Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
8. dec 2008

kiki tak nás je jak hadov 😀 😀 😀 ja+4 😀 😀 a frajerka mladeho je další kus
Lubka+JM 😀 😀
no to by som TIradila radšej užívat si vianoce bez depky lebo take dive sviatky si ešte nemala ked sa dovalíme 😀 😀 a drahé 😀 😀 vieš čo tie moje 4 skonzumuju 😀 😀 -to radšej zabal depku ešte dnes a šup s nou dakde do tepla 😀 😀 balík je lacnejší 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

labus ani si neviem predstavit v akych katroloch ty musis varit

labus
8. dec 2008

KIKI ako ked si chodila do školy na obedy v takých -teda skoro 😀 😀

kikina666
autor
8. dec 2008

akurat som kukala fotky zo stretka tak mi je luto, ze som tam nebola... medovniky uz mamupecene, zajtra ich budem zdobit
☹ to bude zase kuchyna dolepena

ja som toatlne pouzitelny typ do kuchyne ... v pravom slova zmysle ... co mi neprihori to vybuchne .. MM hovori, ze sa divi, ze tu este neboli poziarnici ... ze nevie pochopit ako mi mohlo vybuchnut medovnikove cesto, ze ci som miesto medovnikov vyrabala semptex

labus
8. dec 2008

KIKI tak mal skusit on čo by napiekol 😀 😀 chlapi radi kritizuju
teda napríklad moj mi tak časdto asistoval pri punčákoch že by ich už aj zvládol a ked krájam kremeše aby boli rovnake tak titul ing. nezaprie nameria pravítko sparavý čiaru rovnu ako šlak a take su ako vojaci rovnake no švanda je s ním 😀 😀

labus
8. dec 2008

no ráno idem z Robkom k lekárke na 7,00 ideme na krv ked má stále teplotu zvýšenu tak idem do hajan takže DN
a Lubka ahoj zajtra 😉

kikina666
autor
8. dec 2008

labus ja mam sice ing. ale to co ja nakreslim ... to nem vyzera moc dobre ... a teraz som si vymyslela ze svagrinnej na meniny upeciem pernikovu chalupku ... som videla taku peknu malu ... a tak som si vyrobila z kartonu a upiekla som si diely a okrem toho este aj perniky na stromcek

zajtra bude den D, ci sa mi to podari poskladat ... MM sa ma pytal ze ci som bola vybavit na to stavebne povolenie ... ved to je riadna stavba .... ked to bude hotove tak odfotim

kikina666
autor
8. dec 2008

labus ahoj ja sa idem este osprchovat a osetrit si moje popaleniny, najhorsia brada ..

papa

k

kikina666
autor
9. dec 2008

dobre ranko kto je kde ????

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki - ja som sa prave naranajkovala 😉 Idem sa zababrat od cokolady 😀

Dobre ranko vsetkym

labus
9. dec 2008

ahojky kočky-dobre ránko
ja som práve došla od lekárky s Robkom ešte budem musiet utekat raz z močom tam lebo sa mu nedalo vycikat 😀 😀 a potom o 13,00 na gyndu no mám čo robitLubka potom ti brnknem ako budem stíhat bus podla toho ako sa vybavím 😉

luly3
9. dec 2008

krasne ranko 😉

luly3
9. dec 2008

no zasa tu nikoho nieje ☹ ☹ tak nič babulky
ja idem niečo porobit a možno sa ešte ukažem dnes.

lubkaeck
9. dec 2008

Luly - ja som tu len sa babrem s cokoladou 🙂
labus - cakam, budem asi niekde v meste, lebo na mna zase toho navalali, ked uz som doma 😀

kikina666
autor
9. dec 2008

lubka, labus, luly ahojte

tak ja som prave prelozila 10 stran technickej specifikacie z aj do sj ... no bola to fuska

labus ty tiez toho mas dost

luly uz som tu len pre teba

labus s akou cokoladou sa babres

luly3
9. dec 2008

kiki 😉 ahoj

kikina666
autor
9. dec 2008

ahoj luly

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki - to ja sa babrem s cokoladou, teda uz som skoncila 😉 teraz som dala piect chlebik a idem robit ryzovy nakyp. Ty si inak sikovna 😀

kikina666
autor
9. dec 2008

lubka ... no ved uvidim ako to bude prelozene, bude sa k tomu vyjadrovat viac kolegov lebo to viac kolegov programuje .... ale uvidime

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki - ze vobec pochybujes, budu radi, ze je to prelozene a ze tomu rozumeju 😉

kikina666
autor
9. dec 2008

no ved uvidime ... su to programatorske veci niektorym veciam ani ja sama nerozumiem, tak uvidime ...

idem na obedik po obede sa ozvem zatial papa

k

blinky
9. dec 2008

Ahojte babenky ktore si na mna este spominate.Prisla som vas pozdravit a tak trochu sa aj pochvalit.Vcera som sa dozvedela,ze som tehu a az dneska mi to zacina dochadzat.Este sa bojim tesit,ale snd to vsetko pojde tak,ako ma 😉
Drzte sa papa

lubkaeck
9. dec 2008

Blinky - blahozelaaaaaaaam to je super spravicka 😉 Tak to pekne rozdychaj a tes sa 😀 A v pase mas zle datumy 😀

labus
9. dec 2008

Blinky aj ja sa prípajamk blahoželaniu
Lubka ahoj ja už o chvýlu odchádzam k lekárovy a potom Ti volám -takže ahoj o chvýlu 😉

kikina666
autor
9. dec 2008

blinky blahozelaaaaaaaaaaaaammmm to je suuuuuuuuupeeeeeeeeeerrrr, sa to tu akosi ropzbehlo baby ... luly vies co mas robit a tinka ty tiez

labus, lubka ahojte uz som tu z obeda
dufam lubka ze tu teraz nezostanem sama, ked labus uteka k doktorvi a na bus

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki- ja som tu 😉 mam tu aj segru tak jej robim nakyp 😉 a truhla som si dala piect chlieb na ylz program tak tu budem do druhej sediet a potom letecky na stanicu 😉

kikina666
autor
9. dec 2008

lubka no aspon budem mat s kym kecat

blinky
9. dec 2008

Dakujem vsetkym 😉
lubka dik,som nejaka domotana,ale uz je to opravene 😀

kikina666
autor
9. dec 2008

blinkky to je v tvojom stave normalne 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
9. dec 2008

Kiki co si mala na obed?