Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
22. jan 2009

dočkáme neboj a už velmi skoro 😉

kikina666
autor
22. jan 2009

no uvidime ...

kikina666
autor
22. jan 2009

baby myslite ze uz mozeme sexikovat ? ja by som si uz aj nejaky ten orgazmik vychutnala ... 😵 😵 😵 ale neviem ci mozem

tinka12
22. jan 2009

ahojte
kiki, radim, ziadny sexiiik ☹ orgazmus totis sposobuje stahovanie maternice....a odporuca sa pockat so sexom az do 10 tyzdna

kikina666
autor
22. jan 2009

waw, dobre vediet tak radsej to nebudem riskovat a aj taky vonkajsi orgazmus sposobuje stahovanie maternice ??? baby tie hormony so mnou robia divy 😀 😀 😀

tinka12
22. jan 2009

kiki, je mi uz lepsie, len mam posledne dva dni hrozne krce, ale to je asi ok...
v pondelok uz idem do prace, aj ked sa mi vobec nechce 😒

labus, zlatko, budem sa modlit za tvoje vajicko, aby bolo vsetko v poriadku....zajtra mas OPU? strasne budem na teba myslit...neboj sa...aj jedno vajicko staci na zazrak...ked to má byt, tak to bude, aj keby bolo len 10 mm 🙂

tinka12
22. jan 2009

joj, tak to neviem, ci vonkajsi.... ale skor si myslim, ze je to jedno....ze ti to ide "celým telom" 😀 😀

kikina666
autor
22. jan 2009

tinka to ti verim ze sa ti nechce, ani mne sa dnes rano moc vstavat nechcelo, ale celkom pekne mi to tu ubieha ... klop klop vdaka koniku

tinka12
22. jan 2009

a ako sa citi? citis nieco?

kikina666
autor
22. jan 2009

ja necitim nic, take nafuknute brucho, rifle nezapnem a pritom som nepribrala ani kilo, skor som kilo / dve zhodila a mam strasnu chut na sex .... to je vsetko ale inac absolutne nic a este sa stale rehocem ako sibnuta ... vsetko mi je do smiechu ... sama seba nechapem, neviem ci mi miesto utrogestanu nedali nejake rozosmievadlo

kikina666
autor
22. jan 2009

alebo nejaku viagru ci co ... ved so mnou to tak mlati ja to nechapem

tinka12
22. jan 2009

hihi, no to brusko ti verim, to býva.... som hrozne zvedava, na tvoje vysledky...ty ides na krv az 2.2?

tinka12
22. jan 2009

nemas ten test nejako neskoro? Kolky den ich mas teraz vlozene?

kikina666
autor
22. jan 2009

nie na 15.den vlozili mi ich v nedelu 18.1., takze dnes uz 5 dni ... a taketo divy to so mnou robi

tinka12
22. jan 2009

aha, teraz si to ratam...vlastne ani nemas...a mne sa zdalo, ze uz musis byt min tyzden po ET

kikina666
autor
22. jan 2009

nie iba 5 dni .... a som vyskerena ako leco, vsetko mi je na smiech a rehocem sa sama zo seba ... a nic ine mi nechodi po rozume iba sex a orgazmus ... no uznaj mam ja vsetkych pokope ??? alebo fakt potrebujem psychiatra ?

tinka12
22. jan 2009

jejda ten cas tak pomaly bezíííííííííííííí

kikina666
autor
22. jan 2009

no to hej, uz aby bolo 2.2. a nemala som dovtedy kramy a mala vysoke dvojickovske hcg ... .. no radsej vsetko pekne pomalicky

tinka12
22. jan 2009

no ja som bola na krvi 10 dni po ET a v ten den mi uz aj test vysiel....akus na 10 den testnut aj ty.... ci?

kikina666
autor
22. jan 2009

tinka netestnem ... ja si pockam na krv , ziadne experimenty s testami som sa rozhodla

tinka12
22. jan 2009

aj ja som to vydrzala, az ked mi vysla krvicka, aj som si testla 🙂 tak prajem vela trpezlivosti 😉

kikina666
autor
22. jan 2009

ja uz mam ex[erimentov s testami dost, uz som ich tolko porobila,... a dnes mam 27.dc a testujem az 38.dc takze ak medzitym nedostanem krammy, tak to bude dobre .... tak naco testovat

labus
22. jan 2009

Tinka tie krče to sa ti stahuje maternica to sa neboj to prejde. To poznám po porode to býva riadne cítit a po potrate určite tiež tak neboj daj si algifen kvapky od bolesti a oddychuj
Kikuš to tie hormony s tebou mávaju ja ked som bola tehu bud som nemohla chlapa ani vydiet alebo som mala hroznu chut na sex a tiež mi to bolo divné tak si tu dobru náladu uživaj a bud v pohode
Ja by som dnes len spala že by po pregnyle ?a trošku mám krče v bruchu dufam že ten moj poklad vydrží a nepraskne skor

kikina666
autor
22. jan 2009

hej po pregnyle, len sa pekne vyspi zajtra mas tazky den .... neboj sa vydrzi a zabojuje a bohvieco robia tie moje 2 poklady ci tam este vobec su

tinka12
22. jan 2009

práve mi prisli ovulačné testy 😲 tak som zvedavá .... pojdem testnut tak o dva týdzne 🙂

tinka12
22. jan 2009

nebojkaj labus, nepraskne skor... je to ok 🙂 a vobec nevadi , ze je jeden, mne tak napadlo, ze vzdy ma zena len jeden.... 🙂 teda vacsinou....a to len pri IVF je ich tak vela, ale tebe pomozu aj s týmto jedným malým bojovníkom 🙂 jaaaj, držím palceky

labus
22. jan 2009

Kiki su už vyberáš mená??????????????????????
Tinuška noooooo tak sa pripravuješ že? teraz pekne oddychuj

kikina666
autor
22. jan 2009

tinka super ... tak ked budu // dufam ze vies co mas robit za smiesne pohyby aby potom o mesiac boli aj tehutestiky //

tinka12
22. jan 2009

no len dufam, ze ovulka bude.... 😠 lebo jej dam na frak 😀

kikina666
autor
22. jan 2009

no to si pis ze bude a ten dosledok ovulky ti tiez da poriadne na frak ..... 😀 😀 😀