Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
24. nov 2008

zuzik, posielam božteky fazulkááááám

zuzali
24. nov 2008

ďakujeme 😉

lubkaeck
24. nov 2008

DN vsetkym 😉

zuzali
24. nov 2008

DN a sladké sníčky, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
autor
24. nov 2008

no som tu okupkana ale tu nikoho ... no baby dnes ste to skoro zapichli ...
dobru noc vsetkym ... papa

k

tribitka333
24. nov 2008

ahojte bambulky, tak uz mam konecne domka vlastny pocitac.. takze ku vam budem moct castejsie... dobru noc vsetkym

kejla
24. nov 2008

Ahooooj kocky,

az teraz som dorazila domov, aaach ja workoholik 😀 😀 😀 😀 Aaale nie-boli sme aj na jednej mininavsteve a tam mi uvarili taku brutalnu kavu (dnes uz tretiu), ze asi vobec nezaspim 😠 😠 😠 A to som ju fakt nechcela, ale hostitel sa urazal, ze on ma fajnovy kavovar a najlepsiu kavu v meste. Tak som si dala do nosa 😀 😀

Given-zo srdca blahozelaaaaaaaaam 😵 😵

Zuzali-ty nasa dvojmamina, aj tebeeee- 😀 😀 Naaahderne Hcg 😀 😵

Endziiiii-seeegra, kde siiiiii????? 😀 🤐

Kiki-ja som ti mrcha virus poslala,nevrav mi, ze nepomohol 😉

Labus-pozdravujem Andyho a bojujeme spolu dalej 😉

Luly, Tinka- vy budete mat OPU naozaj naraz 😀 😉

Babulka-drziiim palce 😵 😉

Tribitka - super, ze tu budes castejsie 🙂 Len ja prichadzam domov az vecer a uz tu nikoho nie je ☹ Nocna ENZIsmena zahala 😀 😀

kejla
24. nov 2008

Lubka - KETko sa blizi 😵 😉 Drzim vsetky palce, co mam 😀

labus
25. nov 2008

ahoj kočky dobre ránko
Zuzali tak som posluchla a mám fotku spat ale tentokrát z Robom nejmenším 😀 😀 hlavne že je skoro vyšší ako ja
ahoj tribit
given blahoželám
Endzíí babulka dlho si tu nebola
kiki? mrchu som poslala včera tak dufam že dorazila 😀 😀
Tinka,Luly ahojte a Luly dík za včera depku som poslala kade lahšie tak dufam,že sa nevráti
Dior zlatík a ty kde si mojenko?
Lubka moja tak buduci týžden máme doležite konzultačky čo?jej len dufam že nebude takýto hnusny čas lebo do Brna asi pojdem pešo 😀 😀

lubkaeck
25. nov 2008

Dobre rano 😉
Mna dnes o siedmej vyhnal z postele nas "uzasny" sused, uz hucia po sebe aj rano 😠 vacsinou to robievali vecer, a u nas to tak pekne pocut - panelak, ziadne koberce ani zaclony, no ako keby pri mne stal 😠 Ale aspon jedno pozitivum to malo spravila som MM desiatu 😀 😀 😀

Kejla - cau uz som Ta dlho nevidela 😉
Tribit - sa tesim, ze mas PC, dufam, ze tu budes castejsie 😉

Labus - vidim, ze Ta deti riadne prerastli, ale pokial ich vies upratat minimalne pohladom tak nech maju kludne aj dve metre 😀 😀 No a co sa tyka pocasia, ja pojdem do BA busom, tak hadam dojdem. 😒 MM ma audit na opacnom konci republiky tak musim ist sama 😖 No ale mozno pojdem pozriet nejake darceky 😉

Zuzi - nevadi, pojdeme inokedy na kafco 😉 len pekne studuj, aby babiky mali titulovanu mamicku 😀 😀

labus
25. nov 2008

Ahoj Lubka aspon vieš prečo tak tužim po bábu nech niesom stále doma krpec najmenší 😀 😀 😀 😀
no to neboj ked ma občas naštvu tak krpec nekrpec chlapi traste sa 😀 😀
Tak okrem Brna som ten dotazník preposlala aj dokymu do Heliosu + malý komentár k tomu tak som zvedavá a dnes o 13,00 idem na sono tak moj doky zo mna nadšený nebude ked mu poviem že sa zberám na konzultáciu aj inam 😀 😀 ale ved mám snád právo si vybrat len neviem čo spravím ked ma bude nasilu prehovárat len ne to jedno centrum
o chvýlu si dám odchod idem k detskej lekárke odniest Andyho papiere a nakupit,navarit a hurá sono
takže ešte chvýločku si tu posedím a potom až dakedy večer zavítam
Lubka už aj mne by sa patrilo nejake darčeky nakupit 😀 😀 ešte nič nemám 😀 😀

lubkaeck
25. nov 2008

Labus - ja vobec nemam ziadne darceky. MM si kupil novy PC pod stromcek, ale inak nemam nic 😒 Co sa tyka konzultacie - mas pravo si urobit nazor a viac hlav viac vie, nie? A to plati aj v medicine 😉
Aj ja sa chystam na socialku, do obchodu, lebo som zistila, ze nemam zimne topanky a MM nema poriadne hrubu zimnu bundu, tak aj to chcem vidiet a etse idem pozriet takeho 4mes. drobceka 😀 Som tym chcela povedat, ze tiez az niekedy poobede navecer sa dostavim 😉

kikina666
autor
25. nov 2008

labus, kejla ... dakujem mrcha dosla a dobre silna .... takze som happy a mozem konecne zacat, ale zatial sa nejdem nejako extra vytesovat aby mi to zase nestopli.

tribitka333
25. nov 2008

ahojte, tak som tu, budem musiet aj robkat nieco, ale semo tamo daco popisem.

kikina666
autor
25. nov 2008

ahoj tribitka ... baby kolegovia ma poverili ze mam nieco vybrat pre babetko co sa narodilo kolegovi ale nemtusim co neviete dat nejaky tip ?

tribitka333
25. nov 2008

no,neviem kolki sa skladate, ale co tak detsku kozmetiku.. nejake samponiky, mokre vreckovky atd.. to potrebuje kazdy a nic tym nepokazite..

labus
25. nov 2008

kiki v tomto sa tažko radí to je individualne každopadne oblečka asi každy dostane dost a aj podla toho kolko sa vyzbierate napr. u nás v práci davame rovno koleginiam vyzbierane peniažky v obálke ,ja som sestre kupila za už ani neviem okolo 1000sk darčekove balenie adidas botasočiek s hrkalkou a športovom obchode a moc sa tešila a ešte som objednala knižku z venovaním na www.modryslon.sk tam si vyberiše kreslenu knižku a dieta + jeho surodenec alebo kamarát budu hlavný hrdinovia knižky a napíšeš si venovanie ake chceš toto pravidelne darujem novorodencom každy je z toho paf skus mrknut inak jedna knižka výjde aj s poštovným 370sk a je to bomba dodanie cca týžden

luly3
25. nov 2008

ahojte 😉

luly3
25. nov 2008

nikoho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
babulky ja vobec nenam na vas štastie

zuzali
25. nov 2008

Ahojte 🙂

nové posily:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
25. nov 2008

Labus, ďakujem za super typ s tými knižkami 😉

kikina666
autor
25. nov 2008

ahojte som tu na chvilku ... za 14 dni zacinam s liecikmi
uz sa nesmie nic poserinkat .... drzte silno palceky

zuzali
25. nov 2008

Kiki...tak to je výborné, to je tu raz dva 😉

babulka123
25. nov 2008

kikiiiiiii gratulujem.... velmi sa s tebou tesim ... a preco az za 14 dni.. aky budes mat protokol ??? tento moc nepoznam lebo vsetky zacinaju bud 2 DC alebo 22 DC...

zuzali... zobrala som si z tych vyrusov ... dakujem

kikina666
autor
25. nov 2008

no len aby sa uz nic neposerinkalo ...

babulka123
25. nov 2008

no este to tak... uz toho bolo viac ako dost.. nemyslis??? opovaz sa ... lebo to uz fakt pojdem osobne za tebou a vytaham ta za usi.heheh

zuzali
25. nov 2008

kiki ... na to ani nemysli 😠 😠 😠

babulka ... kľudne, mám ich dosť 😀 😀 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

jaaaj tak prskaaaj

kikina666
autor
25. nov 2008

tak zuzali pomaly uz budes moct aj na mna ale teraz este niezatial je to zbytocne

zuzali
25. nov 2008

O.K. 😀 😀 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT