Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
19. feb 2009

diky, budem to potrebovat 😅

kikina666
autor
19. feb 2009

ale neboj, boze este pol hodiny baby piste lebo sa tu unudim

luly3
19. feb 2009

😉 ajoj

lubkaeck
19. feb 2009

Ahojte kocky 😉
Labus . dufam, ze tvoja zadnica to prezila 😀 😀 😀

Kejli- neboj sa nicoho, vsetko bude oki 😉 A to chodis do MC k Linderovi? 😅

Zuzi - noo ved vy uz zachvilu budete riadne velki 😀 a nahodou moja svagrina bola prvorodicka a Seabstian mal 4,5 kila porodila ho spontanne a bola len nastrihnuta 😉

Luly - no hura, ze mas trochu volna, cica este neprisla? 😠

Kiki - pozri zajtra je uz piatok, to uz je pohodicka 🙂 aj tento vikend ides na lyze?

A stretko dajte kedy chcete, ja pridem. 😀 Ved ani na KET asi nedostanem tri dni dovolenky, skoro ma dnes roztrhlo 😠

kejla
19. feb 2009

Ahoj Lubka, k L. chodim,ale len na sono. Preco? Nezda sa ti?

lubkaeck
19. feb 2009

Kejli, nie kdeze, ja ho mam rada a velmi nam v robote chyba 😅 a je velmi sikovny 😀 aj ked ma niekedy divne poznamky, ale nemysli to zle 😉

labus
19. feb 2009

ahoj kočky tak som to prežila bolo to celkom v pohode ako gyn. vyš. len v inom otvore kedže teraz nemám akutny problem tak sa to dalo v pohode vydržat -lenže mám nález a buduci piatok mám íst na ambulantny zákrok no neviem mám hrozný strach

kejla
19. feb 2009

Ahoj Labus, taak som na teba myslela a drzala palce 😉 Som rada,ze sa to dalo zvladnut.Coze? Mas nalez?To ma mrzi...a ten zakrok je velky? A nutny? Achjo...

kejla
19. feb 2009

Lubka, noo, obcas vraj nieco utrusi,ale odkedy som tehotna, je strasne mily...Dufam,ze to nezakriknem 😲 A odkedy som sa dopocula (od inych lekarov),ze je naozaj dobry odbornik a najlepsi ultrazvukar v Nr, mam ho radsej 😀 😀

kejla
19. feb 2009

Inak-ten hematom mi nenasli 3 lekari v nemocnici, medzi nimi aj Mlyncek...A on mi ho nasiel, tak som bola prekvapena 😉

labus
20. feb 2009

DFobre ránko
ano Kejli mám tam nález a buduci piatok o 17,00 mi vraj daju nejaku predzákrokovu tabletku a o 17,30 príde lekár a vraj mi to v lokálnej anestezii odstráni - vobec nemám hemoroidy ale že sa mi tam zapaluje jedno tkanivo v tom konečníkovom otvore čičo a že teraz to mám preliečené a že v podstate sa mám rozhodnut ale ked sa mi to opakuje a v tehu by mi to mohlo robit vážne problemi a vtedy by mi tento zákrok robit nemohli tak si to mám dat spravit že ten zákrok trvá okolo 20min. a že tá fáza akutneho hojenia je 4-6 dní a potom dohojovanie 6 až 8 týždnov ale že to už velmi nebolí len na začiatku lebo že je to miesto kde sa rana tažšie hoji jasne ked je to tam ☹ ☹ ☹ a že je tam vela nervových zakončení no proste asi to nebude sranda mám hrozný strach a najradšej by som nešla .Horšie je že som hladala na nete včera o tom dačo a nič som nenašla
tak Zuzka a Lubka prosím čo viete o kryptitíde? taký mám záver diagnoza stav po kryptitíde

kikina666
autor
20. feb 2009

dobre ranko, ja som sa konecne vratila z nemciny, zase som si dokazala ze som blab ako tago

luly3
20. feb 2009

ahojte kočky 😉
fúha druhá strana 😠 nehanbíte sa???????????????????????????

ja som prišla pozriet a utekam do práce, dnes nastupuje nova barmanka
to bude vysvetlovanie 😀 zas sa budem hrat na dôležitú 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
20. feb 2009

luly .. no ked tu nikoho neni ... drz sa v praci

luly3
20. feb 2009

kiki ahoj 😉 ty si tady 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
no moja ja utekám paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
20. feb 2009

luly som tu ale idm na obed ale o 12.30 som spat

tinka12
20. feb 2009

ahojte, ako sa vam darí?
tak ja uz na konci buduceho tyzdna idem znova do práááce 🙂 sa teším hihihi
vcera sme boli s manzelom v kine na Podivuhodnom prípade Benjamina Buttona - urcite si to chodte pozriet, je to skvelý film.
zuzi, kočík je super, babuliatka uplne nádherne rastu 😀
kejlik, drz sa , myslíme na teba
luly, tak tak, pani dolezita, pekne zauč a nech ta poslúcha 🙂
kiki a ty co nove?
labus, pisala som ti na skype, tak ked budes mat cas kukni to 😉

kikina666
autor
20. feb 2009

ahoj tinka ... co ja nove no nic, ... lyzujem a lyzujem a snazim sa nemysliet na mimino ale je to tazke, teraz ma pri zivote drzi ta dovolenka ...

tinka12
20. feb 2009

kiki, kedy odchádzate?

kikina666
autor
20. feb 2009

no ja uz utekam dobalit a o 16,15 padame zo ziliny, vo vratnej sme cca za 30 minut, obujeme a o 17,00 dufam stojim na lyzickach

tinka12
20. feb 2009

ale myslím na tu dovolenku... 🙂

zuzali
20. feb 2009

Ahojte , ja som dnes mala návštevný deň a tak som dorazila až teraz

labus, o tej diagnóze neviem nič, nič mi to nehovorí, ale neboj, zákrok prežiješ rovnako ako vyšetrenie a potom už bude dobre

na to povzbudzovanie sa už tešíme však Kejli 😀

pekne som si vás prečítala a všetkým prajem krásny víkend 😵 😵 😵

labus
20. feb 2009

Zuzka ahoj - tak som tam volala a že to sa mi zapaluje nejaká žliazka a tu mi idu odstranit aby som nemala zápali ale tak sa bojím vraj tá rana tam potom dost bolí ked je to na tom mieste tak neviem či pojdem lebo sa nenormálne bojím

sisajojo
20. feb 2009

ahojte ...labus chod neryskuj radsej chod teraz a daj si to do poriadku.. prajem kiki peknu lyzovacku a aj vam ostatnym pekny vikend 😉

labus
20. feb 2009

Sisi ahoj dakujem ale ved hej máš pravdu pojdem tam aj moj lekár z Brna mi práve napísal že to mám podstupit a podla toho ako sa mi bude rana hojit budem stimulovat bud v marci alebo a aprili že už ked to aj o mesiac posunieme hlavne nech som v poriadku

sisajojo
20. feb 2009

hej chod do toho ja som mala operovane hrube crevo,ale celkom rychlo som sa zotavila takze podla mna to bude v pohode..

labus
20. feb 2009

Sisi dakujem

zuzali
20. feb 2009

ahoj, labus...jasné, daj sa dokopy, aby sa organizmus mohol sústrediť na embryjká 🙂

labus
21. feb 2009

Zuzali máš pravdu ako vždy jáj len keby tam mohol ist len moj zadok sám
Inak dobre ránko všetkým a krásny víkend

tinka12
21. feb 2009

ahojte kočky, ako to že tu je čim dalej tým menej ludíííí???? haló!
mne je dnes nejako nostalgicky a zabávam sa čím mozem, ale málo to funguje. nic sa mi nechce, len by som vsetko trhala 😠 keby som mala volu, tak idem odhrnat sneh z celej ulice 😀 😀 poznáte to, máte vela energie, ale málo chuti 😎 no nic, pojdeme s manzelikom sa niekam najest, trosku sa aspon vyvetrám. 😅 😵