Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

silviaa
4. nov 2008

kejla, je mu luto, ze to nevyslo, drzim palce aby ta neopustala sila. ja som dnes na toaletnom papieriku objavila trosku krvicky, mam dojem ze zajtra dorazi mrcha ☹ . Pisala si, ze mas za sebou AZH, co to je?

kejla
4. nov 2008

Neboj Zuzali, vseeetky budu sikovne 😉

Chcela som zvysit uspesnost, preto ten AZH. Dlho som rozmyslala, ci ho dat, ci nie, ale nakonieec som si ho den pred ET objednala.

zuzali
4. nov 2008

Silvi, to je sistovaný zoonálny hatching - to zanmená, že sa naruší obal embrija, aby sa lepšie uchytilo 😉

a neboj, troška ešte nič neznamená 🙂

silviaa
4. nov 2008

ixi, ako si na tom? ideme naraz na krv. ja mam dojem, ze ja dovtedy urcite mrchu dostanem 😖 .

kejla
4. nov 2008

Dakujem Silvia.AZH-to je asistovany zonalny hatching. Je to vlastne setrne narusenie obalu embrya laserom, aby sa lahsie uhniezdilo.

zuzali
4. nov 2008

Kejla..ja rozmýšľam, že nevystrieľam všetky tromfy už pri prvom IVF, nepotrebovali sme ICSI, tak im budem veriť a iba PK som im trochu pomohla, bojovníkom malým 😎

silviaa
4. nov 2008

zuzali, dakujem za vysvetlenie 🙂 , este som o tom nepocula. ani neviem ci to Ferticent ponuka. To je asi aj tak jedno. Este mam v Iscare mrazacikov, ale neviem ci robia AZH. V ktorom si centre? Ja este vyskusam tento posledny pokus, ani neviem kedy, som uz z toho unavena.

zuzali
4. nov 2008

My s Kejlou chodíme do Gyn.fiv-u

kejla
4. nov 2008

Zuzali, AZH pomoze vtedy,ked sa tvoria vacsie vajicka. Ony potom maju aj tvrdsi obal a to embryjko sa ho nevie pri uhniezdovani "zbavit", takze sa neuhniezdi. AK nemas velke vajka,tak vobec nie je dovod na AZH, podla mna.Ta kocka, co bola so mnou na OPU a ET, tak mavala 30mm folikuly, tak si to dala a je tehulka. 😀

labus
4. nov 2008

Kejli ale dr.Pinter ja dobrý a ked si pozrie tvoje papiere bude vediet čo a ako ja ta nechcem nahovárat ale ja by som inam nešla aj keby sa mi to nepodarilo proste mám z nich naj super pocit a terz vraj maju velmi vela uspechov tak som zvedavá o 2 týž. dufam že budem tehu a to ta presvečí a pojdeš si tam po bábo
Ja ked som sa chystala na IVF tak od minuleho roka som si čítala o všetkých centrách a na Ferticent som sa nič zle nedočítala a moja skusenost ja fakt super

zuzali
4. nov 2008

Kejla, ja som mala najväčší folikul 24mm, tak myslím, že mám vajká také normálne 😨

kejla
4. nov 2008

Silvia, AZH ponuka aj Ferticent. V GF ho robia laserom (je to presnejsie), vo Fertiku mechanicky.

zuzali
4. nov 2008

Kejla...fakt skús ten Ferticent a uvidíš, i keď si nemyslím,že to bude chyba centra, ale môžu mať iné postupy a možno to zaberie, veď uvidíš 😉

kejla
4. nov 2008

Ja som tiez nemala velke, ale pre istotu som si dala. Ale urcite to nebolo nutne, ved tam sa ani neda vyjadrit, o kolko to zvysuje uspesnost. 😉

Labus, mna vo Fertiku laka ta novinka SPF, ci ako sa vola. Vraj dost zvysuje uspesnost 😉

zuzali
4. nov 2008

Veď sa nechám prekvapiť a budem im veriť 😉

zuzali
4. nov 2008

😀 mňa porazí, zasa skratky 😀 😀

silviaa
4. nov 2008

kejla, neviem lebo mne Dr.Pinter nic taketo nespominal 😅

kejla
4. nov 2008

Jasne Zuzali, ze si to nemyslim ani ja, preto este neviem, ci hned na 2.pokus vymenim GF. Laka ma to SPF, ale to ma este cas.

kejla
4. nov 2008

Silvia, pozerala som to na ich stranke, maju to tam pekne popisane.

zuzali
4. nov 2008

jasné, skús najskôr tú imunológiu 😉

kejla
4. nov 2008

Presne tak - imunologiu a genetiku. 😉

kejla
4. nov 2008

Zuzali a ak sa mozem opytat, aky ste mali spermiogram,ked to spermosky tak pekne zvladli? 😉

zuzali
4. nov 2008

jasné, že sa môžeš opýtať, vždy a všetko 😵

mali sme 25 miliónov a pohyblivosť A,B

embryologička hovorila, že na prirodzené oplodnenie stačí 5 miliónov

vika34
4. nov 2008

ahojte babuľky,dnes sme mali stretko báb z GF ,tak sa teším aj na to naše 😀
kejla ☹ ☹ ,mrzí ma to

kejla
4. nov 2008

myslis 25 milionov dokopy? Albo 25 mil.dobrych? A aku ste mali patologiu?

silviaa
4. nov 2008

kejla, mas pravdu, nasla som to aj na ich stranke, ale fakt neviem ci mi to robil moju embryjku lebo nic taketo nespominal. dik

kejla
4. nov 2008

Dakujem vika 😉

zuzali
4. nov 2008

Kejla 25 mil. dobrých a teda o patlógii nehovorila nič, my sme vždy mali problém len s pohyblivosťou

zuzali
4. nov 2008

ahoj, vika 🙂

kejla
4. nov 2008

nooo, 25 mil dobrych spermii je fajneee 😉 My sme mali 30 mil, ale len 8,5 mil dobrych.