviem po anglicky?dakujem

kejla
8. jan 2009

ospravedlnujem sa za preklepy 😀 😀 😎

Zuzali- drobcekovia su nadhernI 😀 😀 😀

a Tinka- krasny pocit, nie kocit 😀 😀 😀 😀

endzi30
9. jan 2009

Goede aaaaaaavond meisjes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebojte sa, neuraaazavam vas, len vas zdravim 😀

Kejlaaaaaaa no nazdaaar 😀 😀 😀 hej hej ucim sa teraz az moc, o tyzden mam skusky 😖 😖 😕 😨
a ty ako? vysledky uz su, ci budu? no nepamatam si ja hlava dzerava...Alzhino Moj Kamos 😀 😀

Kikus, nebojkaj...ty trdielko, vseeeeeetko je fajn, foliiikov mas pozehnane......akurat si spomiinam na sept.-oktober, ako sme vsetky zaciinali a ako sa to tebe vlieklo a HEN kde uz sme!! tak za tolke cakanie si zasluuzis, aby vsetko islo ako po masle (tot Rama napriiklad 😀 😀 ) sa ani nenazdame a uz tu bude den po ET, to len nastanu zmatky 🙂 😵

Labusik ty sa vyliec pekne a potom hor sa na stimulku 😵 😵 lepsie byt fit, ako byt mimo a potom si zasa nieco vyciitat 😵 a synacik ako? chyba ti co? bambiiino jedno 😉
ja este ohladne mojho KET nic blizsie neviem...cakam na MS, ktora je buhviii kde 😕 ak ju dostanem, mam volat do centra a zacnem papkat hormonikove lentilky (zasa na par dni zazijem aky je to pocit mat velke dudy 😀 😀 )

Zuzali, Tinka...pekne si poklopkajte po pupikoch, ze to je pozdrav od tety Endzii 😵 😵

Luly, tak KETovat budeme ''mooozno'' aj naraz 😉 ty mas aspon viac fazuliek, ja len dve: Janka a Hraska 😅

Vika a ty si ako dopadla, sak informuj...citam to tu pravidelne, ale akosi si vynechala par noci 😀 😵

BM, tak to aj ja potrebujem, ze coho sa chytim, to dopadne dobre 😀 😀 😀 😀 sak uvidzime, zatial som sa este od Noveho roku nicoho nechytila 😀 😀

A Lubka ako?????????????? 😕 😕 😕

Tsitsusky moje, aj by stacilo na zaaver dna, ta aj drichmat treba 😀 😀
Este raz zdravim a dobruu nocku vsetkym 🤐 🤐 🤐

PS: Labradorik, aka nahodicka, prave som braaazdila na tej stranke, no niekoho si zozen kto vie po anglicky, lebo krok za krokom to rozpiisat...mmmm....to by bolo asi na dlhsie 😉 tak bud skusaj sama, alebo niekoho popros...aaaaaaaaaalebo ak chces a nehanbis sa, tak mi posli do IP tvoju mailovu adresu, ja ti poslem moju a mozes mi poslat fotky a ja ti to spravim 😀 😀

CMUKEEEZ

kikina666
autor
9. jan 2009

ahojte, ja som uz naspat z heliosu.

Na utz som isla ku krajkovicovi a on robil iba konzultanta a utz mi robil jamriska, tak mi doblizil, zacal mi stlacat vajecniky proti sonu, ze som skucala a potom ho odtial vyhodil krajkovic a dorobil to on. Potom som sa pri odbere krvi valachovej rozrevala ... a pichla mi zase to HCG.

zlaty dr. a doktorka , toho sadistu by odtial mali dat prec, len im kazi meno.

v stredu som mala 19 folikulov a dnes mi krajko povedal,ze ak budem mat 8 zrelych vajicok ze bude velmi spokojny tak neviem co si mam o tom mysliet a potom este povedal, ze mam jeden vajecnik vysunuty vyssie a ze nevie ci sa k nemu dostanu pri odbere ... tak to ma naplasil este viac ... ako ja vydrzim tento stres do pondelka to neviem a zakazal na pohlavny styk .. takze z toho usudzujem ze nejake folikuly popraskali a uvolnili vajicka a navyse mi povedal, ze mam na maternici hlien a ze mozem mat drobny vytok a ze to znamena prekrvenie maternice, cize podla mojich vedomosti by som teraz mala mat ovulaciu a uvolnovanie vajicok. Dufam, ze aspon tych 8 vydrzi do pondelka a bude kvalitne zrele.

OPU mam uz potvrdenu na pondelok, o 15.00 mi bude volat valachova ake su vysledky a ako dalej ...

baby drzte mi moc palce a myslite na mna, toto som necakala ☹ ☹ ☹ som z toho psychicky znicena

k

zuzali
9. jan 2009

Ahojte, sme radi, že sa vám páčime a všetky vás zdravíme 🙂 🙂 🙂

Endzi...bruško som si pekne pohladkala a držíme ti všetci palce na skúškach 😉

Kejla.... ahoooooooooj, ako sa máš, veľa pracuješ??? 😠

Labus... tiež sme sa tak doma bavili, že vyzerajú ako silnejší a menšia 😀 😀 😀

BM... zdravím, ako sa darí?

a tu máte dnešný prídel:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT