Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
19. dec 2008

dakujem

vika34
19. dec 2008

neni začo ,tiež som si to iba prečítala z protokolu/ja ho mám doma už dva mesiace/ 😀

luly3
19. dec 2008

viki tak teda si zlomila manžela 😉 to je super

no hlavne bude ked nam to vyjde no nie???
no ja stale neviem pochopit ako može byt hcg v pozitívne
a za dva ti klesnut asi nemam na take niečo dostatočne vyvinuty mozog 😀

vika34
19. dec 2008

luly ja ked som prišla o mimi,hcg bolo vysoké A kažDý DEň SA ZNIžOVALO NA POLOVICU A NECHCELI MA PUSTIť z nemocnice,lebo sa báli či to nie je mimomater.,tak som tam trčala o tt dlhšie a pustli ma a ešte stále som mala krv pozitívnu,ale už iba veľmi málo

luly3
19. dec 2008

vika no a práve tomu nedokážem pochopit 😕
ale čo už 😉

idem po postele papa a pekne sníčky

vika34
19. dec 2008

DN

tinka12
20. dec 2008

krásnu sobotu v predvianocnom duchu prajem!!!! 🙂

soni1
20. dec 2008

ahojte baby, prosím poraďte mi, včera som bola 27 DC a robila som si tehu test, ale mi vyšiel negatívny, je možné, že by som ešte mohla byť tehu? Či na 27 DC by mi to už malo ukázať?Ďakujem

tinka12
20. dec 2008

ahoj soni, no mne ukázal test az v 29 den dve //... takze v pohode, mozes byt tehu. tieto testy su niekdy nespolahlive, a zalezi tiež na citlivosti testu. ak si kupis testik s citlivostou na 10 hcg, tak by ti uz zajtra, pozajtra rano mohol vyjst... drzíííím palce!!!

labus
20. dec 2008

ahoj Tinka
kočky aj ja vám prajem krásny sviatočný výkend mám chvílku volno tak som si sadla mrknut vás s kafíčkom a potom zasa padám piect

tinka12
20. dec 2008

caute baby, mate vsetky strasne vela predvianocných zhonov, že sem uz nik nechodí????tak posielam tehu vírusiky,a aby pekne úcinkovali a a vsetkým zabrali !!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
20. dec 2008

Och Tinka Kiki ma zabije ale aby sa nepokazili tak ham-mnam dobručkééééééééééééééééé
Zlatík zajtra ideme na velku navštevu k Tinkovy volal že už je všetko upratane tak nás pozval na návštevu 🙂
ja som pre dnešok dopiekla bola som balit darčeky v druhom byte tak sa Andy smial že sa mu to vždy ráta ako rada balím a kupujem darčeky a chychunal sa že si aj sama kupim zabalím a potom im rozdám,že toto mi dajte a potom sa teším ako by som to nikdy nevydela 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a to netuší že som s nimy vypiekla teraz som si kupila knižky a dala som ich mužovy aby im ich dal ,že to maju pre mna darčeky a oni sa tešia ako blchy že sa budem tešit a ja že oni sa tešia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
20. dec 2008

ahojte 🙂 po celodennom nákupe konečne doma a pokoj
jooooooooooooj to som potrebovala 😀
tinka 😉 kuk ako sa máš moja a chrústik poslúcha????
len pekne rozdávaj TTTT babulky ich tu potrebuju 😉 mne budeš
tiež rozdávat ale až vo februári 😉 OK ... no to vlastne bude aj kikina posielat
jááááááj ja ich tu budem mat to sa už babuliatko určite nepustí 😉

no idem ešte požehlit niečo k telke
zajtra zasa nákupy vo viedni jááááj zbláznim sa s toho no ale darčeky su darčeky....

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tinka12
21. dec 2008

ahoooooojte babulky!!! krásne nedelne rano.... 😉

labus
21. dec 2008

Ahoj Tinka no ani ja nestíham ale stále skočím mrknut čo je tu nove. Bočenkaj babulku v brušku od labusky že nech pekne rastie.Práve sa zberáme na tu návštevu k Tinkovy.
Babulky všetkým vám želám krásnu zlatu nedelu a pohodove vianočne sviatky to ostatne vám budem priat priebežne lebo ja si každý den pri kávičke nájdem čas vás mrknut 😉

tinka12
21. dec 2008

ahoj labus, brusko hladkám, vseko v poriadku, mame sa super 😉 uzi si navstevu 😀

labus
21. dec 2008

Tinka dík určite si ju užijem už budeme odchádzat tak ahojky večer a pusku si odovzdala? Len tak pekne pokračujte to máme sa super je moc dobrá správička- vieš že my čakatelky na// budeme potrebovat puvačky víruskov .

kikina666
autor
21. dec 2008

ahojte vsetci,

uz som naspat z chaty ... bolo dobre, oddychli sme si a teraz zacne chaos panika s vianocami,
poslusne hlasim 4 dekace 😵 su uz pichnute a dnes je na rade 5 😵 , a konecne som dobrala tu hnusnu proveru 😵

a co nase tehulky, ktora grcka ???

kikina666
autor
21. dec 2008

labus to je super

vika aj z teba mam radist, no bolo uz na case

ahoj vatina vitaj medzi nami a kedy ides testikovat, alebo este len KETujes ?

kikina666
autor
21. dec 2008

labus ja nie som vrahyna, podelim sa ale v januari su vsetky uz moje .... lebo bude zle 😠

tinka12
21. dec 2008

ahojte! kiki, strasne sa tesim, ze ti stimulka takto pekne ubieha.... dva tyzdne tusim ti este zostávaju, nie? tak to je naozaj rychlo za tebou!
labus, ako dopadla navsteva? ako maju mladí zariadený bytík?
luly, ako ? darceky nakupené? mrcha sa ti uz spustila? verim, ze je to uz lahsie, hlavne ked mas manzelika doma....aj tak mas moj obdiv pre tvoju neuveritelnu silu...
vika co noveho? vikinka sa na vianoce tesi vsak? je vo vekum, kedy si tie vianoce urcite parádne užíva....
lubi, darceky pokupené? aj pre starých rodicov 😀 ?
endzi zlatko, ako sa slavia vianoce v holand? su tam iné zvyky? a kde budete cez sviatky? pridete na sk?
kejla, uz sa ti blizi dalsi pokus, tak sa opatruj, papkaj vitaminky....
krasny vecer a vsetkých osttatných zdravííím

lubkaeck
21. dec 2008

Caute kocky 🙂 prajem pekny zvysok Zlatej nedele 😉

Tinka - no babke som kupila hodvabny sal a este kazdemu osusku 😉 len dedovi musim este dokupit sal 😀

Vcera mi MM urobil obrovsku radost a aj mojim rodicom 😉 totizto nasi maju rozbombardovany dom, lebo prerabaju a do bytu na Vianoce nechceli ist - uz tam nemaju ani telku, tak ich MM pozval k nam na Stedry den 😀 Velmi sa tesim, lebo aspon nebudeme sami, ked uz IVFko nevyslo a ja som s nasimi velmi rada 😀 konecne budem mat dom plny ludi 😀

Ako sa mate vsetky?

labus
21. dec 2008

Kiki zlatík ja viem že niesi vrahyna ja som ti len dobre chcela ked si bola preč a Tinka napluvkala aby sa nepokazili ved by ti bolo špatne a stačí že ti je z liekov nie? už nebudem pažravec a nechám ich tebe ale bolo mi luto ich nechat pokazit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
21. dec 2008

Tinka na návšteve bolo super maju to moc pekne .V utorok dojde domov na vianoce tak sa teším . Hrnce aj anjelik pre štastie sa im páčili
Lubka tak to budete mat super aj ja mám rada na vianoce plný dom

kikina666
autor
22. dec 2008

takze prva modrinka na brusku uz je na svete 😵

labus to je ok ... ja sa len rehocem ... takze navsteva vysla .. to je dobre,

lubka to je dobre, ze budu u vas na vianoce vasi, aspon prides na ine myslienky

tinka no pomalicky to ubieha, ale naozaj pomalicky teraz je strasne dolezite aby som kramy dostala az 26.12. ....co je 32.den cyklu,

drzkajte mi vsetky preto strasne palce aby som to dostala az vtedy

labus
22. dec 2008

kiki jasnačka budeme 😉

kikina666
autor
22. dec 2008

mne sa tak nic nechce a uz vobec nie sediet tu do 15.40 ☹ doma mam bordel ako v tanku, nic upratane na vianoce, lebo sme boli stale kdesi prec, mozno medzi sviatkami upracem policky v kuchyni, lebo teraz uz nestiham, ja idem do roboty aj zajtra ☹ a este musim dnes pobalit darceky a spravit ikebanu z ceciny na stol ..... a este ist este nieco kupit, no co ti budem hovorit ... ved to poznas

takze ty uz moje lieciky nepotrebujes, no nevadi skusim ich predat niekde inde

labus
22. dec 2008

Kiki neboj ty to všetko zvládneš 😉
No a s tými liekmi ma to sice mrzý koli tebe ale určite pochopíš že som nemala vela času rozmýšlat a zohnet komplet lieky na celu stimulku za doplatok to je ako dar z neba mat to všetko po kope a nemusiet zhanat dokupovat a hlavne je to MENOPUR ktorý mi lekár napísal do papierou tak to bude tak ako mi to naordinoval.
Kupila som to od kočky HEXI pýsala aj k vám na sanatorium Helios proste už mala lieky doma na 3IVF a bum tehulka a v lekárni jej ich nechceli vziat tak ich ponukla no a mne to moc pomohlo lebo je to neporovnatelná suma s tou čo by som platila riadne.
Ale sranda že možno teda dufam a verím že som ich kupila zbytočne lebo ako vyjde NATIV v januari 😀 😀 😀
budu mi nanič no ale radšej ich potom posuniem dalej ako sa trápit kde rýchlo zohnat 40inj. za doplatok
tak sa prosím nehnevaj ale ved ich určite predáš bez problemov

kikina666
autor
22. dec 2008

labus jasne chapem nehnevam sa, uvidim kolko mi ich teraz zostane, tlaci ma na nich iba ta doba expiracie, ked budem vediet zaciatkom februara ako to dopadlo tak ich potom niekde predam ale neviem kde .... a nevies kde by sa dali predat ???

mne sa tu uz nechce sediet .... ☹ sa to pomaly vlecie ☹ a to tu musim byt do 15.40 ☹ a MM je sam doma, uz teraz sa neviem dockat co ma tam caka ked pridem domov, lebo on dokaze za pol hodinu urobit taky bordel, ako keby si tam pustila celu skolku a povedala im ze maju urobit najvacsi bordel aky zvladnu ....

labus
22. dec 2008

Kiki ved to potom napíš ti na konikovy do temy lieky na IVF a to sa ti hned kočky ozvu stale tam hladaju lieky viac je tých čo kupia ako predávajucich no a večšinou je to že predávaju čo zostalo zopár ks preto som hned kupila komplet lebo Menopur musí byt v chladničke tak poštou by som sa bála a chodit do vela miest po lieky že tam 4 inj. tam 6 to by bolo a neboj predáš ich ked napíšeš MENOPUR A FOSTIMON vela zhánaju ja vobec nemám strach že ich nepredám ak ich nebudem potrebovat