Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
14. nov 2008

Kiki - ked to sa lahko povie a este budem musiet ist aj k porodu 😉 to budem vystresovana ako sa to podari, dufam, ze bude vsetko oki 😉
No idem sa najest a potom brnknem do CARu nech mi povedia - 0,00

buducamamina
14. nov 2008

lubkaeck moja neboj aaj ja som sa tam bala nehorazne zavolat,sice nakoniec volali oni ale ani tak som sa nebala na vysledky krvicky zavolat ked som vysledky vedela ale tooto som prazivala ked som volala ako sa mi delia embryka a ci mi prezilo aspon to jedno to bolo hrozne

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka mna tiez zozieraju vsetky brucha okolo mna a vsetky male babetka ... tiez mam toho plne zuby tych tehotnych co stratavam na kazdom kroku ako keby sa s nimi roztrhlo vrece

lubkaeck
14. nov 2008

Zuzi -Labus, asi beha po doktoroch, kvoli tym vysetreniam 😉

BM - nejako to hadam zvladnem 😀

buducamamina
14. nov 2008

kikina ahoj tak to mas pravdu aj mna to serie a pravdu povciem v kutiku im zavidim a ete to aj boli pri srdiecku ☹

buducamamina
14. nov 2008

lubi a kedy tam mas zavolat

lubkaeck
14. nov 2008

Baby - a to si neviete predstavit co to mam v robote 😠 vselijake tehule, co ani nevedia ako oteho a vobec nechceli a este ked vypisujem "anonymny porod" tak to je uz uplne na "bliti" 😝

buducamamina
14. nov 2008

zuzali moja ty sa nestresuj ale poriadne ver moja a neboj. 🙂

lubkaeck
14. nov 2008

BM - po druhej 😉

zuzali
14. nov 2008

Bambuľky, nebojte... musíme to zvládnuť 😉

lubkaeck
14. nov 2008

Zuzi - zvladneme, ved co nam ine zostava? 😀

zuzali
14. nov 2008

Lubi...žiaľ sú aj takí ľudia, ale my sa ničím a nikým nedáme odradiť ani znervózniť a pekne budeme veriť snehuliačikom, že aspoň jeden je ten vyvolený 😵 😵 😵

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka skus uz zavolat mozno uz to maju tam ....

BM ahoj

labus
14. nov 2008

ahoj kočky práve som došla ešte som vás nečítal tak idem mrknut dufam že aspon jedna správa dobrá lebo ja som zurivejšia ako som bola svina osud neviem či to možem takto napísat ale asi hodím Zuzali IP a prepošlem ak budete niektora chciet

zuzali
14. nov 2008

Lubi ... nič, ale takto nesmieš uvažovať, zvládneme lebo chceme 😎

lubkaeck
14. nov 2008

Kiki - idem sa najskor najest,lebo som hladna ako Cenkovej deti a bojim sa, ze potom mi nebude chutit a mne potom byva sakra zle. 😒 takze idem jest a potom volam 😅

buducamamina
14. nov 2008

lubkaeck neboj moja ja viem ako sa citis,kazda jedna to tak vnima ale je to tym asi ze to moooooooooc chceme,prajeme si to ale neboj aj nam sa to raz podari a ete sa stane aj pekne rychlo ze nebudeme vediet ako sa to stalo nam a budeme tehule a poddari sa medzi prestavkami ivf prirodzene clovek nikdy nevie ale musime bojovat dalej 🙂

zuzali
14. nov 2008

Ahoj, Labus...ž som ťa tu čakala, kašli na osud, jednoducho je to tak a musíme to zvládnuť, lebo toto má pre nás pripravené 😉

ale viete aké skvelé a vyspelé maminy budeme???? 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
14. nov 2008

Labus - som zvedava 😉

Zuzi -myslela som to tak,ze ked velmi chceme tak to musime zvladnut, lebo nic ine nam nezostava 😉 Takze chceme a budem tehule 😉

zuzali
14. nov 2008

BM...presne tak 😉

kikina666
autor
14. nov 2008

no zuzali tak ja uz okrem vyspelej uz som aj dost stara .... xixi a aka budem utsrachana tehulka a ustrachana mamina, ked sa konecne dozijem ak vobec

zuzali
14. nov 2008

Lubi.... 😵 😵 😵 jasnačka 😉 a padaj už jesť 😀

zuzali
14. nov 2008

Kiki ... nestresuj, veď rodia aj 60ročné, čo bojíš, teba anjelici toľko čakať nenechajú 😀 😀 😀

zuzali
14. nov 2008

Pípa mi tu pripomienka...Utrogestan, tak idem naň 😉

labus
14. nov 2008

idem vam poslat IP

zuzali
14. nov 2008

jáááááááááj, labus a ja že kde je???? 😀 😀 😀

buducamamina
14. nov 2008

vies problem nas aspon je taky teda ja to tak vnimam ze fakt chhceme a nedokazeme na nic ine mysliet kazda sa pozoruje a co i len malinka bolest bruska tak si povieme ano je to priznak taka som bola aj ja ale aj kik ma naucila ze musim byt po psychickej stranke v pohode,nemozeme na to tak mysliet a upinat sa na to musime to brat normalne,tak ako sme zili predtym tak treba zit aj teraz a naozaj vtedy sa to podari .ja tomu tak verim a plne sa vynasnazim to brat tak ako to je,uplne normalne.pretoze je to hlavne o tej psychike.dufam ze sa nenahnevka ani jedna co som tu napisala ale vyjadrujem svoje pocity a dovod pre ktory si myslim ze sa to nepodarilo.fakt to chce vypustit z hlavy a uplne vypnut,aspon sa o to vynasnazit

zuzali
14. nov 2008

BM... moja reč, len tiež nie vždy sa to dá dodržať, ale snaha bude 😉

Tak hlásim zatiaľ žiadne ďalšie špinenie 😵

zuzali
14. nov 2008

Labus...tá IP bude dlhááááááááá

kikina666
autor
14. nov 2008

baby idem na chvilu makat