Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
5. nov 2008

ano ete som dnes spinila ale neverim tomu ved som mala normal kramy tak pochybujem a 10 sa akurat dozviem co uz davno viem ale zase aj kedy budem moct ist na dalsiu stimulku

buducamamina
5. nov 2008

no ixi sa flaka v inej teme no a kedy budes vediet silvii vysledky a inac ako dufam ze to vreco neuspechu pretrhnes ved do kedy mame cakat

silviaa
5. nov 2008

BM, robila si si aj test? Obdivujem ta, ja by som dalsiu stimulku nezvadla. Este jedno KET a koncim. Zacinam uvazovat nad adopciou.

kejla
5. nov 2008

BM, myslim, ze kazda z nas robi vsetko pre to, aby bol vysledok pozitivny. Kazda by sme nechceli cakat 😔

silviaa
5. nov 2008

BM, rano medzi siedmou a osmou mi zoberu krv a predpokladam, ze na obed mi zavolaju. hmhm...neviem ci ja som ten typ-stastlivec...skor by vam vsetkym musele vyst a potom mozno aj mne...

kejla
5. nov 2008

Silvia, ani ja nepatrim, medzi ludi narodenych pod stastnou hviezdou, ale verim, ze ty sa zajtra dozvies krasnu spravu 😉

silviaa
5. nov 2008

...hm teraz mam chut na jabloko 😀 ...ejjj idem si pon.. 😝

buducamamina
5. nov 2008

silviaa robila som si 5 den po a bol negativny ale to som uz trochu krvacala no a co prosim ta obdivujes nemas co len chcem aby sa mi splnil sen a preto sa z MM budeme dalej snazit

buducamamina
5. nov 2008

kejla ja viem ze kazda robi vsetko preto aby bol test pozitivny ale co si tym myslela asi som ta poriadne nepochopila

silviaa
5. nov 2008

neviem, neviem Kejla...esteze mam doma psov...bola som ich vyobimat, lebo by som bola uplne hotova...chudence uz spali, tak som ich zobudila 😝

silviaa
5. nov 2008

BM, ja som si robila na 9. aj na 12 den a tiez bol negativny 😢 . Ja uz po tolkych rokoch nemam chut stale riesit snazilkovanie...ale to asi kazda ....este posledne KET. uz viacej nevladzem.

buducamamina
5. nov 2008

silvii nemas sa coho bat ved od zajtra si tehula 😀

silviaa
5. nov 2008

BM, keby som mala aspon test pozitivny...achhh...vidim to nerealne...

buducamamina
5. nov 2008

moja nevesaj hlavu vyckaj na krvicku nespoliehaj na test

lubkaeck
5. nov 2008

Ja tu citam do nemoty a teraz vidim,ze tu uz hodinu nikto nebol 😒 Tak nic ja prcham

Labus - mna uz prestali boliet prsia, ale zato citim krize a podbrusko, tak uvidime. Idem spat lebo som nejaka unavena

DN - vsetkym papa 😀

labus
5. nov 2008

ahoj Lubka mna bolia aj ked neviem či až tak velmi ako boleli ale bolia ma stále aj ja si idem lahnut tak DN

kikina666
autor
5. nov 2008

ahojte tak som tu precitala som cosi co ste popiasali ale nestihla som vsetko ☹

luly beriem tu stavku vazne a idem zachvilu zahajit frontalny utok na moje vajicko ... takze babenky drzte palce, vajicko drz sa spermie idu z kopca 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka vitaj medzi nami dlho si tu nebola

labus ako sa mame

kejla v heliku ti pri kazdej krvi robia aj utz a tehulky kazdy tyzden objednavaju na sono a az ked je vsetko ok az po 10 tyzdnoch tt posielaju ku obvodnemu gyndosovi

kikina666
autor
5. nov 2008

silvia a ixi mate zajtra velky den, tak ktora vas to tu zlomi 🙂

kejla to co su za reci ze nepatris, medzi ludi narodenych pod stastnou hviezdou, to som akoze nevidela a nepocula ...co mam potom povedat ja ... mam epilepsiu, ekzem, 2 potraty za sebou ... si na tom horsie .. myslim ze nie, ale beriem to tak, moze byt aj horsie ... dnes mi to povedala kamaratka, si zdrava a mozes zit, co chudaci taki ludia co maju rakovinu alebo aids ... z tohto pohladu si narodena pod stastnou hviezdou ,,, mne sa toto vysvetlenie tiez nepacilo ale ma to ukludnilo a potom dnesnom revani som sa trosku vzchopila a ideme s MM ponahanat moje vajicko , dnes je den D, tak to musi konecne vyjst 😀

tinka12
5. nov 2008

ahojte, všetky
engie....bola som v práci a vypadol mi net, takže odpovedám až teraz....dalsie lieky, ktoré mam po decapeptyle sú menopur

silviaa
5. nov 2008

kiki, dakujeme 🙂

tinka12
5. nov 2008

jeej Silvi, zajtra držím palce...moc moc

tinka12
5. nov 2008

Kiki, diki.... no obcas na vás kuknem, ako sa mate a čo mate nové... Len som strasne nervozna, ako to všetko dopadne a trošku sa bojím, že ma nejaké nepríjemné infošky ešte viac znervoznia a tak si vždy vravím, že budem v pohode a radsej robim všeličo iné....ale zakaždým mi to nedá a nakuknem sem 😉 hrôza, ja viem

kejla
5. nov 2008

Kiki, nechcela som ta poburit, ani sa s tebou porovnavat, nemyslela som to tak...A nepis take veci, ze to mas asi tazsie, nie vsetko sa da porovnavat a nie kazdy pise o tom tazkom, co prezil. Vazme si radsej kazdu sancu,kt.nam zivot dava 😉

silviaa
5. nov 2008

...uz by som spala, ale nechce sa mi na zajtra zobudim..uf 😀

tinka12
5. nov 2008

Silvi, zvladnes to... si silna buduca mamina 🙂

silviaa
5. nov 2008

Tinka12, nic ine mi ani nezostava, dik. Uz prisiel MM tak sa mu idem venovat a pritulovat sa. Drzte sa 😎

tinka12
5. nov 2008

Aj ja už idem spinkať... Babulky zajtra sa držte!

luly3
5. nov 2008

ste tu niekto 😅

endzi30
5. nov 2008

ja ja 😉 na chviiilku 😀

luly3
5. nov 2008

ahooooooooj 😅
tak čo mamina ako sa cítime aj budeš testovat??????