Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

bobik77
13. jan 2009

ano

bobik77
13. jan 2009

no zostala som tu asi len ja...ale to si asi nie mňa hľadala 🙂 Odbehla som nakŕmiť mojich 5 hladných krkov, psíkov, ktorí sa nám narodili na troch kráľov

tinka12
13. jan 2009

jeeejda tí musia byť krásny 🙂

labus
13. jan 2009

Tinka ahoj tak vo štvrtok držíme palce

bobik77
13. jan 2009

sú neskutočné krásny, malí gumkáčikovia...nič krajšie som ešte nevidela. Tie labky, ňufáčiky...a každý má inú farbu

tinka12
13. jan 2009

dakujem labus, moc moc moc 😉

labus
13. jan 2009

Tinka nedakuje ja strašne rada neboj nič stále na vás všetky myslím a držím vám palce ste take moje bambulky a KEJLINKA tak tá mi urobila neskutočnu radost no ešte že sa občas aj taketo zázraky deju a po tom strese čo mala v práci cez sviatky je to teda krásna odmena.

tinka12
13. jan 2009

no uz som doma z práááce....idem nieco urobit na veceru a potom na vas kuknem... 🙂
labus 😉 si jednoducho hviezda 🙂 a ako je tebe? uz chrbát lepsie?a co andy? ten uz je urcite fit...

kikina666
autor
13. jan 2009

ahojte

zuzali, babulka, tinka, kejla .... tehulky usp sem s tehuvirusikmi a vplyvajte na moje embryjka

labus
13. jan 2009

Tinka chrbát v pohode,chodím na rehabku dostala som druhu seriu. A ndy došiel včera z nemocnice tak sme chodili dnes po lekároch a zajtra zasa u nás k ortopedovy tiež má dostat rehabky. Tak zajtra zasa celý den lekáry ja idem na kožne za tie vlasy čo mi tak padaju. Ta sa mám na čo tešit. 😉 No a zajtra ide Andy od lekára premierovo do školy po 2 mes. 😀 😀

kikina666
autor
13. jan 2009

labus ahoj ... akurat som sa osismaala a prespala som po tej narkoxze ako napita, idem na chvilu k nasim pozriet a zajtra idem od roboty

ako tvoj chrbat ???

labus
13. jan 2009

Kiki dík celkom fajn

tinka12
13. jan 2009

labus, vies, ze aj ja mam problemy s vlasmi? teraz uz menej, ale od puberty mi hrozne padaju... mam ich aj tak malo a stale som sa bal, ze budem plesata...doteraz sa tak nestalo, aj ked su velmi jemne... ale u teba to suvisi asi s niecim konkretnym.... myslis, ze je to reakcia na nejake lieky?

tinka12
13. jan 2009

no kiki, ako to dnes prebiehalo?

lubkaeck
13. jan 2009

Caute- ja som sa vartila z tej nestastnej Modry, zamrznuta ako zmrzlina 😠 najskor meskal bus v Modre (20 min) potom mi v Trnave usiel vlak (cakala som 30min na bus) a potom so 15 min cakala v NR na mestsku, uplny uzas 😀 hned som sa hodila do vane, pripadala mi strasne horuca a ked som pookriala po piatich minutach, tak som zistila, ze som si napustila vlaznu vodu 😀 😀 😀

Kikina - no teda riadne myslim na Tvoje embryjka, len nech sa pekne oplodnia a mnozia 😀 😀

Tinka - aj mne od puberty padaju vlasy, mala som ich tolko, ze som si nemohla dvakrat otocit gumicku 2x okolo vrkoca 😕 no a teraz ju otocim aj trikrat 😖 ale je fakt ze zjemneli, asi od farbenia, alebo od coho, lebo kadernicka tvrdi ze ich mam zdrave 😅

Labuska - tak drzim palec, zajtra u doktorov, budem na Teba mysliet, lebo aj ja idem 😅

kikina666
autor
13. jan 2009

lubka dakujem ... zajtra budem volat o 8,00 ako sa im dari ... tak dufam, ze bude vsetko tak ako ma byt ☹

zajtra uz idem do roboty,po transfere chcem ale zostat doma tyzden ... som este trosku ubolena ale inac je vsetko OK, pijem vela vody a teraz je najdolezitejsie aby sa embryjka vyvijali pekne

som doktorke po operacii doniesla kyticu ruzi a bonbonieru, bola stastna prestatna ... a to ma potesilo este viac , zlata zena

labus
13. jan 2009

Lubka dakujem aj ja budem na teba mysliet

kikina666
autor
13. jan 2009

labus ahoj

kikina666
autor
13. jan 2009

labusik idem sa osprchovat a idem spinkat , rano zavcasu vstavam idem do roboty na 7,00

zajtra sa ozvem, ako s amaju vajicka ...

kikina666
autor
14. jan 2009

ahojte baby uz som volala ako sa maju nase vajicka, oplodnilo sa ich vsetkych 7, v piatok mam volat ako sa vyvijaju ... dufam, ze sa budu pekne delit 😵 😵 😵 a budu z nich riadni bojovnici

tinka12
14. jan 2009

kiki, no to je výborná správa!!! gratulujem !!!! 😀

tinka12
14. jan 2009

kedy budes mat asi ET?

kikina666
autor
14. jan 2009

tinka ahoj no zatial sa im dari, vsteky sa oplodnili, v piatok budem volat ako sa nam delia a ako to s nimi vyzera a predbezne mam ET naplanovany na nedelu alebo pondelok .... teraz len musite im drzat palce, aby sa pekne vyvijali moji embryjoskovia ...

luly3
14. jan 2009

ahojte 😉 nam tu krasne pada snežík 😀 😀 😀

kiki aaaaaaaaaaaa úžasná správička, perfektne nech len pekne
rastú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tinka zajtra máš velky den 😉 srdiečko bude byt ako zašene uvidíš 😅
jáááááááj teším sa

kikina666
autor
14. jan 2009

lully ahoj .... vidim ze si zalozila novu temicku a pozdrav aj viku, nech sa sem zastavi 😵

aj nam pada sniezik, je krasne len skoda ze nemoem lyzovat .... mam kludovy rezim, aby sa maternica pripravila na babetka

luly3
14. jan 2009

tak tak kašli na lyžovanie 😉

ja sa s toho zbláznim až teraz čítam že keila je tehula,
len tak prirodzene, normalne som sa rozplakala a zimomriavky
mam po celom tele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
keiluška očičko naše gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.
jáááááááááj ale sa zasa teším...opatrujte sa 😀

kikina666
autor
14. jan 2009

luly a ty sa kde flakas ved my to uz vieme 3 dni 😀 😀 flakas to nechodis za nami tak nevies podstatne info 😀 😀 😀 mala by si si vstupit do svedomia

luly3
14. jan 2009

kiki ja sem chodím len nikdy tu nikto nieje ☹
ale akosi som si toho nevšimla, ale podstatne
je že teraz som si toho všimla 😀 😀 😀 😀
aaaaaaaaaa tešííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa

kikuš ja som nedostala menzes po akom čase ho dostanem
po et nevieš???

luly3
14. jan 2009

tinka a ty kde sa flákaš čo???????

luly3
14. jan 2009

no vidíš kiki presne o tomto som rozprávala
jedine kto tu je si ty a aj ty si zdrhla ☹
no nič to idem niečo porobit a snad sa mi podari dnes
ešte mrknut pa