Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
7. nov 2008

No bambule idem zlozit svoje laskou unavene telo do polohy leziaceho strelca 😀 vidime sa zajtra, zelam vsetkym kraaaasne sny 😀

DN 😀 😔

zuzali
7. nov 2008

DN 😵 😵 😵

idem aj ja uložiť bambuľky 😀 😀 😀

papa, zajtra som tu celý deň 😉

kikina666
autor
7. nov 2008

Ahojte babenky,

musim sa pochvalit dnes som 4 hodiny sa hrala so 4mesacnym babenkom a som bola stastna po dlhej dobe ... sice som cela ogrckana ale to mi vobec nevadi, je to taka babetkovska vona ... faqkt som bola stastna, dobry zaciatok .... doteraz som okrem deniho nezniesla babenko v mojej blizkosti, vzdy som revala a dnes som to citila ze som stastna ... po dlhej dobe,

zeby preto ze somuz tehulka ?????

k

kejla
7. nov 2008

Kikiii, no ty robis pokroky 😀 😉 Dobre znamenie 😉

Vsetkym vam prajem DN.

luly3
8. nov 2008

krasne ranko spachtošky 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
8. nov 2008

Ahojte je tu niekto? Ja uz som vsetko co sa dalo potichu porobila, lebo MM este buva, tak som si sem sadla 😀 Dobre ranko kocky 😀 teda predpoludnie 😀

lubkaeck
8. nov 2008

Kiki -mozno preto, ze si tehula 😉 ale ja si skor myslim, ze ten pozitivny pristup a to ze si sa rozhodla bojovat dalej a nevzdavas sa, tak to podla mna zabezpecilo, ze si bola v pohode 😀 Dolezite je to, ze sa ti to pacilo 😀

buducamamina
8. nov 2008

dobre predpoludnie babeny ,joj ja uz tiez pustam druhu pracku,vcera som poupratovala tak mam dnes pokoj.zuzali tak ako sa maju babuliatka v tvojom brusku 🙂 chantale a ty ako moja,teraz davaj velky pozor na babuliatka a ete raz gratulujem,kde ste vsetky

buducamamina
8. nov 2008

lubkaeck aj ty sa pekne staraj o babuliatka a aj ostatne tweraz v rychlosti mi nenapadne ete kto vsetko

lubkaeck
8. nov 2008

BM - aj ja som uz vyvesala dve pracky, treba este povysavat a zmyt dlazku a este pozriem na prach, len nechcem buchotat, lebo potom bude MM nervni a nepojde so mnou do Baumaxu - tak musim posluchat 😅 Inak davam mu este 10mi a potom ho tak nenapadko zobudim, co ma co tolko drichmat 😀 😀 😀 Mna uz o pol siedmej zobudili susedia - stahuju sa, normalne asi otvorim sampus 😀
A Ty sa mas ako?

buducamamina
8. nov 2008

no celkom to ujde vcera som sa dozvedela super spravicku ta co bola so mnou na odbere Sona tak mala transfer o den skor a vcera bola v heliose a oznamila mi ze je tehula tak som rada ze sa jej to podarilo 🙂 na prvy sup.a co sa tyka mna tak uz sa chcem zbavit spinenie lebo ete to je take bledunkohnede a uz ma nebavi chodit z vlozkou takze tak

lubkaeck
8. nov 2008

No vidis, ja nemam uz doma vlozky, len intimky a najblizsie by som najradsej kupovala tie porodnicke 😀 Ved uvidime 😀 Idem MM urobit nejake jedlo, prave vyliezol z postele 😀
Tak zatial pa

tribitka333
8. nov 2008

ahojte bambulky,vidim,ze sme na tom rovnako 🙂 aj MM spi a nechcem ho zobudit..ale on chudacik pracuje cele dni a noci, tak aj chcem aby sa vybuval
chantale som veeeeelmi stastna za teba, konecne to tu niekto prelomil... takze kiki a luly idete 🙂
labus, je mi velmi luto ze si teraz chorusik, dufam,ze sa rychlo vyliecis a ze babenky v brusku rast dalej
kiki, to s tym babatkom je velmi dobre, paci sa mi tento tvoj pozitivny pristup.. je jasne, ze tento mesiac si tehulka 😅
lubka a BM vy co robite doma za velke upratovania... oddychujte a zapriahnite manzelov do prace.. viem mne sa dobre hovori, ale musite sa setrit

buducamamina
8. nov 2008

tribitka ahoj moja a ty si ako nazivas moja,co porabas 🙂

tribitka333
8. nov 2008

ale no celkom dobre..ja mam dnes taky vegetny den.. poupratovane mam tak idem len nieco ukuchtit a poobede by som chcela MM vytiahnut na prechadzku von, ale neviem ci sa mi to podari.. lebo ma vela prace ☹ a ty sa ako citis???? uz sa ti to krati 😀

buducamamina
8. nov 2008

ako sa citim,no bohvie co to neni lebo aj sa trochu bojim vysledku i ked ho uz viem ale napodiv som stale kludna a ziadna nervozita ma nechyta tak uvidime ale ak si predstavim ze uz od stredy pojdem pravdepodobne do roboty tak mi je hrozne to je tam taky blazinec

zuzali
8. nov 2008

ahojte, už som tu aj ja 😀

v noci som nespala, bolelo ma bruško a nohy, nevedela som sa uložiť.... teraz ma zsa bolí hlava 😠

som sama doma, všetci šli na ten pohreb ☹

ale bambuľky sa dúfam majú dobre, už ich aj MM vybozkával a niečo im hovoril, ale nechcel mi to povedať 😀

labus
8. nov 2008

ahoj kočky tak som mala druhu noc užasnu 39 celu noc ale asi mi už zaberaju antibiotiká je mi trochu lepšie ale utekám do postele všetky vás pozdravujem
Lubka teba ešte bolia prsia?lebo mna nie aj brucho mi trochu splaslo
Zuzali blahoželám
chantalle aj tebe pošli nám nejake výrusky prosíím a ozaj aj Ixi konečne to naberá správny smer
Kejli Endzi ahojte
Kiki ,lkuly,tribit,ahoj
BM rybka bola super dakujem za recept
Diorka moja babulík ako sa máš ?
chcela som pozdravovat babatka ale konkretne je už toho chvala bohu vela písat ked sa to tu tak hemží mrnusmi takže všetky dajte boštek drobcom od labusky
a kiki to sa mi páči máš moju pochvalu s tým mimčom a celkovo super pokroky to je moooc dobrý začiatok a dufam že stimulku nebudeš potrebovat čítala som tu vašu stávku 😀 😀
Zuzali moja len vela oddychuj

zuzali
8. nov 2008

labus...držím palce, aby ti bolo čo najskôr dobre 😵

ixi
8. nov 2008

kocky myslim na vas dufam ze vsetko bude ok

zuzali
8. nov 2008

Ahoj, ixi 🙂

buducamamina
8. nov 2008

ahojte babeny kde ste vsetky 🙂

zuzali
8. nov 2008

Vidím, že sa pekne všetky venujete svojim ocinkom 😀 😀 😀

mňa dnes príšerne bolí hlava, tak radšej relaxujem, mrknem zajtra 😉

silviaa
8. nov 2008

je tu nietko?

silviaa
8. nov 2008

Takze som sa rozhodla, ze vyskusam este poslednu nadej v iscare, chcem zacat brat Prednison. Nevie mi nietko poradit ci mi ho moze predpisas moja obvodna gynekologicka alebo gynekol. z Car? Inak uplnou nahodou sa mi podarilo najst papiere z imunologie, hladala som nieco ine a zrazu mi na dlazku spadli vysledky z imuno, beriem to ako znamenie. Idem do toho. Mozno motyka vystreli. 😀 V posudku mam Antikardiolipin.protilatky IgM - slabe. Vyznate sa niekto v tom, ze co to znamena?

endzi30
9. nov 2008

aaaaaaale dobryy den!!!

no a tu nikto? a dze ste vsetky? este sa lepiite na manzelov f postielkach, haaaaa??? 😠 😠 aaaa supitom hore!! 😀 😀

jaaa len ze nakuknem a tu vymrete 😎

mamicky s fazulkami, snazilky, tehulky...ako sa mame?
specialne teraz lubka, laaabus, zuzali, dior, BD, ixinka (mozno i kiki 😀 ) ako sa ciiitite ??????????zienky????????????????????

myslim na vas 🙂 saaaamoska aj na ostatne neskorsie maminky: Kejlu, Luly, Tribit, Efiku, Vikisku atd daale

Chantalle, este si netelefonovala do Njujorku? 😀 😀 pusinka pre mimisky 🤐

HOWK 😝

zuzali
9. nov 2008

Dobrý deň!!! 😀 😀 😀

endzi30
9. nov 2008

no a hen na Silvinku som skoro zabudla, ts ts...piiisem si velke pokarhanie do notiiisku!!!

Silvi, aaano super urobis...chod hned do dalsieho pokusu...to je teda fakt znamenie 😉 🙂

s tym co mas napisane v posudku ti neporadim 😒
ale s tym Prednisom...neviem ci sa nema brat az tri mesiace pred, aby bol uucinny...ale to vies...jedna baba povedala, tak to ber s rezervou (snad Kejla mi pomoze 😀 😀 Holmes, de si?) 😉

endzi30
9. nov 2008

aaaa mamca zuzka 😀 gute morgen 😎 no co moja? jak mame? rodinka posluucha, hihi?

zuzali
9. nov 2008

Endzi ... mám sa fajn, pobolieva ma brucho, v noci sa budím a včera som mala otrasnú migrénu 😠

A ty ako?