Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
7. dec 2008

no čo to čo to kedy a kde a ako???????? 😉
noooooooo ja mam nitru daleko ☹ inak by som došla 😅

lubkaeck
7. dec 2008

Luly - pozeram v Pase, ze vy uz mate aj mena 😉 strasne drzim palec, aby to tak bolo 😀

labus - jasnacka, cakam na Tvoje infosky 😉

vika34
7. dec 2008

ahojte babuľky ako sa mi máte? 😀

luly3
7. dec 2008

lubka ja si veríííííííííííím 😅 😅 😅 😅 😅 , no ale ked
to nevyjde tak mi to dá takú facku že neviem 😀

Tinka ty si sa nám stratilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ritulka
7. dec 2008

Luly kedy ides na krv???

labus
7. dec 2008

Lubka už sa moc teším 😉
Luly ty si iná frajerka ked už aj mená máš nahodene a párik?hmmmmto ja radšej dve baby 😀 😀
Vika ahoj no ja mám doma nemocnicu 😀 😀 Andy zasádrovaný ako šlak a Robko už dvoje antibiotiká vybral a stále na nás riadne kašle 😀 😀 😀 ách stále má zvýšene teploty a to už mal íst zajtra do školy ak bude dobre a ak nie -čo je náš prípad tak zajtra mám volat lekárke a v utorok ideme ráno na krv no a Tinko bol od včera u frajerky teraz došiel u nás tolko 😉

luly3
7. dec 2008

no labus ani sa ti nečudujem že chceš baby po 3 chalanou 😀 😀 😀 😀
oooooooooo pozdravuj ich 😉
to by bolo ale keby to tak bolo čo???????????? 😉 😉 ale nemusi to tak byt
stači ked bude jedno 😅 😅 😅 rada si pass zmeníííííííííííííííííííííííííííííííím

labus
7. dec 2008

Luly to ti veríím
Lubka posielam IP

luly3
7. dec 2008

ritulka asi 12.12 piatok alebo 15.123 pondelok ešte neviem 😉

babule ale dnes mam kriticky den takto pri prvom ifku na
4 den som začala krvácat a dnes nieeeeeeeeeeeeeeeee
tak sa tešíííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tfuj tfuj aby som to nezakríkla.......

vika34
7. dec 2008

labus to mi je ľúto,že máš rodinku chorú,my sme dnes boli v Hypernove ,lebo Vika nám išla kupovať darčeky,tak sme s MM sadli na kávu a čakali,ale doniesla nejaké balíčky,tak sa necháme prekvapiť 😅

luly3
7. dec 2008

idem kukat talent

vika34
7. dec 2008

ja HO Už KUKáM,kuk

luly3
7. dec 2008

prestááááááááááááááááááááááááávka

labus
7. dec 2008

kočky otázočka neviete niektorá ako sa vybavuje ak si chce niekto vziat dietatko z domova na vianoce? a či to vobec ide?my by sme radi niekoho vzali k nám a nielen na vianoce aj častejšie potom .Teda nechcem aby to niekto zle pochopil len sme sa tak bavili že čo na vianoce a naši chalani maju všetko čo potrebuju tak by sme chceli sparavit vianoce niekomu,že by boli všetky darčeky od nás pre to dieta to by sa nám páčilo tak radte

kikina666
autor
7. dec 2008

ahojte ... no trosku to prestalo boliet dala som si na to panthenol a calcium panthotenicum, tak to trosku zabralo ....

idem sa okupkat a potom sa tu este stavim

vika ahoj

kikina666
autor
7. dec 2008

labus to sa musis spytat v detskom domove, ale vybavuje sa to urcite min par mesiacov dopredu ... aj ked je to uslachtilý ciel ... jedni nasi znami si takto bravali dieta z detskeho domova a po vianociach led islo naspat bolo strasne sklamane a utrapene ... s pocitom ze ho zase niekto odstrcil ....

ja som nad tym tiez rozmyslala, ale som z toho upustila z tohto dovodu, ale zato kazdy rok davam pred vianocami veci do detskeho domova, co zozbieram po nas a po kamaratkach co maju take lepsie veci po detoch a hracky ... kamaratka sa v tomto angazuje, tak cely rok odkladam oblecenie a vselico mozne a potom rped vianocami sa to tam zavezie ..

labus
7. dec 2008

kiki to ja na charitu dávam stále kolegyniam už idem s tým na nervy ale aj to čo píšeš má logyku no to by som tiež nechcela,ale pozerala som na nete a aj u nás je detský domov asi nejaký maličký ale tam skočím a spítam sa že čo a ako aspon by sme im tam niečo doniesli tým drobcom čo tam zostanu na sviatky

kikina666
autor
7. dec 2008

labus ale nechcem ta od toho odhovarat ... ja som to tiez chcela ale nakoniec som od toho upustila z dovodu, ze zranim detsku dusicku, ktora si robi nadeje a ukazem tomu dietatu ako ziju normalni ludia a po vianociach ho strcim zase tam odkial prislo ... a z psychologickeho hladiska sa bude citit strasne zle aj ked si ho zase na inokedy zoberiem ... je to strasne, tak strasne som chcela pomoct ale bolo mi vysvetlene ze by som tym len strasne ublizila ... su sice deti, ktore su silne ale su aj psychicky slabsie a v tych detskych domovoch je to hroza a ked si len predstavis ked si ho ty zoberies na vianoce, a po vianociach ho vratis spat tak sa mu budu ostatne posmievat zo zavisti tie ktore boli v domove .. ze aj tak ho vratili, ze nestoji za nic ....

neviem ci si ma dobre pochopila .... aj ja som strasne chcela mat niekoho na vianoce doma, ale liecit si svoju samotu tym ze budem psychicky "tyrat" dieta to by som nechcela , je to strasne takto uvazovat, ale zial je to realita naseho socialneho systemu

my sme uz rozmyslali nad tym, ze ked nebudeme mat svoje dieta ze si zoberieme dieta z detskeho domova, ale adoptujeme si ho .. uz sme s muzom dohodnutí .. ale dufam ze budeme mat svoje lebo dnes je to s adopciou strasne zlozite

si clovek s velkym srdcom a je to len na vas ... ale skus sa na to pozriet trosku z pohladu toho dietata
prave toto bolo to, co sa vo mne zlomilo a odradilo ma to od toho, lebo mi bolo povedane, ze vacsina deti ktore sa vratia po vianociach do detskeho domova su utrapene, skus sa o tomto porozpravat s nejakou pracovnickou z detskeho domova..

ale drzim ti palce labus

labus
7. dec 2008

kiki no máš pravdu ,ja som len myslela že kopec detí si ludia beru a zopár ich tam zostane a že by sa tešilo že može ist k niekomu aj ked návrat by bol asi fakt krutý no ale ja tam skočím ked je to v našom meste tak by k nám mohlo chodit hocikedy a aj potom zostat- ved dom bude velký izba sa nájde no ale ubližit fakt nikomu nechcem ja sa tam spýtam a ked tak tam zanesieme darčeky

kikina666
autor
7. dec 2008

labus kludne urob ako myslis, drzim ti palce nech sa rozhodnes akokolvek .... ja uz som sa aj informovala ohladom niektorych veci o adopcii ale je to v nasom state na dlhe lakte , ked nebudeme mat svoje tak sa do toho pustim a vybavim to, sme slusne zabezpecení, manzel ma zabehnutu firmu, financny problem nie je ... jediny problem su mozno moje zdravotne problemy ... epilepsia

ale dufam, ze nam to uz konecne do tretice vyjde ... po dvoch potratoch snad uz konecne budem v rukach drzat to vytuzxene dietatko.

kikina666
autor
7. dec 2008

labus precitej si stranky o adopcii a tam mas vsetko .. taky sprosty pojdem ako "pravne volne dieta" ... a na to aby si si ho mohla zobrat na vianoce ti musia dat suhlas aj jeho rodicia ... a kym vam ho daju si vas urcite preveria .... skus kuknut na webe ja som sa trosku v tom hrabala ale fakt je to na dlhe lakte, ale popytaj sa a potom mi daj vediet, ak by nam babenko nevyslo, mozno by som aj ja buduci rok sa na to dala ...

dik

labus
7. dec 2008

Kiki určite sa ti to podarý ja tomu verím a podla mna by epilepsia nemala byt problem pri adopcii ja s mužom som sa o tom tiež už viac krát bavila,že by sme si adoptovali dietatko chalani su už velký ale tiež sa bojim že by mi robili s adopciou problemi že som rozvedena a tak...

labus
7. dec 2008

Kiki mrknem to a aj sa tento týžden pojdem popítat ako to u nás v domove chodí

kikina666
autor
7. dec 2008

labus popytaj sa a daj vediet zaujima ma to, ak by sa nam to nepodarilo tak by som si aj ja nejake mozno bravala domov na zaciatok, ale ako hovorim trosku som sa informovala a je to strasne tazke ... nas stat vyslovene nie ay pomohol detom v nudzi ale im este viac ublizuje lebo ich nechce dat do slusnych rodin a ked tak iba ako opatrovnictvo a to nikto nechce si zober ze mas dieta 12 rokov v opatrovnictve, das mu vsetko coho si schopna a potom sa zrazu objavi jeho matka alebo otec a ma chuda zivot na ruby a zit s vedomim ze zrazu niekto pride a ti ho zoberie ... to by som nedokazala preto su detske domovy plne deti, lebo tento sprosty stat nepodporuje adopciu ale opatrovnictvo .... ☹

kikina666
autor
7. dec 2008

labus dobre daj mi potom urcite vediet a popytaj sa aj na adopciu ked tam uz budes dakujem k
ja som sa zatial v tom hrababala iba tak orientacne ale po tomto ivf ak to nevyjde tak zacnem vybavovat adopciu ... ved sa ot vybavuje strasne dlho a ked sa medzitym podari tak bude super a ked nie tak budeme mat adoptovane

kikina666
autor
7. dec 2008

labus idem sa osprsit

labus
7. dec 2008

Kiki tak to máš uplnu pravdu moja zistím a dám vediet neboj 😉

kikina666
autor
7. dec 2008

dobre dobru noc labus, ja uz zacinam byt nervozna z toho umeleho ...

pa

k

kikina666
autor
7. dec 2008

babyyyyyyyyyyyyy mam depku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zase to na mna dolahlo ... ☹ ☹ ☹

kikina666
autor
8. dec 2008

babby no kde ste dnes rano tu nikto nie je ?