Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
12. nov 2008

babyyyyyyyyyyyyyy to nieeeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢
ja budem plakat prečo nechcete ist na to stretko????????????

lubkaeck
12. nov 2008

Labus - to teda neviem, neviem ci je to z krvi alebo ster 😨 Ale viem ze kolegyna to mala a my v robote to mame velmi rizikove, ale ze by nam to dali urobit naraz tak to teda nie 😠 musime sa chodit o vsetko doprosovat 😠

lubkaeck
12. nov 2008

Luly - ja by som velmi chcela prist, ale nemozem ☹

labus
12. nov 2008

Lubka ved aj ja mám v podstate take povolanie ved všade su chory kde sa pohnem plus počasie a špina a prach no paráda ale fakt kočky za každu radu budem vdačna

luly3
12. nov 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
OK

babule mne je dnes strašne zle asi mam nejakú vyrózu....., som strašne slaba
ked ležím tak mi je celkom OK a ked idem niečo robit tak hned zoslabnem ☹

labus
12. nov 2008

LULY ale okamžite zajtra nakluš k lekarke nie že dopadneš ako ja mne ani nič pred IVF nebolo a pozri sa fakt moja

luly3
12. nov 2008

kočky ja sa prednes svama lúčim
mosím ist do postele lebo skolabujem dúfam že to
nebude mat nejaky negatívny vpliv na ifko,pa 😉

lubkaeck
12. nov 2008

Luly -tomu sa hovori lenivost 😀 😀 😀 sa nevyhovaraj na chorobu, ano?? 😀 😀

Labus - ozaj neviem co by sa dalo este vysetrit, ale ked ma nieco napadne, tak sa ohlasim 😉 ale Kejla Ti bude vediet povedat,ta to ma vsetko nastudovane 😀

labus
12. nov 2008

Lubka dakujem a bočenkaj babulky a aj Zuzali ked sa objavý-teda nech bočenka svoje babulky 😀

lubkaeck
12. nov 2008

Luly -dufam, ze si sa neurazila, ja som vtipkovala, len si pekne oddychni, nech sa o teba polovicka pekne postara 😀

labus - odovzdam 😉

No a ja tiez prcham, idem pozerat Panelak a hackujem, tak sa mi zle riesi vsetko naraz 😉

DN kocky 😀

given
12. nov 2008

Cafte, idete uz vsetky do postele alebo k TV, alebo tu aj niekto ostal?

kejla
12. nov 2008

Labus, tie plucne chlamidie sa zistuju z krvi.Daj som si dala spravit to, co som pisala a teraz chcem tie stery z hrdla, ci nemam nejakych kokov 😅 Ale ureaplyzmy, mykoplazmy a chlamidie si daj na 100%, bez toho by ani nemali robit IVF, lebo to nemusi mat ziadne prejavy 😉

labus
12. nov 2008

dakujem Kejlinka

vika34
12. nov 2008

ahojte skúšam či tu ešte niekto je a ak nie tak sa aspoň pripomínam,že som 😀 😀

kikina666
autor
12. nov 2008

kejla to je dobra info ... to by som sa jej mohla do vianoc aj dockat .... 😀

dicinka to je super ze uz mas knizocku, uz je aj nieco vidiet

babenky aj ostatne zdravim, a zaroven sa chcem ospravedlnit, fakt nestiham, najskor si najdem cas buduci tyzden v stredu ... som taka unavena a znicena ze ani neviem ako sa volam ... ani to tehulkovanie nemam kedy mysliet, ale testik robim 22.11. ak nahodou nedostanem mrchu skor

majte sa krasne

a ozaj velmi pekne vas prosim dajte mi v skratke vediet co sa tu za dnes udialo, kto ma dobre spravy, zle mi nemusite hovorit .... tak kto je tehulka ???? teda okrem ixi, o tej uz viem

vika34
12. nov 2008

ja neviem ani o ixi ,takže kto nám napíše čo nové?

kikina666
autor
12. nov 2008

baby zajtra doobeda mam velmi tazky den drzkajte mi palce okolo 10,00 a potom mozno po obede sa na chvilku zastavim na koniku ...
ak budem stihat, ale budem sa snazit ....

vika34
12. nov 2008

budem na teba myslieť,pá

kikina666
autor
12. nov 2008

vika zda sa ze som tu ostala sama 😀

vika34
12. nov 2008

v poslednej dobe to tu končí okolo osmej a po desiatej nik,nevieš čo je s endzi?dlho sa neozvala

kikina666
autor
12. nov 2008

vika netusim co je s nou ani si uz nepamatam kedy mala testikovat, ale teraz niekedy ... akosi vobec nestiham co sa tu momentlane deje, daj mi v skratke nejake info ... viem len ze ixi je tehulka, buducamamina nie, labus tiez nie a dalej mi akosi to uniklo ...

vika34
12. nov 2008

v pondelok je to stretko ,to asi vieš ,myslím ,že sa presunulo z nedele na pondelok ,lebo si tuším ty nemohla,ešte som sa nedopátrala kde v avione ,ale hádam do pondelka zistím 😀 ,o nikom neviem nič,lebo som iba po nociach a nestíham čítať všetko.

kikina666
autor
12. nov 2008

vika ved prave a mne sa zrovna v piatok dovali segra z nemecka .... mala prist minuly tyzden, ale skusim sa nejako utrhnut ... ale nic neslubujem
spravim vsetko preto aby som tam bola ... len tiez nemozem vyhodit segru ktoru som strasne dlho nevidela, lebo nezije na slovensku ☹ skusim to nejako zoorganizovat ale ...

vika34
12. nov 2008

a nevieš kde v avione?alebo ste sa ešte nedohadovali

kikina666
autor
12. nov 2008

to je este casu dost, ale myslim ze v kaviarni pri vlaciku ... tesim sa ak sa tam dovalim, ale ak nie tak vam minimalne zavolam ked budete vsetky pekne pokope .. idem spat zajtra mam tazky den

kikina666
autor
12. nov 2008

dobru noc vika

vika34
12. nov 2008

DN 😀

labus
13. nov 2008

ahoj kočky -dobre ránko

lubkaeck
13. nov 2008

Dobre ranko 😀

Kiki - myslim na Teba 😉 neboj vsetko dobre dopadne 🙂 Endzi uz je na Slovensku vcera rano mala letiet 😉

lubkaeck
13. nov 2008

Labus - ajoj 😀