Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

chantalle7
3. nov 2008

lubka tie otazky no co kedy bude babo-prirastok???? aj ja neznasam su to pre mna priame utoky....je to blbe a v podstate si teraz uvedomujem ze je to vlastne neprijemna a netaktna otazka ....zial ludia co nemaju nase problemy to nemozu pochopit lebo tehu beru ako normalnu vec....
oni netusia ze pre nas je to zazrak!!!!

lubkaeck
3. nov 2008

😉 Chantalle - len ich pekne pohladkaj 🙂 oni tak vydrzia, neboj 😀 silno na ne myslime 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

chantal neboj udrzia sa ... ved pozitivne je ze si zatial nedostala kramy a uz mas kolkaty den cyklu ?

lubka aty zajtra pekne dohovor tym tvojim krpcekom nech si tam rozlozia nafukovacky a pekne sa tam zakempuju, ved poplatok za ubytko uz je zaplatene vopred 😀

chantalle7
3. nov 2008

kiki si zlata dakujem - chytam beriem ale neboj bacilky su potvorky takze sa ujdu aj tebe a okrem toho ked mi v piatok povedia ze som tehu hned vam ich sem nadeliiiiim 😀
ale zatial pssssst zatial poctivo cakam , nestresujem a hlavne netestujem....

a kiki nemaj pochyb proste to ber tak ze je to na beton teraz to pride a zacinas!!! a ziadne dufam 😠
ziadne pesimisticke reci
proste TERAZ TO PRIIIDE 😀

chantalle7
3. nov 2008

lubka dakujem hladkam ich stale kedy sa len da aj MM a tiez sa s nimi rozpravame 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Kiki - no ved aj stravu im nadelim aby nehladovali 😀 a ty si este uzi predtehu obdobie, lebo potom budes pekne zarezavat ciarky na stenu - tyzdne 😀 😀 😀

Chantalle - uz aby bol piatok ja som takaaa zvedava 😀

zuzali
3. nov 2008

Ahojte---

Tak ja som už po OPU, aj trochu vyspaná po nočnej...len ma teraz bolí hlava 😒

Odobrali mi 12 vajíčok a spermiogram máme vhodný na prirodzený spôsob oplodnenia, takže všetko podstatné sa dpzviem zajtra 😵

A vy ako?

zuzali
3. nov 2008

Kejla....tak toto je teda osud... 🤐

A ja som dnes ráno ako šlahnutá sledovala všetky oči v GF, že ktor je to tvoje 😀 😀 😀

Všetkým ďakujem za palčeky, už ich môžete pustiť 😀 😀 😀

chantalle7
3. nov 2008

zuzali no super tak gratulujem k vajkam
jak ze mame pustit palceky ved teraz to este len zacina takze ja ich drzim aby sa pekne oplodnili a aby prezili ides na PK?

endzi30
3. nov 2008

ahojte 😉

zuzalincek, gratulkujem 😀 😀 😀 a mas aj PK? ci este nevies? palceky sme pustili, ale teraz zasa drzime nanovo, aby sa co najviac vajok spriatelilo so spermoskami 😉

kejla! noooooooooo, tak to sa len tebe moze stat 😀 😀 taakto nas tu natahujes?? snad zajtra nebude poladovica na dialnici, lebo zasa zmeskas 😵 😵 no zjavne sa tvojim mimiskom paaaci prevazat dllllho v auto 🙂 😉 😀

endzi30
3. nov 2008

lubka, teeeeda, ty mas tooolkko vela deticiek...hihi...to aby si kazdy rok chodila po dve do centra 😀

chantalle, tak tie tvoje priiznaky...vyzera to na .......mmmmmmmmm....tehulkactvo 😀 😝

chantalle7
3. nov 2008

ahoj endzi 🙂
kejla bude asi mat automobil. pretekarov 😀 😀 😀

a ty ako sa mas citis nieco ja zatial len pocit ako pred kramami (ako kejla) a mam citlive prsia a 2x sa mi chcelo jemne grcat ale preslo to bez akcie

chantalle7
3. nov 2008

no to teda verim ved uz sa chystam ako vam sem budem od piatka posielat bacilky 😀 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

ze chantalle, aj ja vravim....takto sa po raanu vyvaaazat bezcielne 😀 😀 😀

no ja sa citim presne ako kejla = teda nic, brusko pobolieva ako na MS (ale to uz kazdy den po OPU az dodnes) a trolilinku ma bolia prsia (tak mrchovsky)

ale ty si jasnaaaa moja 😉 😀 😀 staci aj jemne ze sa ti chce....akciu to nevyzaduje 😀 😀 😀 juchuuu

endzi30
3. nov 2008

chichi...prva sa ti postavim do rany moja!! mozes plut kooolko len stes 😀 😀

chantalle7
3. nov 2008

zuzali tak pekne odpocivaj po tazkom dnicku (a obdivujem ta este aj nocna!!!!) a zajtra hned daj vediet kolko je E 🙂

zuzali
3. nov 2008

Ahojte...jasné držte palčeky ďalej 😀

Ak bude možné budeme aj PK

chantalle7
3. nov 2008

no tak vidim ze aj ty mas obdobne pocity ako ja a Kejla takze mi z toho jasne vyplyva ze sme vsetky 3 tehuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀
takze sa tesim to by bolo super baby keby sa nam tato skupinka postupne presunula do tehu diskusie a zotrvali by sme az do nasich deti stuzkovej 😀 😀 😀 😀

uz sa tesim

endzi30
3. nov 2008

aha zuzali, a kedy ti daju prve vediet, ze kolko sa ich spriatelilo? podla poctu sa rozhodnes teda ci ano alebo nie na PK, hm? 😉

endzi30
3. nov 2008

chantalle, ale nam sa nechcelo grckat 😒 ty mas jeden bod navyse 😀 😀 😀 ale zasa ani priiznaky nemusia byt ziadne, tak clovek je total jelen z toho! 😠 😠 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Endzi - MM povedal, ze to mame futbalovu jedenastku aj s nahradnikmi 😀 😀 😀

Kejli - tak ta asi zajtra zase neuvidim, ja idem do centra az na 9:15 😒 no ved na tu Vineu pridem 😀 dufam 😅

Zuzi- Ty si iny nezmar -nocna, OPU a zajtra mas nebodaj dennu? 😠 alebo pozajtra?

zuzali
3. nov 2008

Endzi...zajtra budem vedieť, koľkí sú kamaráti 😀 😀 😀

ak ich bude viac ako tri tak dám na PK

inak tá embryologička bola veľmi milá a povedala, ža ja ti epo PK sa dajú mraziť, takže uvidíme zajtra po 11.00

len dúfam, že 12 nie je máličko ☹

kikina666
autor
3. nov 2008

babenky ahoj na skok som tu ale idem do obchodiu

zuzali
3. nov 2008

Lubi... 😀 dennú mám až v stredu 😀 😀 😀

zuzali
3. nov 2008

Ahoj, Kiki...tak nám niečo pekné a chutné kúp 😵 😵 😵

lubkaeck
3. nov 2008

Endzi, Kejli - si vezmite, ze ste len chvilu tehule, a priznaky sa neprejavuju po takejto chvili 😅 este budete krasne spominat na toto obdobie kde vam nic nebolo 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

lubka, no to ano, ze futbalova 11 + nahradnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali, viac nez len 3? to sa nebudes bat? aj kejla vravela ze PK odporucaju cca pri 8 🙂 a aano daju sa mrazit aj po PK embryska, ale len blastocysty (morulky nie)....Kejla piisala 😉 🙂 🙂 😵

ahoj kikiska 😉 na akyy dlhyy skok si tu? 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

jaaaaaaaj lubka, bodaj by si pravdu mala 😵 😵 😵 😵

zuzali, ale po ET budes doma duuufam!!!! 😠

kikina666
autor
3. nov 2008

lubka mas pravdu zuzali krasne si to zvladla,

endzi30
3. nov 2008

a zuzali, 12 vajok, je najukazkovejsi priiklad, ani vela ani malo, ale paraaadne kvalitus 😀 😀 😀