Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
28. jan 2009

ajoj kiki moja akurat citam co si popiskala,nebudem ti vraviet ze mi je to luto,mala som na male aby mi vyhrkli slzicky moja ale nie hlavenku hore ja tomu verim ze to sa babulky zahniezduju moja.pekne vydrz do pondelka.

labus
28. jan 2009

Zuzali už sa neviem dočkat moja už by som aj spala ale stale chodím pozerat či si nahodila fotečky a nič

kikina666
autor
28. jan 2009

buducamamina dik, ale ja uz sama neviem co mam robit, som myslela ze ma to nezoberie tak ale zase revem a ani neviem vysledok, trosku sa mi to zda ze sa to spustilo silnejsie

zuzali
28. jan 2009

Ahojte, už je foto pridané, sú tam pekne obe bábätká 😵 😵 😵 , len to jedno sa nechce otočiť, tak je chrbtom 😀

labus
28. jan 2009

Zuzali už sme ich s manželom riadne preskumali 😀 😀 😀 už su dost velký

zuzali
28. jan 2009

Som rada, že sa vám páčime 😀 😀 😀

zuzali
28. jan 2009

tak sa pekne kochajte, a my vám všetkým milé dámy prajeme krásny večer a sladké sníčky 🙂 😉

sisajojo
28. jan 2009

podbne aj ja vsetkym prajem pekny vecer
🙂

labus
28. jan 2009

AJ my vám a aj ostatným kočkám idem zalahnut som ako šipkova ruženka stale by som spala 😀 😀

lubkaeck
28. jan 2009

Zuzi - suk kraaaasne 😉 nech pekne posluchaju 😀

Labus - sladke snicky 😉

kejla
28. jan 2009

Zuzuli, kraaaasne 😵 😵 😵

kikina666
autor
29. jan 2009

baby dobre ranko,

rano mi stupla teplota hned po prebudeni na 37 a potom som merala este 2x a mala som 36.9, vyssiu ako vcera a predvcerom ale vali zo mna ako z prasata, tej teplote nerozumiem ... ale uz kaslat na to, uz je to stratene

revala som vcera asi 4 hodiny a potom som zaspala a dnes mi je zle a boli ma hlava , sama si za to mozem

k

zuzali
29. jan 2009

Dobré, ránko

Sme radi, že sa vám všetkým páčime 😵

Kiki... je to ťažké obdobie, ale nezúfaj, oddýchni si a vrhneš sa do snažilkovania znova 😉

Dnes som v práci, tak si vás prečítam zajtra, prajem vám pekný deň a všetky čo máte pekne odpočívajte 🙂

kikina666
autor
29. jan 2009

zuzali neviem ci to zvladnem znova, do heliosu idem v pondelok, ale sance tomu nedavam, cez vikend idem lyzovat a pridem na ine myslienky

tinka12
29. jan 2009

kočky, tak tomuto neuverííííte!!!! píšem vám z nemocnice...
vcera som si volala za výsledky z krvi kvoli tomu zápalu krcka maternice, vsetky boli v poriadku. ALE poobede mi telefonovala doktorka,, ze prisli este jedny výsledky a ze su zle a ze mam hned príst do nemocnice.... vraj dala robit aj test na HCG a že je velmi velmi vysoke, takze je tu podozrenie na mimomaternicive tehotenstvo. 😨 takze ma vcera hned hospitalizovali s tým, ze dnes ma vyšetrí primár a pojdem na zákrok. problem vsak dnes je, ze podla ultrazvuku nic nie je vidiet ale hcg hormon vraví nieco iné... takze ma sleduju robia tehotenské testy a porovnávaju hcg (dnes bolo asi 200), zajtra rano, pokial stupne, hned idem na laparoskopiu. ak nie, tak neviem....zajtra rano sa uvidi. Mam mieŕne bolesti, ale da sa to zvladnut....
sila, vsak? viete si predstavit ten moj sok? az dnes mi povedali, ze je aj moznost, ze by mimomaternicové embrio bolo tak malicke, že sa s ním telo vysporiada samo a nebudu ma musiet operovat... len si zatial nie su istí a chcu pockat, co povedia tie výsledky z krvi.
takze my sme čakali pravdepodobne dvojicky, len sa chudiatko jedno zahniezdilo v maternici a to druhe sa kamsi zatúlalo,.... mame dvoch anjelikov 😉

kikina666
autor
29. jan 2009

tinka preboha, ale ved ta uz cistili v decembri ci nie ??? a toto je zase co ??? to si otehotnela v januari ??? nechapem, drzim palce aby ho nasli pekne zasite v maternici a aby si na tu laparku nesla

tinka12
29. jan 2009

cistili ma 16.1.!!!! neotehotnela som znovu....ani sme nemali sex, pretoze som nemohla po zákroku....

tinka12
29. jan 2009

ja som asi mala dvojicky.... ale v maternici bolo len jedno, to ked videli na ultrazvuku, ze nerastie, robili mi cistenie a druhe nevideli.... az ked som mala bolesti a výsledky toho hcg hormonu.... vraj by uz 10 dní po potrate takýto urcite nemal byť....
ja ani neviem, ci to nahodou nie jenlen pozostatok este z toho prvého tehu...alebo je to fakt mimomaternicová dvojicka... uvidi sa zajtra....tak ako vcera, aj dnes mam byť nalacno, pretoze ked rano prídu zle vysledku, hned idem na stôl....

kikina666
autor
29. jan 2009

tinka no tak to je gol, nech pohladaju este mozno najdu aj tretie

pozri ale zase vies ze mozes byt tehotna a dokonca 2 jednym supom, das sa dokopy a sup aby si este nenariekala ze budes mat 2 ale kazdopadne drzim palce, rano ihned napis ci ides na zakrok alebo nie budem ti strasne drzat palce

misik1
29. jan 2009

tinka presne tak to mala kamoska asi pred rokom...jedno v maternici a museli robit kyret, no a po 2 tyzdnoch s nou leteli uz s takymi bolestami,ze isla hned na operacku...a mala na male...druhe bolo vo vajickovode...takze v tomto pripade na to prisli skoro a ma to pomalsi spad a to je dobre.....ako pise kikina vies,ze mozes byt tehu a dockas sa...no to sa deju veci....drzim ti place, nech si o.k. 🙂

tinka12
29. jan 2009

no tak to teda je.... teraz mi to ani nedochádza, lebo s druhým babatkom som ani narátala... tak to vsetko beriem velmi dobre ... su tu vsetci na mna milí a dávaju na mna obrovský pozor, pretoze pri mimomaternicovom su znacne riziká

tinka12
29. jan 2009

dakujem misik.... veru, je to zvlastne 😕 zajtra vám dám urcite vediet
dakujem a vsetkých zdravím....vecer sa zasa ukážem

kikina666
autor
29. jan 2009

tinka no vidis ... budes v pohode a za 3 mesiace s anam tu budes skerit s tt v profile

sisajojo
29. jan 2009

ahojte
tak co to tu citam ,tinka som usta otvarala od uzasu ked som citala,kde si 😕 ale hlavne ke ,ze ta maju pod kontrolou a nic hrozne sa ti uz stat nemoze
kiki ako sa mas?? ako sa citis??
u mna nic nove ..vsetko po starom ..takze neviem ani sama 😒 drzte sa babenky

labus
29. jan 2009

Tinuška moja zlatuká bože drž sa zlatko viem,čo je mat mimomaternicove tiež som ležala dva týždne a denne mi zbierali moč a časkali či sa vstrebe alebo ma budu musiet operovat bola som už v tretom mesuaci a laparoskopiu mi robili na poslednu chvílu vravel primár. ale takto dopadnut prist o obe babulky to je hrozne moja zlatučká ak mi pošleš tel.č. na IP velmi rada ti zavolám hrozne ma to bolí revem tu ako tur niekedy už nevládzem žesnut čo sme sa to za paru zišli take smoliarky mám vás všetky hrozne rada a strašne ma tie vaše trapenia bolia.
Kiki a Kejli myslím aj na vás no ved ešte neviem ako ja dopadnem lebo ja mám nepriechodne oba vajicovody a možem skončit ako Tinka a musím povedat že je obrovske štastie že to lekárku napadlo dat ti spravit HCG takže tie bolesti neboli po kirete ale mimomaternicový drobec pozdravujem tu lekárku a je štastie že sa nájdu taky zodpovedný lekári ako ona ak by ju to nenapadlo mohlo to velmi zle skončit. Budem sa za teba aj Kejlu modlit
a samozrejme vás všetky pozdravujem

kikina666
autor
29. jan 2009

sisajojo drzim palce

ako sa mam ? boli ma priserne brucho, ibalgin si dat nemozem , dala som si ten utrogestan miesto dole tak do ust ako kazali a je mi z neho na grcanie a bolia ma priserne prsia a z toho utrogestanu ma mota , keby som sa nebola chytila steny tak by som sa zosypala ... ja vam neviem co sa so mnou deje

za pol hodiny idem domov a hura do postele a budem sa rehotat mojmu muzovi z postele , ako bude skladat pracku ... lebo budem lezat, to brucho ma priserne boli

labus
29. jan 2009

Kiki ten utroš mi to robý tiež niekedy mám strach že odpadnem a to si ho vkladám pokial možno vždy a aj tak učinkuje ako das musiš to vydržat moja a pekne oddychuj a chichci sa mužičkovy

kikina666
autor
29. jan 2009

no to este bude srandy s tou prackou ... no ved hej vydrzim

tinka12
29. jan 2009

ahojky babulky,, dakujem vam všetkým 🙂

kiki, uz nekrvácas? aj tak radsej iba lezkaj....

labus, poslala som ti to cislo, dakujem, rada ta budem pocut 😵

sisi, drz sa a davaj pozor na fazulky 🙂

tinka12
29. jan 2009

a vsettky oststné? ako sa máte? posielam pozdrav z nemocnice 😀 😀 😀