Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
5. nov 2008

ja neviem tribit asi preto že mám v správe napísané: V prípade tehotnosti po použití mikromanipulačnej techniky ISCI doporučujeme prenatálne genetické poradenstvo

kikina666
autor
5. nov 2008

given tak to ti gratulujem a prajem vsetko naj

baby akurat mi prisla dalsia babetkovska sms ... dalsej kamaratke sa narodil dnes chlapcek .... zase ide na mna ta depresia ☹

kikina666
autor
5. nov 2008

ked si predstavim ze nas zachvilu pozvu na navstevu pozriet babetko tak uz mam slzy v ociach

tribitka333
5. nov 2008

aha,tak uz chapem. no,ja neviem ci som to v sprave mala..ale ja som ju nejako podrobne nestudovala...

tribitka333
5. nov 2008

boze kiki, uplne ta chapem. aj okolo mna su same babatka.. minule som bola u kamaratky akurat kupala maleho a potom ked ho dala do postielky, takeho vonaveho v pyzamku, myslela som,ze mi srdce pukne.. este sa nas navyse aj vsetci pytaju, ci pojdeme za krstnych a tak...

kikina666
autor
5. nov 2008

tribit ... u mna je to o to horsie , ze by som uz bola v siedmom mesiaci teraz ... a bolo by to super ... a po 2 potratoch som uplne vydepkovana ... ale ako sa vyhovorime z toho aby sme nesli

kikina666
autor
5. nov 2008

ide mi srdce puknut a zadrziavam slzy v ociach aby ma nikto nevidel plakat

buducamamina
5. nov 2008

mojka kiki boli to ja viem citim to iste ked vidim niake mimi,moja kamoska porodi za 2-3mesiace to si ani neviem predstavit co to so mnou spravi ☹ kiki moja prestan lebo aj ja sa rozplacem

buducamamina
5. nov 2008

kiki moja si tu ☹

buducamamina
5. nov 2008

moja vies ako sa ja bojim mam strach ako dlho to bude trvat a ci sa mi vlastne podari byt mamou.a ete ani moje telo nerobi co by som chcela.a som z toho vsetkeho taka nervozna a smutna ☹ vsetko ma rozculuje a hrozne je ze to nedokazem ustrazit a niekedy si to vybijam na ludoch ktorych mam rada.uz aj mne idu slzy do oci boze.schytava ma hrozny smutok a beznadej a pocit ako na vazkach ked ani poriadne neviem ci slovo mama budem niekedy pocut

kikina666
autor
5. nov 2008

som tu

labus
5. nov 2008

BM A KIKI ja viem moje že je to pre vás tažké a velmi viem moja kamarátka nemohla mat 7r. deti a až ked sa psichycky zmierila že zostanu sami otehotnela uplne prirodzene a druhá známa je mi to suseda z vedlajšieho baráku zoznámili sme sa v nemocnici boli sme spolu na izbe ja na mimomaternicove ona na laparke lebo nevedela otehotniet a a navyše do trojky nám dali škrabu chápete mali sme dostt... ale podstatné je že to bolo pred 13 rokmi a tá kočka aj ked nič nezistli a bola aj na IVF neotehotnela ale stále verila a išla na druhé IVF a už má mesačne dvojčátka dievčatko a chlapčeka proste nesmiete sa psychycky opuštat aj ked je to tažké psychyka vela robí a treba verit jasnačka...

zuzali
5. nov 2008

Baby...presne tak, detí je na svete veľa a pekne ich doprajte iným a budú doprite aj vám 😉

Nebojte skôr či neskôr budeme všetky maminy 😵

buducamamina
5. nov 2008

labus dakujem ale ani neviem co ti mam na to povedat ☹

kikina666
autor
5. nov 2008

baby sa vam povie ... ved som teraz mohla byt v siedmom mesiaci a usmievat sa na svet ...

buducamamina
5. nov 2008

zuzali ved mi to prajeme kazdej kazda ale uz aj my by sme boli radi tehule a je nym smutno aspon ja to tak citim

zuzali
5. nov 2008

BM...ja mám presne také isté pocity, ale raz je naša situácia takáto, tak ju s bôľom v srdci a slzami v očiach musíme prekonať a dobehnúť optimisticky do víťazného konca 😵

Kiki ... prosím ťa nebuď smutná, dostala si sa až sem ma príroda presne vie prečo nie si v 7 mesiaci, tak bojuj a sústreď sa na stávku 😉

kikina666
autor
5. nov 2008

lenze mna uz teraz vsetci maju za psychopata ktory sa nevie zmierit s tym ze som mohla byt uz davno mamina pred 3 rokmi a teraz som uz mohla mat brusko 7 mesacne

zuzali
5. nov 2008

kiki ... my nie, si naša a určite to zvládneš, ja by som sa s tým tiež necedela zmieriť, veď je to prirodzené

kikina666
autor
5. nov 2008

uz nemam chut ani na tu stvaku s luly .... za takychto podmienok to asi tazko zvladnem otehotniet .. ved idem od depky k depke

kejla
5. nov 2008

Ahoj kocky,

Kiki - do Prahy chcem ist pre to, ze na SK nerobia bunkovu imunitu proti trofoblastu, aspon o tom neviem. A to je pre mna najdolezitejsie, lebo napr. imunita voci partnerovym spermiam sa da obist ICSI.

A Labus, neboj,babatka budu zdrave a silne 😵

kikina666
autor
5. nov 2008

kejla robia ja som na tom bola v martine ...

kikina666
autor
5. nov 2008

aj imunitu na spermie mi robili aj protilatky na placentu a spermie a aj genetiku a potom aj ci nemam trombozu placenty, ze ked sa vytvori plod, ze sa mi mozu vytvorit krvne zrazeniny a plod odumrie ... vsetko mi robili v MT trva to 2.5 mesica vsetky vysledky

kejla
5. nov 2008

ale tu bunkovu imunitu voci trofoblastu asi nerobia,alebo uz ano?

A bola si na to v Heliose?

kikina666
autor
5. nov 2008

co tym myslis pod trofoblastov ... nerobia to v heliose ale v MT je sukromna geneticka ambulancia a stoji to 1000.- sk a cislo najdes normalne na nete a tamsi zavolas a na doporucenie dr. z centra ti urobia vsetko

buducamamina
5. nov 2008

babeny a co dior ani sa tu neukaze zajtra je jej velky den 🙂

zuzali
5. nov 2008

Ahoj, Kejla 😉

kikina666
autor
5. nov 2008
kejla
5. nov 2008

Ahaa, Kiki, ale to je genetika, na tu pojdem tiez.Ale chcem aj imunologiu.Mozno robia scasti aj imunologiu,ale ja by som ju chcela kompletne. Ibaze sa do tej Prahy neviem dovolat a ani stranka im od vcera nefunguje 😠

Dior drzimepalce 😵

kikina666
autor
5. nov 2008

no tam robia aj imunologiu, mne ju robili tam ...