Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
30. jan 2009

jaaaaaaaaaaaaj, no ešteže tak soplak neposlušny 😅 ,
vidíš už od malilinkata to vymýšla 😀

tinka12
30. jan 2009

ale tesim, ze mozem byt tehu...dufam, ze nabuduce to uz bude bez komplikácií 😉

tinka12
30. jan 2009

budem na teba v pondelok mysliet, prosim, daj mi vediet ako si dopada, ok?

luly3
30. jan 2009

tinka neboj bude na buduce to vyjde aj tebe aj mne 😉
ja tomu verím
sice verila som tomu aj teraz ale akosi mna nenapadlo vobec
to že by sme mohli potratit.
tak teraz verim tomu že zostaneme tehule a donosíme krásne
a zdravučke beiby 😉 tak a hotovo 😀

tinka12
30. jan 2009

musime si prezit aj toto, aby sme to nemali take jednoduche 😀

luly3
30. jan 2009

ved to tinka 😉 ešte že to berieme takto...,
chvilku si poplačeme a bude dobre teda ja už som
si poplakala a je dobre 😅 už to beriem tak ako to je.

luly3
30. jan 2009

tinka volali mi s baru že maju vela ludi tak
im idem helfnut 😉 tak sa krasne vyspinuškaj
krasnu nocku paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tinka12
30. jan 2009

mojka, no jo, je to tazke, ale su aj horsie veci....znami maju v rodine rakovinu a to je naozajstne nestastie 😖

tinka12
30. jan 2009

papa

labus
30. jan 2009

Luly tak to su super správičky prednison je na tieto veci dobrý aj ja ho beriem pre istotu a o zem sa nešlahaj ved ty si otehulkovala aj prirodzene a prednison ten problem vyrieši neboj o cgvíločku ste s Tinkou tehulky a už budete až do konca 9mes. život nás ženy skuša kolko vydržíme aby sme boli silne a vážili si to štastie čo nám potom pripravý niektore ženy a to nechcem nikoho urazit si ani neuvedomia ake je to štastie počat dieta a je to sice smutne a aj nás to bolí ale mi snažilky máme oproti nim jednu výhodu buideme si to štastie viac vážit a aj tie detičky budu štastnejšie lebo budu neskutočne milovane to si pamatajte

luly3
30. jan 2009

tak som tu 😉 spravili namna kamufláš 😀
došli tam známi a tak to zahrali že je vela
ludí pretože si ysleli že asi inak nedojdem 😀 trubky

ale vi tu asi už pekne všetci hajunkate tak vám prajem
pekne sníčky 😉 😉

labus opatruj sa a hlavne mrnúska

luly3
31. jan 2009

😉 nikde nikoho ☹

luly3
31. jan 2009

no kočky ako vidím dnes ste sa všetky stratili ☹

tinka12
31. jan 2009

ahojte, no teda luly, takto ta prehnat 😀

dnes sa tu tuším realizovala len luly.. 🙂 tak verim, ze vsetky ste mali peknu sobotu...

u mna ziadna zmena, cakam do pondelka 🙂

prajem vám dobru noc a opatrujte sa 🙂

kikina666
autor
31. jan 2009

ahojte na chvilku som sa dostala k pc, ale nikde nikoho tak vam vsetkym prajem dobru noc

kejla ako ti je co nove ?

labus ??? a ty ked testnes ??

zuzali
1. feb 2009

Ahojte, chcem vám len zapriať peknú nedeľu a posielam posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinka...držkaj sa, myslím na teba 🙂

kiki... v pondelok čakám na správičky 😉

labus, kejla, sisi ... pekne hladkajte brušká 😵

luly držím palce pri výsledkoch 🙂

kikina666
autor
1. feb 2009

zuzali ... no dam vediet urcite ale asi moc priaznive zial nebudu

labus
1. feb 2009

Dobre ránko kočky - tak sme sa včera v noci vrátili z tatinovej oslavy uspešne sa mi podarilo zatajit že som po transfere aj ked segra a švagor si všimli že ich maleho nepestujem tolko ako inokedy a aj mi to obaja šplechli do očí tak som sa vyhovorila na chrbticu a že Simonko je už riadna váha má 10kg. No ved ked sa to podarí dodatočne im to vysvetlím ale vyhovorke uverili. Inak sa mám uplne fajn. Na oslave bolo super ani sa nám nechcelo íst domov bolo 22,00 ked sme odchádzali na cestu ale pre mna je pohodlnejšie spat teraz doma
Zuzali dík za prídel 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
1. feb 2009

labus drzim ti palce, nech ti to vyjde, prajem ti to z celeho srdca ...
ja uz zacinam nervacit zo zajtrajska este stale potajomky v kutiku duse dufam ze tam aspon jedno zostalo, aj ked viem ze je to proti zdravemu rozumu ze si robim nejake nadeje ... zajtra uvidime, dnesna noc bude hrozna mam taky strach vypocut si tie slova, "lutujem ale nevyslo" .... a potom mam ist este do roboty, esteze mam kolegy v robote zlateho ze si budem moct porevat ale aj tak mam z toho strach, este ze ma drzi aspon ta dovolenka .. ale aj tak je to slaba naplast na takuto bolest

labus
1. feb 2009

Kikuš uplne ta chápem tiež som to takto prežívala minule aj ked som vedela že je po všetkom v kutiku duše som stale čakala na nejaký zázrak moc by som si želala aby sa stal v tvojom prípade. Nechcem ti dávat plane nádeje ale niekedy sa može stat že jedno bábo odýde žena krváca a druhe bojuje. Moc ti budem zajtra držat palce

kikina666
autor
1. feb 2009

labus no ved uvidime, ja som si merala vo stvrtok BT a a zrazu mi vystupila na 37 rano po vstani .. no a potom si si uz nemerala, lebo som rozbila teplomer, mam akurat spuchnute brcuho v podbrusku, ale to moze byt utrogestanom a krvacam uz 5 den rovnako, rovnaka intenzita rovnaky priebeh, ja mavam mrchu taku ze 3 dni krvacama potom 3 dni len take spinenie, ale teraz uz 5 den krvacam sice slabsie ako pri mrche ale zato uz 5 den ... tak este zivim v sebe nejaku nadej, ale to je riadne miziva nadej zajtra uvidime

sisajojo
1. feb 2009

dobre ranko babulky
ako sa mate??mna tak boli gebula,ze mi ide mozog z hlavy vyletiet 😒 tak lezim cely den v posteli ako poleno,lebo mi az oci stahuje ..inak u mna nic nove ..ziadne priznaky ,nic neboli okrem hlavy testovat asi skusim najskor v utorok ..

labus
1. feb 2009

Kiki nevzdávaj to do poslednej chvíle a drž sa zlatíék občas sa aj zázraky deju a ak by si ho niekto moc zaslužil tak si to nepochybne ty .
Sisajo nooo nechcem ti dávat falošnu nádej ono možno je všetko utroš,ale može to byt aj hormonálna zmena v tvojom tele tehulky to mávaju a moc dufam že je to tá druhá možnost mna dneska stále berie na spanie sme po obede a idem zalomit
Kiki tá teplota je tiež taká dvojsmerná može to byt že vystupila pred mrchou-ak to bolo tesne pred tým ako si začala krvácat ,alebo je top že ten druhý drobec bojuje a preto stupla. Ešte dotaz mala si teplomer prei sebe a ani si sa neposadila? a nevstala najmenej šest hodín pred meraním? tak by to bolo správne meranie
Držte sa kočky

sisajojo
1. feb 2009

labus
ten utros to je utrogestan??to je progesteron??

kikina666
autor
1. feb 2009

labus, hej poleziacky hned ako som vstala, mala som ho náchystany na nocnom stoliku, vystupila ked uz som mrchu mala spustenu, nevstala som a spala som asi 7 hodin ak nie aj viac
uvidime zajtra ale som z toho dobre nervozna

sisajojo hej utros je utrogestan a je to riadne svinstvo fuj, mne je po nom dobre zle ked ho prehltam a nevkladam

sisajojo
1. feb 2009

kiki a ten utrogestan to je progeteron??kolko to ma mg??sorry,ze sa pytam ako debil ale som zvedava 😅

kikina666
autor
1. feb 2009

hej 100mg, a ked si to budes vkladat tak to stale vyteka, a stale chodis s vlozkou a ked to prehltas tak ta mota cele dni a je mi po nom tazko od zaludka a stale by som spala

sisajojo
1. feb 2009

jaj no ja mam cipky cylogest 400mg a vkladam si ich ..tiez mi to tak vyteka 😠 kiki budem ti drzat palce zajtra budem sem nakukat kazdu chvilu ..mne sa to uz tiez blizi v piatok ..no ale raz to musi prist ..bojim sa tej krutej pravdy ☹ fakt kto to nezazil nevie

kikina666
autor
1. feb 2009

sisajojo, idem rano na utz na 7,00 a na krv a vysledky z krvi mi povedia az o 15,00 ale moc sanci otmu nedavam
ty sa co bojis, ked mrchu nemas tak je to v pohode ... to da logiku a ja kramujm v podstate uz 7 den,

sisajojo
1. feb 2009

bojim sa vsetkeho 😖 hlavne toho ,ze nemam priznaky nic ma neboli a vidis mrcha sa moze zjavit hocikedy ☹ a ty budes mat sakra tazky den to bude mucenie cakat do 15.00 😨 hadam sa ti podari aspon vacsinu casu na to nemysliet aj ked to bude asi tazke..aj tak ti prajem kiki len aby to dobre dopadlo